Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 3 to ja już robiłem zjazd :decayed: Dobrze że do auli zawsze można wpaść nawet późną nocą :kox:

Marcin ładny ten sharan widziałem go na necie... Dałeś rade po tym balecie :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

u mnie zaczyna wiać i błyskać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 21:20_________________________________________________ale pierdolnęło :kox:
Opublikowano

pradu nie mam ;)

Opublikowano
  • Autor

a ja mam :naughty:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 23:31_________________________________________________nuda...

Opublikowano
  • Autor
:hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 09:30_________________________________________________jak tam Aga majki :naughty:
Opublikowano
  • Autor

nasz klimat się każdemu podoba... :kox::cool1:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 09:35_________________________________________________kto raz z nami ten zawsze z nami :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ucinac łapy :gwizdanie:

Siema Ukciu :hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 12:26_________________________________________________ :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a tego nie widziałem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pies był nawalony czy pani :polew:

Opublikowano

Dobra suka nie jest zła. :kox:

majki, pozdrów Agniechę. Powiedz, że zabierzemy ją na balet jeśli się zarejestruje. :>

Opublikowano

sam sobie ją pozdrowisz..na balecie :wink4:

No ale to zarejestruje się czy nie?? :decayed:

PS. Oficjalnie ogłaszam, że już się przeprowadziłem. Nie mam jeszcze lodówki, ale jak trzeba to zimne piwo mogę mieć, więc zapraszam! :>

Opublikowano

siema, rozmawiałem dzis z agniechą i uz wiem jak flacha znalazla sie u Jarka ---po prostu mcm pogrzebal przy zamku w bagarzniku jarka otworzyl go i tam flacha wyladowała - :oklaski: MCM

a tak po za tym to cos wspominala o balaecie w sobotę ,a i taka dziewczyna co z nia pracuje mówi tak do niej ale musiało byc niezle jak sroda jest a ty jeszcze o tym gadasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

byłem wczoraj w Jankach srednia w obie strony na 189km wyszla 148km/h spalanie 8,2 ON wciagnął skubaniec ale miałem zawodników do jazdy to sie i jechalo :tongue4:

Opublikowano

nie wiem czy kopci bo w lusterka nie musze sie patrzec no chyba zeby zobaczyc jak punkcik znika w parę sekund :kox:

Opublikowano

mało tego takie blaszki z rury wylatywały,jakby łopatki czy coś :decayed:

a jak tam mój bike? :gwizdanie: :decayed:

umyty w stodole stoi , w piątek Ci podrzucę , bo teraz Paulina lata golfem bo Polo u kudłatego a Ja moją kozą latam do roboty [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:11_________________________________________________czytaliscie http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/holek-w-bmw,1519890
Opublikowano
  • Autor

Paweł, nieźle to mało powiedziane :decayed:

a pamietacie,ze Aga ma niebawem urodzinki :naughty::kox:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 19:03_________________________________________________mcm,wszystko jasne,wiadomo po co tak często do "rajchu" latasz...capcarapcap :polew:

latało się trochę w tym fachu.

PS sharanik poszedł

klient się nawet nie przejechał :kox:

Opublikowano
  • Autor
:mysli: [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 20:39_________________________________________________klient New Beatla szuka dla córki
Opublikowano
  • Autor

szukam :)

może pojade w przyszłym tygodniu z ojcem

Opublikowano
  • Autor

dawaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.