Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

gdzieniegdzie robią dobrze... :naughty: i jest tanio :gwizdanie:

u Wuja w elektrowni tam robią prąd dobrze ale ............. tani to on nie jest to jak to Wuju jest :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieniegdzie robią dobrze... :naughty: i jest tanio :gwizdanie:

u Wuja w elektrowni tam robią prąd dobrze ale ............. tani to on nie jest to jak to Wuju jest :decayed:

akurat nie chodziło mi o prąd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie super tanio, ale chociaż tak, że jak odjeżdżasz to się nie wku..iasz.

To jak ?

Przyjedź w piątek na spota to pogadamy gdzie jest dobrze i tanio. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem niestety w pt koło 21-22 w radomiu :/.

Więc ciężko mi się na 19 wyrobić :).

Może mi się uda w przyszłym tygodniu.

Z chęcią bym się dowiedział co i jak, bo w sumei nie mam zaufania jakoś do tych których znam.( zakładów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się dowiedział co i jak, bo w sumei nie mam zaufania jakoś do tych których znam.( zakładów).

Maślanka na Starokrakowskiej - polecam. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki odzim.Porównam z tym co mam,zobaczymy ile wyjdzie.Mcm nie taki młody tylko rzadko wpada na spoty.Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylismy juz na 1270 ale nie wiem o co chodzi znowu wsokczylismy na 1300 a bylo juz 1600 Brynka pracuje nad Radomskimi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

k**wa mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , :decayed:

ty też sie mozesz wypisać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlsnie do niego dalem numer , ale ja puszki pozostawiam a ty mokom jak zawsze bajki piszesz ze po 500 ci dali 300 to rozumien ale 500 to cie fantazja poniosła po 300 sa na allegro to kup i im sprzedaj jak obrócisz z 10 to dwa koła bedziesz miał a i rurki wycieli i wspawali Ci za darmo bo kolo ci zostało heh :no:

pozdro

ku***a mac za przeproszeniem odzim czy Ty masz mnie za jakiegoś debila?? jak masz nr to sobie zadzwoń i zapytaj ile da ci za kata od polówki 1.9sdi 2001 rok i ile za polo 1.4tdi ten sam rok dla ulawoenia dodja mu ze sa oznaczenia D1 i przestan pisac na ogolnym ze gadam glupoty czy fantazja mnie ponosi bo nie jestem jakims heretykiem. Dostalem 1000zl. wycięcie i wspawanie rurek kosztowalo mnie 100zl. a jak nie chcesz dzwonic do niego to moge dac Ci jeszcze jeden nr dokoleszki tez skupuje katy i tez tyle placi.

zastnow sie nastepnym razem zanim znow kogos zbesztasz nie majac racji

nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z forum...

jak nie mam napisaleś ze kolo Ci zostalo a juz teraz piszez ze kolo - 100 , a jezeli Ci tyle dał to napisalem Ci ze na allegro sa po 300 to interes zrobisz , :decayed:

ty też sie mozesz wypisać :tongue4:

... bez komentarza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...