Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew:

Oo, a ten już ryje niewiadomo z czego.. :D

Będzie ktoś dziś na spocie? Ja przyjadę autem kolegi. Moja Niunia stoi czysta w garażu i czeka na klienta. :)

Opublikowano
  • Autor

:polew:

Oo, a ten już ryje niewiadomo z czego.. :D

Będzie ktoś dziś na spocie? Ja przyjadę autem kolegi. Moja Niunia stoi czysta w garażu i czeka na klienta. :)

ja będę :>

Opublikowano

:polew:

Oo, a ten już ryje niewiadomo z czego.. :D

Będzie ktoś dziś na spocie? Ja przyjadę autem kolegi. Moja Niunia stoi czysta w garażu i czeka na klienta. :)

ja nie będę bo już w tym tygodniu tomusia widziałem i raz na tydzień starczy :sick3:

:D no chyba że jakaś koleżanka ma być to na jakiegoś podrywa można wpaść! :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 16:22_________________________________________________Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć

borowanie, gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:

- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich

jądrach?

Pacjent spokojnym głosem:

- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy

sobie ból zadawali... Prawda, Panie Doktorze...?

Para zakochanych spaceruje po parku:

- Kochany, pocałuj mnie jak Romeo piękną Julię...

- To znaczy?

- Hmm... a może przytul jak Abelard swą Heloizę...

- Czyli jak?

- Jak?! Srak! Czytałeś k**wa coś w ogóle?

- Tak! Nasza Szkapę. Ugryźć cię w d*pę?

Przychodzi do fotografa zebra z pingwinem zrobić sobie zdjęcie.

fotograf : -Kolorowe, czy czarno-białe?

pingwin: - A jebnąć ci?!!!

:polew:

Opublikowano

Ozix, Tomusia to Ty widujesz codziennie w lustrze, a na spota to przyjeżdza Pan Tomasz. :cool1::naughty:

Opublikowano
:notworthy: :notworthy:o wielki PANIE TOMASZU! :notworthy: :notworthy: JA niewierny sługa przepraszam najmocniej! :notworthy: :notworthy: i ślę pokłony!! :notworthy: :notworthy: :hi:
Opublikowano

Dobra, już podnieś się, żebyś nie mówił, że masz złego pana. :decayed:

Opublikowano
:bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :baseball:
Opublikowano

Khem khem :cool1:

<----

Opublikowano

czytaliscie naszej nowej kolezance padla furmanka

Opublikowano

Jak to padła? Kinga mówiła, że miała jakieś problemy z autem. Czyżby coś nowego?

Opublikowano

tomaszust!! oszuscie!!:D zdrajco!! sprzedales[;

gratulacje! :wink4:

ps co z kinga?

Opublikowano

tomaszust!! oszuscie!!:D zdrajco!! sprzedales[;

gratulacje! :wink4:

Ano sprzedałem niestety. Jest mi potrzebny większy samochód. Ale spokojnie, jeszcze kiedyś wrócę do A4.. :wink4:

Kinga, mam nadzieję, że uda Ci się doprowadzić auto do ładu. Powodzenia. :good:

Opublikowano

Jakoś tak się z Raggamanem zgadaliście, bo on też właśnie puścił Viagrę w obieg :decayed:

Opublikowano

Jakoś tak się z Raggamanem zgadaliście, bo on też właśnie puścił Viagrę w obieg :decayed:

Ano 2 samochody w Klubie mniej. :wink4:

Opublikowano

hello

ano furak padl znowu, znowu pewnie to samo, jakies dejavu ;/ a tydzien temu mechanik mnie zapewnial ze wszystko gra. Nie bede tego kompentowac bo mi sie noz w kiesznei otwiera.

Jutro moze sie uda zdiagnozowac problem, nie zmienia to faktu ze w tych zajbistych sniegach musze sobie przypomnmiec gdzie jest przystanek.

Opublikowano

tomaszust szybko sprzedałeś Pierwszy klijent kupił czy było więcej oglądających ?

Opublikowano

Tomek , ten którym byłes na spocie był git, jeszcze większy Ci potrzebny?

Wrzuciłbys gdzies te foty z tej zajebistej miejscówki :decayed:

Kinga coś ten Twój furak zawodzi, trzeba by go kiedy dobrze opić :cool1:

Opublikowano

tomaszust szybko sprzedałeś Pierwszy klijent kupił czy było więcej oglądających ?

Wcześniej dałem ogłoszenie do Anonsów i tylko dwóch przyjechało, ale jacyś tacy niezdecydowani byli.

Później umieściłem ogłoszenie na allegro i w ciągu 3 dni miałem ze 30 telefonów, z czego pierwszy konkretny klient przyjechał i odkupił Audisia. :)

Michał, Trafikiem jeździ ekipa, a ja chcę coś tylko dla siebie, a jednocześnie, żeby to coś miało trochę przestrzeni bagażowej. Decyzja padła na Berlingo, które może będę mógł odebrać już w tym tygodniu. :)

Za chwile wrzucę zdjęcia za spota. :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 23:27_________________________________________________Najpierw była łapanka na mieście: :D

921f70dbadeed2ab.jpg

A później żywy towar przewieziono na parking Billi, gdzie odbywają się radomskie spoty: :decayed:

55348bfe0fe6d674.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.