Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma to jak urlop po świętach... w tak pięknych okolicznościach przyrody:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dobrze pamiętam to chyba Tomaszu z jakąś koleżanką tam kupował i chyba zadowolona była ??

Byłem kiedyś z bratem dziewczyny, właśnie po samochód. Praktycznie same złomy, wszystkie bite lub naprawiane kilogramami szpachli. Po całodniowym chodzeniu po tej giełdzie trafiliśmy ładną Audi A3, która miała naprawiane tylko prawe drzwi. Niestety nie było możliwości przejechania się autem, bo stało na piętrowej lorze. Zaryzykowaliśmy jednak i kupiliśmy auto w ciemno...

Po wyjechaniu z giełdy skończyło się paliwo - bak był suchy. Po zatankowaniu ujechałem tylko 20 km. Padła skrzynia biegów - kompletnie się rozsypała i wylał się olej na asfalt. Z nikim nie mogliśmy się dogadać, a laweta z Polski by nas puściła z torbami, więc zdecydowaliśmy się wracać na lince (500 km - przesrane).

Ostatecznie, po wymianie skrzyni biegów i podliczeniu wszystkich kosztów auto kosztowało sporo mniej od ceny rynkowej, więc się opłacało. :wink:

Audi do dzisiaj jeździ po Radomiu i nie sprawia żadnych kłopotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro też się zesrało

Zobacz: Problemów allegro.pl ciąg dalszy - DDoS, zabezpieczenia i DNS - Wykop.pl

trzeba wyjść odśnieżyć skorupę

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

kupując od obcego zawsze masz szanse 50/50 :polew:

są dwa główne powody radości z samochodu jak kupisz i jak sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dobrego słowa o tej całej Litwie nie słyszałem

Ja też już tam więcej nie pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brałem na obsranej litwie dwa auta -renault clio 2008 r i astre III - clio oblupane ze wszystkiego co sie dało nie było zagłówków radia wycieraczek itd jak sie zapytałem zeby dawal radio to dostałem odpowiedz czy kupuje samochód czy radio -auto przyjechalo na kolach po naprawie uszczelki pod glowica i wstawieniu rozrzadu jezdzi do dzis w pruszkowie -blacharsko bylo o dziwo orginał choc sciagniete z francji -astra za to bita przedem bokiem tylem ale nic powaznego -dla kupca najwazniejsza była cena wiec byla astra diesel ale 80 Ps czyli najslabszy motor jak dla mnie nie nadjacy sie do jazdy ale cóz cena czyni cuda własciciel do dzis zadowolony hehhe-wiecej tam po auta nie jade -tylko niemcy i to najlepiej rejon Bawarii ,tyle ode mnie na temat Litwy i aut to sa place szrotów a nie samochodów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ode mnie na temat Litwy i aut to sa place szrotów a nie samochodów

nie byłem ale wiele takich opinii słyszałem, biorą najgorszy złom z zachodu na potęgę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumuje temat Litwy byłem tylko na wycieczce ale widziałem te komisy-giełdy, wagony najlepiej wyglądały jak na wojnę całe osiatkowane :grin: bezpieczeństwo co by nic nie zginęło w czasie jazdy

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

na andka w telefon nawet wyświetla ceny paliw

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gasStations.mobile

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:17 ----------

:bry:3 dzień nie ma allegro:kwasny: ale kibel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa już i u mnie:jerk:
mobilne cały czas działało -hakerzy nie wzieli go w obroty hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa bez zarzutu

teraz działa, ale nie działało normalnie przez3 dni cały czas miało przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i tak,wczoraj ni sprawdzałem,odzim zerkniesz na moje logi dynamiczne?
jest ok, przepływomierz ok ,turbo ok ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ok. dzięki,więc tylko kąt wałka i można jeździć dalej:decayed:.A czy w pasacie b5 logi robi się tak samo jak w audi?Pasat też na pompkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...