Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma to jak urlop po świętach... w tak pięknych okolicznościach przyrody:bag:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kur... co za pogoda....takich zasp i tuneli ze śniegu nie było chyba nawet w zime. :polew:

Opublikowano
Jak dobrze pamiętam to chyba Tomaszu z jakąś koleżanką tam kupował i chyba zadowolona była ??

Byłem kiedyś z bratem dziewczyny, właśnie po samochód. Praktycznie same złomy, wszystkie bite lub naprawiane kilogramami szpachli. Po całodniowym chodzeniu po tej giełdzie trafiliśmy ładną Audi A3, która miała naprawiane tylko prawe drzwi. Niestety nie było możliwości przejechania się autem, bo stało na piętrowej lorze. Zaryzykowaliśmy jednak i kupiliśmy auto w ciemno...

Po wyjechaniu z giełdy skończyło się paliwo - bak był suchy. Po zatankowaniu ujechałem tylko 20 km. Padła skrzynia biegów - kompletnie się rozsypała i wylał się olej na asfalt. Z nikim nie mogliśmy się dogadać, a laweta z Polski by nas puściła z torbami, więc zdecydowaliśmy się wracać na lince (500 km - przesrane).

Ostatecznie, po wymianie skrzyni biegów i podliczeniu wszystkich kosztów auto kosztowało sporo mniej od ceny rynkowej, więc się opłacało. :wink:

Audi do dzisiaj jeździ po Radomiu i nie sprawia żadnych kłopotów.

Opublikowano

allegro też się zesrało

Zobacz: Problemów allegro.pl ciąg dalszy - DDoS, zabezpieczenia i DNS - Wykop.pl

trzeba wyjść odśnieżyć skorupę

---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

kupując od obcego zawsze masz szanse 50/50 :polew:

są dwa główne powody radości z samochodu jak kupisz i jak sprzedaż

Opublikowano

ja dobrego słowa o tej całej Litwie nie słyszałem

Opublikowano
ja dobrego słowa o tej całej Litwie nie słyszałem

Ja też już tam więcej nie pojadę.

Opublikowano

brałem na obsranej litwie dwa auta -renault clio 2008 r i astre III - clio oblupane ze wszystkiego co sie dało nie było zagłówków radia wycieraczek itd jak sie zapytałem zeby dawal radio to dostałem odpowiedz czy kupuje samochód czy radio -auto przyjechalo na kolach po naprawie uszczelki pod glowica i wstawieniu rozrzadu jezdzi do dzis w pruszkowie -blacharsko bylo o dziwo orginał choc sciagniete z francji -astra za to bita przedem bokiem tylem ale nic powaznego -dla kupca najwazniejsza była cena wiec byla astra diesel ale 80 Ps czyli najslabszy motor jak dla mnie nie nadjacy sie do jazdy ale cóz cena czyni cuda własciciel do dzis zadowolony hehhe-wiecej tam po auta nie jade -tylko niemcy i to najlepiej rejon Bawarii ,tyle ode mnie na temat Litwy i aut to sa place szrotów a nie samochodów

Opublikowano
tyle ode mnie na temat Litwy i aut to sa place szrotów a nie samochodów

nie byłem ale wiele takich opinii słyszałem, biorą najgorszy złom z zachodu na potęgę

Opublikowano

podsumuje temat Litwy byłem tylko na wycieczce ale widziałem te komisy-giełdy, wagony najlepiej wyglądały jak na wojnę całe osiatkowane :grin: bezpieczeństwo co by nic nie zginęło w czasie jazdy

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

na andka w telefon nawet wyświetla ceny paliw

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gasStations.mobile

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:17 ----------

:bry:3 dzień nie ma allegro:kwasny: ale kibel

Opublikowano

a u mnie działa od wczoraj :)

Opublikowano

działa już i u mnie:jerk:

Opublikowano
działa już i u mnie:jerk:
mobilne cały czas działało -hakerzy nie wzieli go w obroty hehehe
Opublikowano

nie wiem o co wam chodzi z tym allegro mi cały czas działa:grin:

Opublikowano

u mnie działa bez zarzutu

Opublikowano
u mnie działa bez zarzutu

teraz działa, ale nie działało normalnie przez3 dni cały czas miało przerwy

Opublikowano

No może i tak,wczoraj ni sprawdzałem,odzim zerkniesz na moje logi dynamiczne?

Opublikowano
No może i tak,wczoraj ni sprawdzałem,odzim zerkniesz na moje logi dynamiczne?
jest ok, przepływomierz ok ,turbo ok ,
Opublikowano

No to ok. dzięki,więc tylko kąt wałka i można jeździć dalej:decayed:.A czy w pasacie b5 logi robi się tak samo jak w audi?Pasat też na pompkach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.