Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te katy nadal są takie drogie?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

surowce są w cenie to i katy :naughty:

Opublikowano

Siema Radumiaki ;)

Dzisiaj w radiu słyszałem, że jacyś sprzedawcy z Radomia mają sprawę przed sądem, gdyż sprzedali samochód który miał być bezwypadkowy a okazało się, że bity z każdej strony i licznik cofnięty o 200k. Wie ktoś coś więcej na ten temat? ciekawi mnie czy będzie to precedens :mysli:

Wiecie może coś na ten temat??

Opublikowano
  • Autor

Siema Radumiaki ;)

Dzisiaj w radiu słyszałem, że jacyś sprzedawcy z Radomia mają sprawę przed sądem, gdyż sprzedali samochód który miał być bezwypadkowy a okazało się, że bity z każdej strony i licznik cofnięty o 200k. Wie ktoś coś więcej na ten temat? ciekawi mnie czy będzie to precedens :mysli:

Wiecie może coś na ten temat??

co drugi jest bity i z cofniętą szafą i to nie tylko w radumiu :naughty:
Opublikowano

To wiadomo.. Ale nikt raczej do tej pory tego nie wyciągał na światło dzienne

Opublikowano
  • Autor

bo niektórym szkoda czasu, a poza tym większość ludzi nie wie co ma z tym zrobić

Opublikowano

To wiadomo.. Ale nikt raczej do tej pory tego nie wyciągał na światło dzienne

robili i wyciagali ale wystarczało postraszenie zeby sie dogadać z komisem i sady tez zreszta były tylko zaden pismak o tym nie gdakał ,ale to tak na prawde grozi tylko komisą jak auto takie by sprzedala osoba cywilna i umowa by była odpowiednia (czytaj standardowa jakich pelno na necie )to kupujacy na prawde ma malo do powiedzenia po odjechaniu z nowo zakupionym autem i najczesciej jeszcze chce aby kwota na umowie była zanizona (nie wiem po co) to wtedy niech oddaje auto a ty oddajesz kwote z umowy :decayed: i wtedy to jest ;( i zgrzytanie zebow
Opublikowano

V Edycja Polarków Klubowych

>> ZAPISY <<

Serdecznie Zapraszam

Opublikowano

kudłaty?

Opublikowano
  • Autor

16012011752.jpg

16012011751.jpg

dworzec PKP we Frankfurcie nad Menem, u nas PKP troche inaczej wygląda :decayed::wink4:

Opublikowano

ale u nas przynajmniej pociągi są na czas :kox:

Opublikowano
  • Autor

gdzie :?:

Opublikowano

gdzie :?:

w filmach :D

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaa :>

Opublikowano

Witam!Wuju kupiłeś co nowego?

Opublikowano

Witam!Wuju kupiłeś co nowego?

szukaj w dziale "Inne marki" :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Witam!Wuju kupiłeś co nowego?

kupił trabanta, ale karton w zimie namięka, to nie jeździ :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam ma ktoś z Was nr do gościa od katalizatorów tego co robi w oplu na ul. Christianiego??

wuju Tobie chyba dawałem dałbyś namiar

Opublikowano

nie mam tego numeru[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 10:59_________________________________________________

Witam!Wuju kupiłeś co nowego?

kupił trabanta, ale karton w zimie namięka, to nie jeździ :polew: :polew: :polew:

już nic nie mów :wallbash:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.