Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maciek jest opcja. Wlecisz do mnie w przyszły piątek z rana i jedziemy z koksem. Pomożesz mi to się uwiniemy w jeden dzień.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć! Ktoś będzie w niedziele pod milenijnym? Chciałbym się pochwalić nowym nabytkiem :)

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

Maciek jest opcja. Wlecisz do mnie w przyszły piątek z rana i jedziemy z koksem. Pomożesz mi to się uwiniemy w jeden dzień.

Bidzio i jak z ta pojedynka? cos wiadomo?

moja teoretycznie jest cala ale wyskoczyla soczewka z mocowania rozwalila zarnik i ja troche pocharatalo na brzegach

Opublikowano

Pisz pw wyślę Ci ta jedna a ja sobie później wymienię.

Opublikowano
  • Autor

Maciek jest opcja. Wlecisz do mnie w przyszły piątek z rana i jedziemy z koksem. Pomożesz mi to się uwiniemy w jeden dzień.

Czwartek wchodzi w grę? W piątek mam służbowy wyjazd...

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

No ewentualnie ale na 100 % dam znać w tygodniu.

Opublikowano

transporu z wrocka do jeleniej potrzebuje

dzisiaj jutro najdalej w poniedzialek maske trzeba przewiezc :decayed:

Opublikowano

9a9f92d819b5bd80e7e2240e13d5f6f9.jpg6ed6a1a5f6983401b10b807715bbadbb.jpg

Nowe buty :)

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

Ładne buty. Bidzio ja wezmę jeden komplet.

Bry!

Panowie szukam kogoś z Wrocka lub okolic kto zamontowałby mi FMICA do B6 AVF

oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku :)

będę wdzięczny za ew info, czy jakieś namiary

pozdo.

Potrzebujesz na już, czy możesz poczekać do miesiąca czasu? Ja będę wchodził w montowanie fmicy itp.

Opublikowano

Ładne buty. Bidzio ja wezmę jeden komplet.

Bry!

Panowie szukam kogoś z Wrocka lub okolic kto zamontowałby mi FMICA do B6 AVF

oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku :)

będę wdzięczny za ew info, czy jakieś namiary

pozdo.

Potrzebujesz na już, czy możesz poczekać do miesiąca czasu? Ja będę wchodził w montowanie fmicy itp.

siema ryju ;)

spawasz w koncu?

bo bedzie robota u mnie napewno ;)

Opublikowano
  • Autor

Ktoś dzisiaj będzie czy odpalać browar?

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Będzie będzie

Opublikowano

Ja będę :)

BTW. Ktoś jedzie krajową 35tka, abym się podpial na tylek?

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Edytowane przez dżejki

Opublikowano

No siema :hi: ja też zajade

Opublikowano

Ja też się w końcu zjawie tylko dokończe swapa [emoji14]

Opublikowano

Nelson, na spocie mówiłeś coś o Twoim koledze który handluje gwintem TA technics, podasz mi do niego numer?

Wysłano z mojego Note 4 przy użyciu taptalk'a

Opublikowano

Ładne buty. Bidzio ja wezmę jeden komplet.

Bry!

Panowie szukam kogoś z Wrocka lub okolic kto zamontowałby mi FMICA do B6 AVF

oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku :)

będę wdzięczny za ew info, czy jakieś namiary

pozdo.

Potrzebujesz na już, czy możesz poczekać do miesiąca czasu? Ja będę wchodził w montowanie fmicy itp.

siema ryju ;)

spawasz w koncu?

bo bedzie robota u mnie napewno ;)

Będzie spawane mordo :D

Opublikowano

No się wie ryju. Dp i tipa będziemy rzezbic w lipcu/sierpniu tylko najpierw ogarnij coś na co wjechać będę mógł ;)

Opublikowano
  • Autor

Na wagę wjedziesz spokojnie a do kontenera deski można podłożyć [emoji2]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Tylko na stali przyjedz bo Alu na złom droższe możesz sprzedać osobno. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.