Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przecież e-34 szły do 95czy 96 roku jak dobrze pamiętam nie było tak??[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:44_________________________________________________dobra ludziska mykam spać Dobranoc:)

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież e-34 szły do 95czy 96 roku jak dobrze pamiętam nie było tak??

No tak, racja. To E30 szły do '92. [br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 08:55_________________________________________________A w ogóle to u mnie w święta nie obeszło sie bez strat. W sobote postawiłem auto na pół h na osiedlu i mi antene odcieli. Myślałem, że już nie ma takich szmatławców. Przecież na takiej antenie to może na flaszke zarobi, albo i też nie. A ja jestem 150,- w plecy. No nic, jutro mam imieniny to zrobie sobie prezent. :) Tak się chciałem wygadać..

Opublikowano
:pociesz:
Opublikowano

:pociesz:

Lepiej żeby Poziek nie widział, że mnie pocieszasz.. :decayed:

Opublikowano

A co mi to?

Ja jestem RFS :decayed:

Opublikowano

Tomasz ja mam taką czerwoną e30;P

Opublikowano

A co mi to?

Chodziło mi o sposób pocieszania. :decayed:

Tomasz ja mam taką czerwoną e30;P

Musisz przywieźć na spota. :kox:

Opublikowano

Hihihi

też macie snieg?

Opublikowano

Hihihi

też macie snieg?

Nie tylko mamy śnieg, ale też mamy pełne baki w samochodach i już jesteśmy ustawieni na wieczór. :naughty:

EDIT: Dla tych, którzy nie wiedzą - dziś wieczorem pojeżdżawka. :kox:

Opublikowano

:siema:

Hihihi

też macie snieg?

tak :naughty:

Opublikowano

Hihihi

też macie snieg?

Nie tylko mamy śnieg, ale też mamy pełne baki w samochodach i już jesteśmy ustawieni na wieczór. :naughty:

To ja sobie ustawie Radom na piatek ;)

A nie, święto. Za tydzień ;-)

Opublikowano

To ja sobie ustawie Radom na piatek ;)

A nie, święto. Za tydzień ;-)

Zapraszamy. :th:

Opublikowano

A wogóle wczoraj motorem śmigałem :shocked:

Opublikowano

A wogóle wczoraj motorem śmigałem :shocked:

Wow, no to nieźle. Dałeś radę w takie zimno? :decayed:

Opublikowano

Hihihi

też macie snieg?

Nie tylko mamy śnieg, ale też mamy pełne baki w samochodach i już jesteśmy ustawieni na wieczór. :naughty:

EDIT: Dla tych, którzy nie wiedzą - dziś wieczorem pojeżdżawka. :kox:

Ł własnie dzwonił i mnie poinformował że jeździ z Wami dzisiaj, nawet nie zapytał co ja na to ;( ;( ;(

Uroki małżeństwa...Kochanie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 10:51_________________________________________________

A wogóle wczoraj motorem śmigałem :shocked:

Wow, no to nieźle. Dałeś radę w takie zimno? :decayed:

trzeci raz w grudniu... ;)

Opublikowano

Ł własnie dzwonił i mnie poinformował że jeździ z Wami dzisiaj, nawet nie zapytał co ja na to ;( ;( ;(

Sprzedaj gdzieś Filipa to pojeździsz z nami. :>

Opublikowano

a ja muszę dziś jechać do ww;((

Opublikowano

a ja muszę dziś jechać do ww;((

nie dopisałeś że do p... cz... a... tralalal :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a ja muszę dziś jechać do ww;((

nie dopisałeś że do p... cz... a... tralalal :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

?:P
Opublikowano

a ja muszę dziś jechać do ww;((

nie dopisałeś że do p... cz... a... tralalal :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

?:P

nie bede pisal bo mnie uciszą ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.