Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , :decayed:

ty też sie mozesz wypisać :tongue4:

... bez komentarza ...

też tak myślę tu masz link interes zrobisz http://allegro.pl/item1159902326_katalizator_skoda_octavia_1_9_tdi_sdi_z_laczni.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

zaraz po kropce dostanieta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , :decayed:

ty też sie mozesz wypisać :tongue4:

... bez komentarza ...

też tak myślę tu masz link interes zrobisz http://allegro.pl/item1159902326_katalizator_skoda_octavia_1_9_tdi_sdi_z_laczni.html

juz Ci powiedziałem zadzwon jutro i zapytaj. przez tel daje od 450-600zl i mi dal po 500 i przestan juz kpić ze mnie bo nie masz racji...nie wiem co sprzedają na allegro wiem ile dali mi w Radomiu na ul. Christianiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zadzwonie i powem mu ze mam kata z sdi i ile za to daje ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po kropce dostanieta :gwizdanie:

:good: :good: :good:

a mogą mnie nawet wywalić...

jak mam być oskarżany za fantazje czy kłamstwa mam to w d*pie ja tylko nie bede na to pozwalał Każdy może zadzwonić i zapytać ile daje za katy a odzim niech się zastanawia nad tym co pisze bo besztać można każdego ale ja nie zasłużyłem na to a już na pewno nikogo nie okłamuje mówiąc ile za nie dostałem.[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 23:28_________________________________________________663471259 a tu masz jeszcze 2 nr 2 tyg temu dawal 470-530zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajta se na wstrzymanie bo kwas sie robi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, nie róbcie obory. :tongue4:

W piątek na spocie obmyślimy plan, jak zarobić na katach. Możemy jechać do Włoch po katy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Pany.Za środek u tego gościa co sie kłucita dostałem 130 za kg (ale śodek nie ma 1kg).Znalazłem drugiego który po znajomości z kumplem da za całośc 150.Więc widzita chłopy ,że interesu z tego nie będzie.100 za wyprucie więc zostanie 50 na czysto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Pany.Za środek u tego gościa co sie kłucita dostałem 130 za kg (ale śodek nie ma 1kg).Znalazłem drugiego który po znajomości z kumplem da za całośc 150.Więc widzita chłopy ,że interesu z tego nie będzie.100 za wyprucie więc zostanie 50 na czysto

bo tu nie chodzi zeby zarobić tylko uwolnic turbo a to co zostanie to przy okazji , a jak tam odczucia lepiej z dolu sie zbiera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i to odczuwalna.Tak jak mówisz,lepiej się zbiera z dołu (i to wyraźnie) a turbinka fajowo gwizda.Na razie same plusy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega :kox: spot wczoraj :hi:

a kto był? sam byles? forum cos sie zawiesilo i nie wiedzialem czy ktos bedzie, a w ciemno nie jechałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...