Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
streetrace, jeździsz czasem?
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tor Kielce i Ułęż... Kiedyś jeździłem na tor poznań, ale teraz brakuje mi czasu...

Jest jeszcze Nowe Miasto nad Pilicą...

Opublikowano
Tor Kielce i Ułęż... Kiedyś jeździłem na tor poznań, ale teraz brakuje mi czasu...

Jest jeszcze Nowe Miasto nad Pilicą...

Daj cynka jakbyś się wybierał. Polecimy razem.

Będziesz wąchać moje spaliny.. :naughty:

Opublikowano

Tomaszu a kiedy teraz sie wybierasz??

Opublikowano

Planuje wybrać się teraz na kielce...

Trening w kielcach był wczoraj, a ułęż w sobotę

Jak będę jechał, to dam znać...

EDIT

Na śniegu RWD jest bez szans... W zeszłym roku na Ułężu przyjechało dużo mocnych rwd na śnieg i po kilku okrążeniach, jak się zrobił lód... Łojezu... wtedy jechać za amatorem rwd - katorga. Jeden gość, po trzech okrążeniach odstawił piękne M3 i się przyglądał.

Proponuje wybrać się, jak będzie sucho...

Opublikowano
Mokom, nasza wspólna koleżanka pracuje w Anonse24. :wink:

Micam, na ZUS nie ma co się oglądać, więc opcje są dwie - albo tyrasz i budujesz kapitał, który wygeneruje Ci co miesiąc jakąś sumkę w postaci odsetek, albo dogadujesz się z dziećmi, żeby dawali Ci kieszonkowe na piwo jak już przyjdzie czas emerytury. :decayed:

tak, jaka??

:bry:...
Opublikowano
  • Autor

odladzanie dwóch sztuk A380 Frankfurt 12.03.2013 g.19:30 :decayed:

12032013590.jpg

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

http://youtu.be/YsMfBHAfFeA

Opublikowano

EDIT

Na śniegu RWD jest bez szans...

Dlatego pojedziemy jak opadnie śnieg. :wink:

Opublikowano
odladzanie dwóch sztuk A380 Frankfurt 12.03.2013 g.19:30 :decayed:

http://s21.postimage.org/dj4nwdfar/12032013590.jpg

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

http://youtu.be/YsMfBHAfFeA

ostatnio na okęciu tez mnie odszraniali:D

Opublikowano

dzisiaj w uwadze na tvn było o wypożyczalni aut na Okęciu i kolo zarysował błotnik i się przypucował jak oddawał na dzień dobry 1.5 tyś zł a jak zaczął się buntować wzrosło do 3 i za kilka minut karki podjechały i mu jazdę kręcili dalej:grin:

Opublikowano

We Warszłuawwie??

Opublikowano

tak, policaje przyjechali i skończyło się na 800 zł do zapłaty:wink:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Jelcz-Laskowice: Ukradli 640 felg samochodowych jadących do fabryki Audi w Niemczech - Gazetawroclawska.pl

Opublikowano

Panowie, orjentujecie się czy na hamownie Q np u Rogala mozna podjechac od tak czy trzeba sie umawiać ?

Opublikowano

myślę że tel rezerwacja nie zaszkodzi

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

pieprz.jpg:yeah:

Opublikowano

lepiej zadzwon (od razu mowie ze nie bedziesz miał łatwo sie dodzwonic...chyba że trafisz na otwartą linię :grin:)... bo po co robic 100 km na darmo...

Opublikowano
:hi: Sprzedam, Renault Trafic 2002 r., 1.9 dci 80KM, 3-osobowy, przedłużony blaszak.
Opublikowano
Tor Kielce i Ułęż... Kiedyś jeździłem na tor poznań, ale teraz brakuje mi czasu...

Jest jeszcze Nowe Miasto nad Pilicą...

Daj cynka jakbyś się wybierał. Polecimy razem.

Będziesz wąchać moje spaliny.. :naughty:

Nowe Miasto to obok mnie,dajcie znać też zalecę:decayed:.

A tak na marginesie zaraziłem kolegę i szuka Audi co sądzicie o tym?

AUDI A4 1.9 TDI* AVANT* S-LINE* LIFT* XENON* MEGA (3095253816) - motoAllegro

Opublikowano

"pielęgnowany na bieżąco" - czego to już te handlarzyny nie wymyślą ,kupił auto na handel a litanię wy***ał jakby co najmniej kilka lat go użytkował:facepalm:

ciekawe jaki ma przelot?

Opublikowano

podobno 206 tysi ale kto wie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.