Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,orientuje się ktoś z was jak najlepiej dojechać na lotnisko,na te pokazy? moze macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie można zostawić samochód? wybieram się jutro i dobrze było by już mieć coś zaplanowanego.

Prawo jazdy kat C teraz kosztuje około 2 tys zł :hi:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

generalnie to teraz cały radom to jeden wielki parking air show i w sumie z kadego miejsca dojeżdżają autobusy. A jak chcesz pewniaka to możesz u mnie na Poludniu fure zostawić

Opublikowano

Prawo jazdy kat C teraz kosztuje około 2 tys zł :hi:

Nie wiem czy nie 2.900 zł. :mysli:

PS. Zdałem kat. A :kox:

Opublikowano
  • Autor

a ja mam za daleko ... :gwizdanie: :cool1:

no co ty ,jak bys chciał to dal bys rade [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 23:17_________________________________________________ta bluma taka wolna jest :gwizdanie:

blumy juz nie ma :gwizdanie:
Opublikowano

Prawo jazdy kat C teraz kosztuje około 2 tys zł :hi:

Nie wiem czy nie 2.900 zł. :mysli:

PS. Zdałem kat. A :kox:

gratulacje

Opublikowano

witam :hi: :hi:

czy którys z Kolegów miałby mozliwosc podjechac i obejrzec to auto ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1787349448

odwdzięcze sie

Opublikowano

witam :hi: :hi:

czy którys z Kolegów miałby mozliwosc podjechac i obejrzec to auto ?

http://allegro.pl/show_item.php?item=1787349448

odwdzięcze sie

ja nie dam rady bo jutro na urlop ale napisz do tomaszu on ma czujnik lakieru to moze ci sprawdzi to auto ze zdjec wyglada nie najgorzej
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

dzieki

juz poszło PW

Opublikowano

Dostałem PW.. :decayed: Myślę, że będę mógł podjechać jutro. Odezwę się.

Opublikowano

oki, dzieki za info

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

z innej beczki :tongue4:

Opublikowano

spoko filmik jeden z nielicznych nie nakręcony jakimś kalkulatorem

Dzieki za odpowiedz na temat Kat C już się zapisałem a wygląda to następująco u Michalczewskiego 1400+ lekarz 70 + a na koniec najlepsze przewóz rzeczy i osób 3 tyś :wallbash:...

Opublikowano

a na koniec najlepsze przewóz rzeczy i osób 3 tyś :wallbash:...

I co 5 lat trzeba to odnawiać..

Opublikowano
  • Autor

Powiem tyleŁ

3,0 diesel kombi automat :cool1:

04092011243.jpg

04092011244.jpg

04092011245.jpg

Opublikowano

Fajne kumbi. Tylko zmień tego fajfusa na haku. :decayed:

Opublikowano

spoko furka , fajera mogła by być trójramienna , a tak to kozacka

Opublikowano
  • Autor

fajere bardziej lubie taką[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 19:09_________________________________________________co tomaszu robił dziś po południu w Ciepielowie :?: :)

Opublikowano

fajere bardziej lubie taką[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 19:09_________________________________________________co tomaszu robił dziś po południu w Ciepielowie :?: :)

moze :sexinbed: jaką w Ciepielowie hehehehe
Opublikowano

tomaszu[/color] robił dziś po południu w Ciepielowie :?: :)

Kupiłem ostatnio zachwaszczoną działkę na wsi i pojechaliśmy z ojczulkiem sprawdzić jak prace porządkowe się zakończyły i rozliczyć się z miejscowymi pijaczkami. :wink4:

W przyszłym roku możemy tam grila zrobić - jest blisko do rzeki. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.