Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie macie sprawdzona firmę regenerująca felgi?
Od siebie gorąco polecam klinikafelg.com na Strzegomskiej jak chcesz kompleksowo.
Do prostowania to Grabowski na Krzemienieckiej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej, potrzebuję namiarów na dobry serwis geometrii, który sprawdzi też tylną oś.
Robiłem 2 miesiące temu w autogeo to facet mi tylko zbieżność z przodu zrobił i jak ściągał w prawo tak dalej ściąga.

Założyłem nowe 18" wraz z nowymi zimówkami i teraz dla odmiany ściąga w lewo.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, uosiek napisał:

na dobry serwis geometrii, który sprawdzi też tylną oś.

Mi i Emilowi quattro ustawiał dziadek z ul. Waflowej. Za przód i tył skasował mnie 80pln.

Opublikowano
  • Autor

Chłopacy potrzebuję n75 do AWX.  Kupię, pożyczę ukradnę. Cokolwiek. :hi:

Opublikowano
1 godzinę temu, szczuraz napisał:

Mi i Emilowi quattro ustawiał dziadek z ul. Waflowej. Za przód i tył skasował mnie 80pln.

Czyli mówimy o tym samym człowieku :(

Opublikowano
4 godziny temu, uosiek napisał:

Czyli mówimy o tym samym człowieku :(

Ja złego słowa nie powiem, kilka aut tam robiłem i zawsze była poprawa i spokój.

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli faktycznie spieprzył sprawę to to jest jego pierwszy fuckup od 10 lat jak u niego robię. Swoją drogą gość bierze na klatę jak coś Ci nie pasuje. Wiem bo kazałem mu ustawić tył w negatywie. Nie pasowało mi na winklach to poprawił bezpłatnie.

Opublikowano

Witam, w weekend nosiłem się z zamiarem pokazania na spocie, nawet dojechałem do Legnickiej, ale pokręciłem się po mieście i zdrowie podupadło, tak się strułem, że do 4 w nocy nie miałem życia..

Przy okazji właśnie opisałem swoje auto na forum, zapraszam do zapoznania, oceniania, doradzania, początek projektu..
Audi A4 B7 2.0 TFSI by HOLMATRO

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, HOLMATRO napisał:

zapraszam do zapoznania, oceniania, doradzania,

Doradzam zamknąć się w garażu i modzić. Mam nadzieję że pomogłem. :decayed:

Opublikowano
19 godzin temu, szczuraz napisał:

Doradzam zamknąć się w garażu i modzić. Mam nadzieję że pomogłem. :decayed:

Właśnie tego potrzebowałem, teraz juz wszystko wiem. :grin:

Opublikowano

Hej! Kto z Was ma B6/B7 i przerabiał światła na D4S?

Wymieniałem przetwornicę, ale MCE od razu wywala błąd światła mijania, mierzyłem omomierzem i zasilanie przetwornicy zaczyna się od 40 Ohm i rośnie.

Może ktoś by dał radę jutro podjechać i byśmy pozamieniali lampy i palniki między autami, żeby wyizolować błąd?

Opublikowano
Hej! Kto z Was ma B6/B7 i przerabiał światła na D4S?
Wymieniałem przetwornicę, ale MCE od razu wywala błąd światła mijania, mierzyłem omomierzem i zasilanie przetwornicy zaczyna się od 40 Ohm i rośnie.
Może ktoś by dał radę jutro podjechać i byśmy pozamieniali lampy i palniki między autami, żeby wyizolować błąd?
D4S? Od czego to projektor?
Opublikowano
Teraz, luki19862121 napisał:
2 minuty temu, uosiek napisał:
Hej! Kto z Was ma B6/B7 i przerabiał światła na D4S?
Wymieniałem przetwornicę, ale MCE od razu wywala błąd światła mijania, mierzyłem omomierzem i zasilanie przetwornicy zaczyna się od 40 Ohm i rośnie.
Może ktoś by dał radę jutro podjechać i byśmy pozamieniali lampy i palniki między autami, żeby wyizolować błąd?

D4S? Od czego to projektor?

Reflektor od B6, soczewka Hella Intemo, przetwornica koito z Toyoty i Lexusa.

Opublikowano

Hm. Kiedyś spotkałem się z tymi przetwornicami nikt nie skarżył się na błąd, ale rzeczywiście najlepiej zweryfikować na innym aucie. Ja niestety nie pomogę mam z B8 D3S.

Opublikowano

Stara przetwornica umierała w męczarniach (stopniowo coraz częściej przerywała na coraz dłużej, w końcu zaczynała świecić po godzinie jazdy), mam nową, ale MCE od razu po przekręceniu stacyjki wywala błąd żarówki, jeszcze bez uruchamiania świateł mijania.

Opublikowano
Stara przetwornica umierała w męczarniach (stopniowo coraz częściej przerywała na coraz dłużej, w końcu zaczynała świecić po godzinie jazdy), mam nową, ale MCE od razu po przekręceniu stacyjki wywala błąd żarówki, jeszcze bez uruchamiania świateł mijania.
Błąd zawsze jest od razu po stacyjce oraz komunikaty po angielsku co się dzieje z jakim światłem. Może to sprawdź i kompa podłącz jakie błędy pokaże
Opublikowano
Teraz, luki19862121 napisał:
6 minut temu, uosiek napisał:
Stara przetwornica umierała w męczarniach (stopniowo coraz częściej przerywała na coraz dłużej, w końcu zaczynała świecić po godzinie jazdy), mam nową, ale MCE od razu po przekręceniu stacyjki wywala błąd żarówki, jeszcze bez uruchamiania świateł mijania.

Błąd zawsze jest od razu po stacyjce oraz komunikaty po angielsku co się dzieje z jakim światłem. Może to sprawdź i kompa podłącz jakie błędy pokaże

Jak umarła mi poprzednia przetwornica to błąd miałem 30 sekund po uruchomieniu świateł mijania.

Opublikowano

Nie wiadomo od czego to zależy. U mnie np jak spali się postój czy inna żarówka przekręcam zapłon mam błąd i wyświetla komunikaty co jest nie halo po angielsku. Najlepiej żebyś sprawdził w mce jakie błędy wali może to pomoże wyeliminować problem.

Opublikowano
1 minutę temu, luki19862121 napisał:

Nie wiadomo od czego to zależy. U mnie np jak spali się postój czy inna żarówka przekręcam zapłon mam błąd i wyświetla komunikaty co jest nie halo po angielsku. Najlepiej żebyś sprawdził w mce jakie błędy wali może to pomoże wyeliminować problem.

MCE loguje dokładniejsze komunikaty czy tylko "żarówka nie działa!"? Da się rozczytać czy np zwarcie czy co?

Opublikowano
MCE loguje dokładniejsze komunikaty czy tylko "żarówka nie działa!"? Da się rozczytać czy np zwarcie czy co?
Tak. Jest kod błędu można zobaczyć o co chodzi konkretnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.