Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Do auli też nie trafili :decayed:

a ty gdzie zniknąłeś :?: :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

toż ci mówiłem od razu ze od 21 jestem w rosie :gwizdanie:

Opublikowano

Do auli też nie trafili :decayed:

a ty gdzie zniknąłeś :?: :gwizdanie:

Zgarnąłem Piątkowo trzynastkowy przypal z tą flaszką co ją przyniosłem :kox: I przeniosłem się z baletem do Auli tu zawsze jest ktoś znajomy... Średnio było i koło 3 to już do domu jechałem na dodatek kapcia złapałem...

Opublikowano

Do auli też nie trafili :decayed:

a ty gdzie zniknąłeś :?: :gwizdanie:

Zgarnąłem Piątkowo trzynastkowy przypal z tą flaszką co ją przyniosłem :kox: I przeniosłem się z baletem do Auli tu zawsze jest ktoś znajomy... Średnio było i koło 3 to już do domu jechałem na dodatek kapcia złapałem...

:kox: :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

No przyszło po mnie aż 3 ochroniarzy :polew: :polew: :polew: Bali sie ze w pojedynkę to wp***dol dostaną :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja chodzilem z jakas flaszka i gdzies ja potem zgubiłem :tongue4:

Opublikowano

Nie mów że nie pozwolili wam jej wypić...

Opublikowano

nie wiem , cos było nie halo , ale nie pamietam juz [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 17:08_________________________________________________a kto pamięta gdzie przed g2 została ukryta flaszka

Opublikowano

Żuliki już dawno ją wyniuchały :decayed:

Opublikowano

Trzeba było mape zrobić do miejsca, w którym zostawiliśmy wódkę. Ja jeszcze dziś umierałem po piątku, ale warto było.. :kox:

Opublikowano

nooo,fajnie tak się z wami poszlajać..........

;(

Opublikowano

ja może za tydzień :tongue4:

jaką drogę wybrać do Pragi? na Opole > Kudowa-Zdrój czy Wrocław > Jakuszyce?

Opublikowano

kurcze,gdybym wiedział,znaczy gdybym "kontaktował" to byśmy po nia wrócili :wink4:

Z tego co kojarzę to my z odzimem później szukaliśmy tej wódki, ale nie udało się znaleźć. Poza tym wczoraj jak z odzimem gadałem to coś się nie zgadzało, bo ja byłem przekonany, że wódka leży w krzakach przy G2, a odzim mówi, że przy Fanaberii.. hmm. :mysli:

Tak czy siak w piątek można zrobić jakieś poszukiwania zaginionej arki - o ile własnie nikt jej nie wyniuchał.

Opublikowano
  • Autor

najpierw leżała w krzakach pod G2 i ją znaleźliśmy, a pod Fanaberią zniknęła mi z oczu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

siema ukciu :hi:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 12:31_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ty faktycznie, pod Fanaberią ją tam włożyliśmy i Jarek gdzieś pojechał :cool1:

Opublikowano

ty faktycznie, pod Fanaberią ją tam włożyliśmy i Jarek gdzieś pojechał :cool1:

A no ta, przecie Jarek mi mówił.. :doh1:

Opublikowano

no tak -chyba nawet ja ją tam wkładalem do bagażnika ,cos mi sie kojarzyło ze do jakiegos auta włozyłem ale potem mysle sobie do jakiego jak my zadnego nie mielismy bo taxą latamy :decayed:,ten cubing by radom troche sie nie udał bo tylko majki i dziołchy wchodziły do lokali bo nas pijakow nie chcieli wpuszczać :tongue4:

Opublikowano

To o której wy byliście w tej auli ?

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.