Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

bierzemy hurtem na cały RFS

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bierzemy hurtem na cały RFS

zaraz sie chyba zwijam :gwizdanie:

Opublikowano

Gadałem dziś z Jarkiem - mówił, że dziś nie może przyjmować alkoholu, w związku z tym będzie kierowcą. Przyjedziemy Passatem albo moim Cytronetem - jak będzie trzeba to porozwozimy ludzi. :wink4:

BTW ciekawe co z Adrianem się dzieje. :mysli:

Opublikowano

też o nim dzisiaj mysałem, długo cos się nie pojawia :mysli:

Opublikowano

Z Kovalem dzisiaj gadałem - przyjedzie samochodem.

Opublikowano

Z Kovalem dzisiaj gadałem - przyjedzie samochodem.

To go zostawi na parkingu :gwizdanie:

_________________________________________________

aa, trzeba by sie rozliczyć :cool1:

Opublikowano

aa, trzeba by sie rozliczyć :cool1:

O właśnie, a kto wtedy wyłożył gotówę??

Opublikowano
  • Autor

aa, trzeba by sie rozliczyć :cool1:

O właśnie, a kto wtedy wyłożył gotówę??

koval, jariko i ja
Opublikowano

wujek, będziesz dzisiaj? :naughty:

Opublikowano

wuju przeczytałes wszystkie posty :gwizdanie: bo będziemy Cie dzisiaj wieczorem odpytywać :decayed:

tak :decayed: bez kitu krejzole :naughty: szkoda ze mnie nie było :no:

wujek, będziesz dzisiaj? :naughty:

(raczej) tak :kox: do 17 mam miec auto wiec powinienem dac rade :kox:

spadam na rower :naughty: do później :cool1:

Opublikowano

(raczej) tak :kox: do 17 mam miec auto wiec powinienem dac rade :kox:

A szofera też będziesz miał?? :naughty:

Opublikowano

Myślę, że on by z tym nie miał problemów. Przydałoby mu się raczej coś na ostudzenie emocji. :decayed:

Opublikowano

Obawiam się, że mogę dotrzeć do was w nocy, bo dopiero wyjeżdżam :kwasny:

Opublikowano

Obawiam się, że mogę dotrzeć do was w nocy, bo dopiero wyjeżdżam :kwasny:

a ja właśnei wróciłem :gwizdanie: :gwizdanie:

Król Przybył na królestwo swoje!! Strzeżcie się niewierni!!

Tomaszu gdzie jak napisze coś z bYkiem daj znać!!

wjazd do Radomia od strony warszawy: Korek od salonu forda do ronda :gwizdanie:

Opublikowano

Obawiam się, że mogę dotrzeć do was w nocy, bo dopiero wyjeżdżam :kwasny:

Spokojnie, na 20:00 dojedziesz. Z resztą wygląda na to, że i ja dopiero na 20:00 dotrę, możę toszkę wcześniej. Mam nadzieję, że ktoś z Was będzie wcześniej, bo nie mamy rezerwacji i trzeba zająć stolik.

BTW właśnie zrobiłem 15 km rowerem. :>

Opublikowano
Poszukuje młodej i ładnej sponsorki;)!

Radom Fantazja Squad RFS!!

Król Radomskich Nastolatek!! KRN

mcm pierwszy lodziarz IX RP

Nosz kurrr... :D

Opublikowano

(raczej) tak :kox: do 17 mam miec auto wiec powinienem dac rade :kox:

A szofera też będziesz miał?? :naughty:

dopiero odebrałem :naughty: wiec bede ale z małym poślizgiem :gwizdanie: a szofer tez sie pewnie znajdzie :kox:

Opublikowano

Czekam na kierowcę, się znaczy na Jarka.. :naughty:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 18:31_________________________________________________odzim, szofera masz? Jakby coś to się odzywaj - możemy podjechać po Ciebie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.