SPOTY RADOMSKIE

• wuju

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

heh.. oglądałem dziś pierwszego bokolota.. przez telefon i na zdjęciach igła. na miejscu oczywiście szrot jak ch***j.. :wallbash:

kup bryniowy:D

jak by to była e30 w coupe najlepiej wąska to już bym nią jeździł :evil:

e36 nie chce tym bardziej pół bmw :wink4:

:hi:

to wiesz juz jak czuli sie kupcy jak po twoje regło przyjeżdzali :polew: :polew: :polew:

:hi:

przy moim nie było się do czego przyjebać :cool1: żaden nie znalazł minusów ale ze mało konkretni to wziął dopiero 3-ci :guma:

Pany, potrzebuję pilnej odpowiedzi!

Listwy przypodłogowe drewniane jak lepiej układać: na prosto czy na zakładkę?? Jest u mnie jakiś pseudo fachman i mnie się pyta jak lepiej to zrobić.. :blink: Wydaje mi się, że na zakładkę, ale niech mi ktoś szybko coś podpowie. :wink4:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________Dobra, już wiem, na zakładkę.. :decayed:

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

siema :drunk:

czy ktos sie orientuje czy 1 Kpln za tą skrznie do mojego to dużo czy mało??? jedyne co sie dowiedziałem o oznaczenu tejże szkrzyni to to że DQS to jest najdłuższa???

pozdro

no własnie też czytałem na allegro, znalazłem w radomiu, juz ja obluuukałem, niema luzów na satelitach wiec trzeba ją brać bo przesyłka nie dochodzi :good: