Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie gdzie we Wrocławiu lub okolicach znajde dobrego lakiernika gdize w jak najlepszy sposób dobiorą mi kolor lakieru (kolor ly7g) i wykonają malowanie błotnika ? Żona wczoraj wyjeżdzała z garażu i miała przygodę ze scianą .... :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Tu pomalujesz:

http://www.autoperfectwroclaw.pl/

Jeżeli chcesz robić we własnym zakresie to tu dobrze dobierają lakier:

http://nowiplast.pl/

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chętnie zanabędę od tego pana klapkę, tylko niech ktoś kupi pierwszy żebym jakość ocenił :decayed:

Opublikowano

Na program do ECU Project czy S-Performance ?

Opublikowano

A nie może ktos podjechać i ocenic ? Ja niestety jestem z drugiego kranca Polski 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.09.2017 o 12:32, TOM3K napisał:

Na program do ECU Project czy S-Performance ?

Nie znam nikogo kto by tam robił program. Firma jest stosunkowo świeża. Mnie osobiście przeraziła ich współpraca z pewnym Jackiem. Na fora tuningowe co jakiś czas wpada foto z przeróbkami jego autorstwa i nieudane tuningi. Jeżeli to on miałby robić program to odradzam. Goldi musiał robić po nim korekty, a o sytuacji kiedy wielki znawca (pan J) wpadł na spot i zaczął wygłaszać swoje wizje obrażając parę obecnych osób nie chce mi się nawet pisać.

Osobiście bym wybierał pomiedzy ECU a vagtune.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.09.2017 o 13:49, black_edition napisał:

A nie może ktos podjechać i ocenic ?

Aktualnie mam za krótką dobę. Jak coś się zmieni dam znać.

Opublikowano
Godzinę temu, szczuraz napisał:

Nie znam nikogo kto by tam robił program. Firma jest stosunkowo świeża. Mnie osobiście przeraziła ich współpraca z pewnym Jackiem. Na fora tuningowe co jakiś czas wpada foto z przeróbkami jego autorstwa i nieudane tuningi. Jeżeli to on miałby robić program to odradzam. Goldi musiał robić po nim korekty, a o sytuacji kiedy wielki znawca (pan J) wpadł na spot i zaczął wygłaszać swoje wizje obrażając parę obecnych osób nie chce mi się nawet pisać.

Osobiście bym wybierał pomiedzy ECU a vagtune.

Ja robiłem program w VagTune - polecam w 100%

Opublikowano

Vagtune nawet nie brałem pod uwage, ale odezwę do nich. Goldi ogarnie zmiane turbo na CAHA?

Opublikowano
  • Autor

To już z nim gadaj. :wink:

Opublikowano

Tomku ja już nic nie robię 

Opublikowano

Tomek jedz do ECU. Ostatnio ktoś tu pokazywał program od Vag Tune to wyszły takie fale dunaju na wykresie że strach się bać...

Opublikowano

Tomek mam Mechanika ktory ogarnie Ci wymianę turbo i zrobi do tego soft. Jakby co to pisz na PW.

Opublikowano

wiem, że gdzieś się już przewinęło, gdzie polecicie na geometrię we Wro? mam trochę pozapiekane śruby z tyłu, ale liczę, że fachowiec sobie poradzi ;)

Opublikowano
  • Autor
Adres: Waflowa 1, 52-331 Wrocław
Godziny otwarcia:
Teraz zamknięte
   
   
   
   
   
   
   
Opublikowano

Napisałem do ECU i poszło Tez pw do Ciebie Emil. Mam nadzieje ze mi sprzęgło wytrzyma te 400+ Nm i nie będę go musiał wymieniać od razu :grin:

Opublikowano
Napisałem do ECU i poszło Tez pw do Ciebie Emil. Mam nadzieje ze mi sprzęgło wytrzyma te 400+ Nm i nie będę go musiał wymieniać od razu :grin:
Jaki masz silnik i ktory rok?
Opublikowano

Dzisiaj się coś dzieje we Wro???

Opublikowano
W dniu 30.09.2017 o 09:34, ArkadiuS napisał:
W dniu 29.09.2017 o 04:14, TOM3K napisał:
Napisałem do ECU i poszło Tez pw do Ciebie Emil. Mam nadzieje ze mi sprzęgło wytrzyma te 400+ Nm i nie będę go musiał wymieniać od razu :grin:

Jaki masz silnik i ktory rok?

Caga 143KM rok 2008

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.