Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh,znam tego młodego kolesia który się tam wypowiadał , to słynny pewnego czasu Radomir Jasiński który na różnych forach udziela się często w sprawie waszego Radomia wyrzucając niedoskonałości włodarzom miasta, pewnie niektórzy kojarzą kolesia:kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale pato jest na tym basenie na Chrobrego a neptun ma konserwację :thumbdown:

Opublikowano

Kwinto , zapraszam nad Pilicę,aczkolwiek teraz po tych ulewach trochę śmierdzi szlamem:kox:

Opublikowano

Miałem w niedziele jechać, ale pogoda się schrzaniła Ja atakuje na ogół bliżej nowego mostu i dzisiaj wolne też lipa. W następną niedzielę jak będzie pogoda :naughty:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

w Siczkach byłem na grillu tydzień temu masakra jak ta woda wygląda :doh: a lada dzień zacznie kwitnąć

Opublikowano
Dzisiaj znalazłem i musiałem się z Wami podzielić:

Otwarcie pierwszego McDonalda w Radomiu w 1994 roku! - PUDELEK.TV

Co?? 150.000 zł za 4 osoby? :decayed:

toż to zdzierstwo -teraz za ta kwote to mozna mieszkanie dla 4 osób kupić a nie hamburgera -ciekawe ile tysi waha kosztowała :grin::grin::grin:
Opublikowano
Dzisiaj znalazłem i musiałem się z Wami podzielić:

Otwarcie pierwszego McDonalda w Radomiu w 1994 roku! - PUDELEK.TV

Co?? 150.000 zł za 4 osoby? :decayed:

toż to zdzierstwo -teraz za ta kwote to mozna mieszkanie dla 4 osób kupić a nie hamburgera -ciekawe ile tysi waha kosztowała :grin::grin::grin:

Taa, powodziło się. :kox:

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 08:03 ----------

Po części ma to związek z Radomiem, dlatego wklejam. :decayed:

Opublikowano

stare jak świat ale jaja urywa :polew:

Opublikowano

kolega poszedł po bandzie :whistling:

DSC_0291.jpg

DSC_0289.jpg

DSC_0290.jpg

Opublikowano

to vento ma airride...

Opublikowano

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

joya to zabawy też i silniczek vr5

Opublikowano

A jak to się tym jeździ? Czy to tylko takie do stania jest?

Opublikowano

na stałe w Londynie to nie wiem jakie drogi tam ma, ale u nas na dzielni tępo ślimaka :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

maniacy vw ojciec i dwóch braci odkąd pamiętam zawsze vw głównie golfy jeszcze ma golfa 1 ale ori

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 23:41 ----------

tu jeszcze jeden...

Opublikowano

cześć ;)

Poszukuję małej pomocy ... wczoraj rozwaliłem oponę w okolicach Gozdu.

Szukam używanej 18tki 235/40 - żeby jutro wrócić do Poznania - może ktoś mógłby mi podesłać - jakiś namiar?

Ewentualnie może ktoś mógłby pożyczyć jakieś koło/zapas od 16" w górę (bo mniejsze pewnie nie wlezie nawet tył) i w poniedziałek odeślę kurierem ?

Jestem z Policznej aktualnie u rodziców.

I czy może ktoś ma jakiś numer do MCM00 ze Zwolenia i mógłby mi podesłać, bo nie wiem czy mam aktualny?

jakby ktoś coś mógł pomóc 504 144 581 :)

Opublikowano

Mam dojazdówkę 17, będzie ok?

Opublikowano

mam zapas 15':facepalm:

Opublikowano

a ja latam na komplecie 15 " :bag::dziura:

a może niech koloega podleci do Radomia do oponiarzy koło Szpitala na Józefowie lub zadzwoni do nich

Opublikowano

ja mam z zeszłego sezonu 18 tylko 225/40 wiec moge Ci uzyczyc...do Pionek byś musiał podjechac....

Opublikowano

już ogarnięte - mam prawie nową, dokładnie taką jak pozostałe 2011 rocznik PIrelli P Zero Rosso - znaleziona w Rykach

dziękuję :)

Opublikowano

Handarbeit balsamik zapodany pewnie szału nie będzie ale zawsze coś

DSC_0294.jpg

DSC_0299.jpg

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

koś chętny na zamianę:Audi 80 po tuningu optycznym (3324210025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :grin:

Opublikowano

Uu, ale kosa. A tylny zderzak to chyba od Poloneza Caro+. Majstersztyk. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.