Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turbiny -ich wyczyszczenie to prosta sprawa sam takich naście robiłem ,ale nie mam czasu teraz -ale moge polecic zakad 26-652 Janiszew

48 330 82 22

dekar.radom.pl‎ -niby adres janiszew ale to jest na granicy radomia i janiszewa blisko od lukoil na wernera i e7

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie:wink:

Czy te spoty są w każdy piątek? :D wybieram się 8 listopada:decayed:

Jak takie spotkanie wygląda? może ktoś coś napisać?

Opublikowano
Witam Panowie:wink:

Czy te spoty są w każdy piątek? :D wybieram się 8 listopada:decayed:

Jak takie spotkanie wygląda? może ktoś coś napisać?

:whistling: ostatnio był ale u mnie na osiedlu :wink:

Opublikowano

ten Pre Turb nie ma pochlebnych opinii , chyba lepiej wysłać do Mielca lub Jaworzna:naughty:

Opublikowano
turbiny -ich wyczyszczenie to prosta sprawa sam takich naście robiłem ,ale nie mam czasu teraz -ale moge polecic zakad 26-652 Janiszew

48 330 82 22

dekar.radom.pl‎ -niby adres janiszew ale to jest na granicy radomia i janiszewa blisko od lukoil na wernera i e7

+1

w Pionkach jak oddajesz do naprawy auto z walniętym turbo lub wtryskami to wszystkie warsztaty wysyłaja do Janiszewa :decayed:...

ja tez u nich robiłem wtryski w astrze II ale bez posredników... z czystym sumieniem mogę ich polecic... do dzis nic sie nie dzieje złego a byłem 3 lata temu

Opublikowano

Grobing

Opublikowano

Siema.

Panowie/Panie nie wiecie czy ktos nie ma na wynajem 2pokojowego umeblowanego mieszkania w Radomiu ??? jak cos to PW

Opublikowano
Siema.

Panowie/Panie nie wiecie czy ktos nie ma na wynajem 2pokojowego umeblowanego mieszkania w Radomiu ??? jak cos to PW

A co budujecie w Radomiu? :naughty:

Na długo? Od kiedy?

Opublikowano
Siema.

Panowie/Panie nie wiecie czy ktos nie ma na wynajem 2pokojowego umeblowanego mieszkania w Radomiu ??? jak cos to PW

A co budujecie w Radomiu? :naughty:

Na długo? Od kiedy?

juz tam działaja , oczyszczalnie a teraz jakies sieci dochodza. szczegółów nie znam bo nawet dokumentacji nie ogladałem. Od poniedziałku u Was będe.

Opublikowano

Na długo?

Za ten wpis na FB jesteś tu spalony, Stary Moskalu. :wink:

Opublikowano
Na długo?

Za ten wpis na FB jesteś tu spalony, Stary Moskalu. :wink:

:grin::grin::grin: , nie wiem na ile. 4 miesiące temu wysłali mnie do Zabrza i miałem siedziec do połowy 2014 , teraz zmiana decyzji i lece na Radom - u nas nigdy nic nie wiadomo i niczego nie mozna być pewnym :wink:

Opublikowano

:grin::grin::grin: , nie wiem na ile. 4 miesiące temu wysłali mnie do Zabrza i miałem siedziec do połowy 2014 , teraz zmiana decyzji i lece na Radom - u nas nigdy nic nie wiadomo i niczego nie mozna być pewnym :wink:

W Anonse.pl na pewno znajdziesz jakąś garsonierę. :wink:

Opublikowano

Tomaszu działa czy mam zamontować :wink:

Opublikowano
Tomaszu działa czy mam zamontować :wink:

Udało mi się zmienić, działa i nawet bardzo dobrze wygląda. Wielkie dzięki. :thumbup1:

Opublikowano

Pany jak tam u was z drogami w tym pieknym mieście ?? na glebie pojeżdże ?

Opublikowano

po centrum dasz radę, osiedlowe to wiadomo więcej progów, główne ulice nie ma tragedii :hi:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

znalazłeś w końcu jaką kwaterę? bo niektóre osiedla są dosyć ciekawe :wink:

Opublikowano

Mam juz chate ale jutro podam Ci dokładny adres :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.