Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@kozunia13 Powinien to ogarnąć.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy czy macie kogoś we Wrocławiu lub okolicy kto wymieniłby panel w RNS-E??

Opublikowano

Kogo polecicie do PDR, bo jakiś ciec mi w drzwi puknał na parkingu...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ty masz pecha jakiegoś.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wychodzą z tych aut hak święte krowy. Raz gościa przyczaiłem bo byłem w aucie,  a i tak się ślubny wypierał...

Opublikowano

Witam,jest ktoś w stanik powiedzieć mi cos na temat silników 3.0 tdi 313km w audi a6 c7? Proszę o jakiekolwiek informacje 

Opublikowano
  • Autor

Adifek masz jakiś wolny koras awx w rozsądnej monecie?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wolnego nie mam ale w rozsądnej mogę ci zrobic, jak co to dzwon 

Opublikowano
  • Autor

Zjadę do Wrocławia za dwa tygodnie to będę dzwonił.

Opublikowano

Nie ma problemu tylko daj znać wcześniej potrzebuje jakieś 3h żeby to przygotować 

Opublikowano
  • Autor

mam lewy i prawy ic w szopie to węże też pewnie się znajdą, tylko że na ten moment nie ma mnie we wro.

Edytowane przez szczuraz

Opublikowano
13 godzin temu, szczuraz napisał:

mam lewy i prawy ic w szopie to węże też pewnie się znajdą, tylko że na ten moment nie ma mnie we wro.

Daj jakiś namiar tel na siebie jeśli możesz

Opublikowano
  • Autor

masz w pierwszym poscie w zakładce assistance.

Opublikowano

Cześć! :)

Szukam kogoś, kto zna się na robocie i doposaża auta (chodzi mi o B6). Najlepiej z okolic Wrocławia, ale jeśli będzie dalej, to dojadę.

Mam do zrobienia:

1. Mam nieoryginalny moduł świateł, ale działa przednio. Jest tylko jedno "ale". Po wyłączeniu silnika i włączeniu świateł długich  światła "strzelają".
https://youtu.be/yVF0_k6S0_A

2. Trzeba wyciągnąć starą wiązkę od głośników (po prostu jej nie chcę, chcę tylko tę nową od BOSE). Tu będzie problem, bo niektóre przewody są użyte od starej wiązki, coś takiego. Ale żadna nie jest pocięta.

3. Chciałbym dołożyć sobie airbag off w schowku.
4. A także elektrykę szyb na tył. Tutaj mogę pomóc i ściągnąć wszystkie boczki z auta.
Mogę powyciągać fotele , kanapę z auta (aby łatwiej było wyciągnąć wiązkę BOSE). Mogę wyciągnąć radio.
5. Chciałbym także wymienić moduł zegara radiowego, ale z tym znowu będzie problem, bo odkręcić u mnie tylny zderzak to masakra. Śruby się przekręciły i ciul wie co robić.
Możliwe, że uda się go zakodować bez jego wymiany.
6. Trzeba wymienić moduł komfortu i zakodować w nim wszystko od nowa. Pod akumulatorem był syf i woda leciała do środka... Moduł został zalany i cały czas pali mi się na liczniku AIRBAG.
7. Po wyłączeniu świateł (pozycja 0), światła nadal świecą – chcę, aby nic nie świeciły.

Opublikowano

Pisz do Kaja 

Opublikowano

Siema ludzie,

Jezdzi ktos na spoty b7 z 2.0TFSI quattro + ew. tiptronic ?? Probuje sprawdzic swoje turbo bo wedlug mnie za pozno wstaje i vcds pokazuje niedoladowanie do 3k. Chcialem z kims porownac jak to sie zbiera bo moze juz szukam dziury w calym ....

Bede wdzieczny za odzew!

Pozdro

Opublikowano

Kogo mi polecacie we Wrocławiu do przejrzenia auta przed zakupem. Audi A6 C7 3.0 tdi 313km

Opublikowano
Dnia 7.08.2017 o 12:43, goldi napisał:

Pisz do Kaja 

Goldi , Kaju właśnie spierdzielił tą robote i teraz nie ma kto naprawić jego błędów , więc lepiej nie polecajcie na przyszłość bo niestety ale dolnośląskim Dominem to on nie jest:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.