Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem wszystko o dłubanych akn'ach w promieniu 330 km :D

na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo
Ramki juz zalozyłeś?
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 889,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem wszystko o dłubanych akn'ach w promieniu 330 km :D

na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo
Ramki juz zalozyłeś?

z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze :banan:

Opublikowano

Wiem wszystko o dłubanych akn'ach w promieniu 330 km :D

na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo
Ramki juz zalozyłeś?

z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze :banan:

To masz prezent ode mnie[emoji6]
Opublikowano

Wiem wszystko o dłubanych akn'ach w promieniu 330 km :D

na zimno nie, a na rozgrzanym to trzeba, żeby turbo się nie zamulilo
Ramki juz zalozyłeś?

z przodu tak, a z tyłu nie mogę odręcic starej, poczekam, az bedzie nowa klapa, to wtedy zaloze :banan:

To masz prezent ode mnie[emoji6]

dzieki wielki :) , a jak turbo hula?? jakby nie było to też go zakładałem

Opublikowano

No fakt...musi hulać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No fakt...musi hulać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

I ten siwy dym ?

Opublikowano

Hahaha juz nie dymi od dawna

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak był dobrze przegoniony ?

Edytowane przez boru

Opublikowano

halo, cisza, pozdrawiam, spocimy coś kiedyś, mcm kiedy bedziesz w PL

Opublikowano
  • Autor

halo, cisza, pozdrawiam, spocimy coś kiedyś, mcm kiedy bedziesz w PL

Na chwilę w niedzielę i poniedziałek a na dłużej przed świętami

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Tym razem ja szukam fachury - potrzebny mi ktoś, kto wyciąga wgniecenia bez lakierowania. Ktoś coś?

Opublikowano

:hi:

Tym razem ja szukam fachury - potrzebny mi ktoś, kto wyciąga wgniecenia bez lakierowania. Ktoś coś?

Tomku co jak co ale w Radomiu takich fachowców to powinno być na pęczki. Wiem że w wiekszości są tu magicy spawający jedną bude z czterech ale mysle , że fachowców od robót "lżejszych" też nie powinno brakować :wink:

Jedź do pierwszego lepszego komisu , weź właściciela za ryj na plac , podejdź do pierwszego lepszego wozu i spytaj kto mu wgniotki powyciągał. Prawdopodobieństwo że sie wstrzelisz w temat jest na poziomie 90-95% :decayed:

Edytowane przez moskal

Opublikowano

moskal , widzę że oblatany jesteś :grin: chciałbym zobaczyć tą akcję jak wyciągasz za ryj komisanta :)


Ten na Christianiego ponoć dobry od wgniotek.

Opublikowano

jednego mach na christianiego drugiego masz jak jedziesz w strone kozienic to chyba jest jeszcze w Rajcu... pierwsza lub druga( nie pamietam) uliczka przed monopolowym w lewo

Opublikowano

jednego mach na christianiego drugiego masz jak jedziesz w strone kozienic to chyba jest jeszcze w Rajcu... pierwsza lub druga( nie pamietam) uliczka przed monopolowym w lewo

ale, ze przed monopolowym to zapamietales :grin:

Opublikowano

jednego mach na christianiego drugiego masz jak jedziesz w strone kozienic to chyba jest jeszcze w Rajcu... pierwsza lub druga( nie pamietam) uliczka przed monopolowym w lewo

ale, ze przed monopolowym to zapamietales :grin:

no Baaaa.... :decayed:

Opublikowano

Dokładnie... weż nie pier**l uśmichnij się :D i zacznij żyć....

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

https://www.google.com/search?q=atari+breakout&tbm=isch pamiętacie :D


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1767495393471580.1073743619.1441551839399272&type=3


moskal , widzę że oblatany jesteś :grin: chciałbym zobaczyć tą akcję jak wyciągasz za ryj komisanta :)


Ten na Christianiego ponoć dobry od wgniotek.

Potwierdzam daje rade oczywiście na prostych elementach bez przetłoczenia

Opublikowano

Dzięki Panowie, zrobię tak jak moskal mi podpowiedział - wyciągnę komisanta za ryj i on mi powie. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.