Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

heheh,znam tego młodego kolesia który się tam wypowiadał , to słynny pewnego czasu Radomir Jasiński który na różnych forach udziela się często w sprawie waszego Radomia wyrzucając niedoskonałości włodarzom miasta, pewnie niektórzy kojarzą kolesia:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Kwinto , zapraszam nad Pilicę,aczkolwiek teraz po tych ulewach trochę śmierdzi szlamem:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w niedziele jechać, ale pogoda się schrzaniła Ja atakuje na ogół bliżej nowego mostu i dzisiaj wolne też lipa. W następną niedzielę jak będzie pogoda :naughty:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

w Siczkach byłem na grillu tydzień temu masakra jak ta woda wygląda :doh: a lada dzień zacznie kwitnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem i musiałem się z Wami podzielić:

Otwarcie pierwszego McDonalda w Radomiu w 1994 roku! - PUDELEK.TV

Co?? 150.000 zł za 4 osoby? :decayed:

toż to zdzierstwo -teraz za ta kwote to mozna mieszkanie dla 4 osób kupić a nie hamburgera -ciekawe ile tysi waha kosztowała :grin::grin::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem i musiałem się z Wami podzielić:

Otwarcie pierwszego McDonalda w Radomiu w 1994 roku! - PUDELEK.TV

Co?? 150.000 zł za 4 osoby? :decayed:

toż to zdzierstwo -teraz za ta kwote to mozna mieszkanie dla 4 osób kupić a nie hamburgera -ciekawe ile tysi waha kosztowała :grin::grin::grin:

Taa, powodziło się. :kox:

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 08:03 ----------

Po części ma to związek z Radomiem, dlatego wklejam. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

joya to zabawy też i silniczek vr5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stałe w Londynie to nie wiem jakie drogi tam ma, ale u nas na dzielni tępo ślimaka :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

maniacy vw ojciec i dwóch braci odkąd pamiętam zawsze vw głównie golfy jeszcze ma golfa 1 ale ori

---------- Post dopisany 28-06-2013 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 23:41 ----------

tu jeszcze jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ;)

Poszukuję małej pomocy ... wczoraj rozwaliłem oponę w okolicach Gozdu.

Szukam używanej 18tki 235/40 - żeby jutro wrócić do Poznania - może ktoś mógłby mi podesłać - jakiś namiar?

Ewentualnie może ktoś mógłby pożyczyć jakieś koło/zapas od 16" w górę (bo mniejsze pewnie nie wlezie nawet tył) i w poniedziałek odeślę kurierem ?

Jestem z Policznej aktualnie u rodziców.

I czy może ktoś ma jakiś numer do MCM00 ze Zwolenia i mógłby mi podesłać, bo nie wiem czy mam aktualny?

jakby ktoś coś mógł pomóc 504 144 581 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja latam na komplecie 15 " :bag::dziura:

a może niech koloega podleci do Radomia do oponiarzy koło Szpitala na Józefowie lub zadzwoni do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z zeszłego sezonu 18 tylko 225/40 wiec moge Ci uzyczyc...do Pionek byś musiał podjechac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ogarnięte - mam prawie nową, dokładnie taką jak pozostałe 2011 rocznik PIrelli P Zero Rosso - znaleziona w Rykach

dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handarbeit balsamik zapodany pewnie szału nie będzie ale zawsze coś

DSC_0294.jpg

DSC_0299.jpg

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:21 ----------

koś chętny na zamianę:Audi 80 po tuningu optycznym (3324210025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...