Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może doczekamy się kiedyś takiej sytuacji, że wejdziemy do Fregaty i będzie "10 piw poproszę". :naughty:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kinga, następnym razem pójdziemy do Fregaty i znów będzie "10 herbat proszę". :D

adaho, możliwe, że ja się tam do Was wypuszczę we wtorek. Będziemy w kompakcie. :)

oooo piknie bracie - to przekaże Ci paczuszkę dla mcm00'a

mcm00 bedzie miał interes by wpaśc na spota :decayed:

za to jaki :naughty: jak założy to będzie go ciężko złapać :naughty:

Opublikowano

Kinga, następnym razem pójdziemy do Fregaty i znów będzie "10 herbat proszę". :D

a jak bedziemy miec kierowcow:) to bedzie "10 browcow prosze" :)

Opublikowano

adaho ja będę jechał do Radomia w środę, a jutro stawie się na spocie w wawie[;

kiniaJ no koniecznie;P

Opublikowano

Kinga, następnym razem pójdziemy do Fregaty i znów będzie "10 herbat proszę". :D

adaho, możliwe, że ja się tam do Was wypuszczę we wtorek. Będziemy w kompakcie. :)

oooo piknie bracie - to przekaże Ci paczuszkę dla mcm00'a

mcm00 bedzie miał interes by wpaśc na spota :decayed:

za to jaki :naughty: jak założy to będzie go ciężko złapać :naughty:

Chyba się domyślam :mysli: , pisałem do Ciebie w tej sprawie :naughty:

Opublikowano

dzieki chlopaki :notworthy: - ustawilem sie wstepnie z tomaszustem wiec jakby co bede dilowal z Wami.

Opublikowano

dzieki chlopaki :notworthy: - ustawilem sie wstepnie z tomaszustem wiec jakby co bede dilowal z Wami.

on nie przyjedzie! on nigdy nie przyjeżdża zawsze tylko tak obiecuje!

Opublikowano

dzieki chlopaki :notworthy: - ustawilem sie wstepnie z tomaszustem wiec jakby co bede dilowal z Wami.

on nie przyjedzie! on nigdy nie przyjeżdża zawsze tylko tak obiecuje!

:polew:
Opublikowano

:polew:

Ozix, faktycznie ostatnio tylko obiecywałem, ale daj mi jeszcze szansę.. :D

Opublikowano

:polew:

Ozix, faktycznie ostatnio tylko obiecywałem, ale daj mi jeszcze szansę.. :D

ta obiecanki cacanki a głupiemu staje!

Opublikowano

Niektórym też nawet pocieknie...

Opublikowano

:polew:

Ozix, faktycznie ostatnio tylko obiecywałem, ale daj mi jeszcze szansę.. :D

ta obiecanki cacanki a głupiemu staje!

Niektórym też nawet pocieknie...

KOX :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

Nosfer, a Ty tu czego..? :decayed:

Opublikowano
Nosfer - największy spamer Spotów Warszawskich

http://www.a4-klub.pl/smf/slownik_wyrazow_niezrozumialych-t15406.0.html

Rozszerzam działalność :polew: :polew:

_________________________________________________

A tak naprawdę baczę nad bezpieczeństwem i zdrowiem szanownych PinkPower-owych kolegów :naughty:

Mam oczy dookoła głowy :przebiegly:

Opublikowano

No to Ty bacz, a ja jadę jeszcze kilka rzeczy załatwić, a później tam do Was na BK.. :decayed:

Opublikowano

:good:

:przebiegly:

Opublikowano
:no: ;( :hi::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::sick3::thumbdown::good::) :> :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:no: ;( :hi::disgust::kwasny::wallbash::mysli::notworthy::sick3::thumbdown::good::) :> :polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4:

paliłeś coś :> :cygaro:

Opublikowano

o proszę widzę że tu na forum coraz lepiej się dzieje:) :> :> :>

Opublikowano

pije zawsze i wszedzie minimum 2 litry dziennie;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.