Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno pomogą! Po to są spoty do wymiany informacji. 

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, bober6662 napisał:

Czy na tych spotach,znajdę kogoś kto wymieniał już czujnik cofania w B6 wersji sedan.

Wydaje mi się że w dziale technicznym jest to wystarczająco opisane. Wystarczy użyć szukajki. Mocowanie czujników w sedanie i avancie jest takie same.

Opublikowano

Maciek, nie zbywaj chłopaka do szukajki, bo się zniechęci. On woli na żywo :decayed: Nie każdy może być mechanikiem. 

Opublikowano
  • Autor

Można je wymienić z pozycji leżącej. Potrzebujesz krawężnik pod blokiem i latarkę. Nic skomplikowanego. 

Opublikowano

ktoś coś dziś? bo ostatnio posucha była [emoji12]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Większość w terenie. Nie było z kim gadać. :wink:

Opublikowano

Witam Panów z odległego województwa

Czy ktoś z Was mieszka w okolicy Lwówka Śląskiego? Znalazłem tam błotnik w moim kolorze, tyle że sprzedawca nie ma jak go wysłać, bo pracuje za granicą. Jego ojciec jest na miejscu.

Czy byłaby możliwość żeby ktoś go obejrzał i kupił dla mnie? Oczywiście stawiam ogromną flachę za fatygę i podrzucę kasę na paliwko.

Z góry dziękuję!:hi:

Opublikowano
14 minut temu, jolley napisał:

Witam Panów z odległego województwa

Czy ktoś z Was mieszka w okolicy Lwówka Śląskiego? Znalazłem tam błotnik w moim kolorze, tyle że sprzedawca nie ma jak go wysłać, bo pracuje za granicą. Jego ojciec jest na miejscu.

Czy byłaby możliwość żeby ktoś go obejrzał i kupił dla mnie? Oczywiście stawiam ogromną flachę za fatygę i podrzucę kasę na paliwko.

Z góry dziękuję!:hi:

Jak Ci się nie spieszy, to będę tam pod koniec przyszłego tygodnia. 

Opublikowano
6 minut temu, qrczak91 napisał:

Jak Ci się nie spieszy, to będę tam pod koniec przyszłego tygodnia. 

Bylo by lepiej, szybciej, no ale może chłop nie sprzeda :decayed:

Ok, w kontakcie. Może ktoś jeszcze się odezwie :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie macie kogoś do montażu tempomatu? niestety Kaju już w B5 nie grzebie

Opublikowano
Panowie macie kogoś do montażu tempomatu? niestety Kaju już w B5 nie grzebie
Paczta jaki panicz [emoji38] niedlugo tylko porsche będzie obslugiwal [emoji869][emoji869]

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czesc. Sorki ze w tym watku ale mam prosbe o pomoc. Czy jest ktos ktos z Wroclawia kto dzisiaj (14.05) bedzie krecil sie w okolicy rynku i posiada Vag aby skasowac blad airbag. Ruszylem kable pod fotelem i sie pojawil a jutro musze leciec w trase. Moj zestawik do kasowania niedostepny :(

 

A moze jest dzisiaj gdzies jakis spocik? :)

Opublikowano
  • Autor

Las rąk. ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było niedomówień... Aktualne info o spotach idzie tu -> https://www.facebook.com/Spotywroclawskieaudi/ Profil powierzyłem z miesiąc temu Pawłowi (Pi-Jay) z Audi Klub Polska. Nie mam chwilowo możliwości zajmowania się tym tematem z powodu braku czasu. Z tego samego powodu nie wrzucam na forum info o spotach. Jeżeli chodzi o FB info co do spotu idzie zawsze po godzinie 12. Domyślnie ustawiamy się pod milenijnym co niedzielę o 17:00.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktoś był na VagNysa dajcie znać gdzie stoicie. Bedę cały weekend od jutrzejszego poranka. ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spot jutro o godzinie 17:00 pod mostem milenijnym. 

Opublikowano

Spot jest przeniesion na stadion z braku miejsca 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spot dzisiaj o godz. 17:00 przy pętli tramwajowej na stadionie miejskim.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ma ktoś na sprzedaż kartę SD 2 lub 4 GB ?

Opublikowano
  • Autor

Odkopałeś jakiś aparat z czasów miecza i tarczy?! ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.