Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ziaf;P

:?:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nic nudzę się czekając na samochód :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nic nudzę się czekając na samochód :gwizdanie: :gwizdanie:

proszsz... coś dla ciebie ideał :wink4::naughty:

http://digiads.com.au/carsales/used-cars/USED-1996-AUDI-A4-SEDAN-CAR-FOR-SALE-PROSPECT-SA-5082.htm#adPhotoTop

Opublikowano

dzieki Bryniu za spoto-grilla , dresik the best , no i musze dodać ze wygladalas w nim super :gwizdanie: Ps..no i te tabletki chetnie bym sprobowal :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Marcin zerknij czy te wtryskiwacze dadzą radę http://www.allegro.pl/item711127232_wtryski_audi_a4_2_5_tdi_2002.html

powinny podejść[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 22:58_________________________________________________

dzieki Bryniu za spoto-grilla , dresik the best , no i musze dodać ze wygladalas w nim super :gwizdanie: Ps..no i te tabletki chetnie bym sprobowal :naughty:

co tam się działo, co łykaliście - niebieskie piguły :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 23:00_________________________________________________różowy polarek był :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Yerba Mate hmm coś słyszałem, podobno temperament w nocy po nich niezły

Opublikowano
  • Autor

Ach ty kocico ...

Opublikowano

Yerba Mate hmm coś słyszałem, podobno temperament w nocy po nich niezły

niezły to mało powiedziane :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bryniu nie prowokuj :evil: :evil: :evil:
Opublikowano

Bryniu akurat Ci na jutro zostało jak Łukasz w delegacji :kox: :kox:

Opublikowano

Nazwa yerba mate, wymyślona najprawdopodobniej przez jezuitów, pochodzi od przekształconego łacińskiego słowa herba – zioło i mati co w języku keczua oznacza tykwę, w której parzy się zioło. Indiańska nazwa naparu to caá.

Zawartość kofeiny jest inna w różnych gatunkach yerby. Waha się ona od 0,7 do 2 procent.

Opublikowano

Nazwa yerba mate, wymyślona najprawdopodobniej przez jezuitów, pochodzi od przekształconego łacińskiego słowa herba – zioło i mati co w języku keczua oznacza tykwę, w której parzy się zioło. Indiańska nazwa naparu to caá.

Zawartość kofeiny jest inna w różnych gatunkach yerby. Waha się ona od 0,7 do 2 procent.

Jak Ty mi zaymponoałeś w tej chwyly. :shocked:

Opublikowano

tak samo jak wczoraj z karkówką :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaa, później okazało się, że to kościsty kurczak. :D

Opublikowano

tomaszu marudzisz:>

Opublikowano

Nie nie, karkówka z kurczaka była dobra. :decayed:

Opublikowano

jak by co to boczus został , wiec.............. :gwizdanie:

Opublikowano

Siema Radumszczaki :naughty: Jak tam u Was ? Królowa wciąż na trunie ?? :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Bry Dzień :>

wczoraj basenu nie bylo :rolleyes:wszyscy zaniemogli ....

dzisiaj jest szansa na gokarty - chyba o 18;30 na Automobilklubie

Tomaszu dawaj pełne info

pada trochę;/

Brynia co się z Tobą działo wczoraj wieczorem[;??

Opublikowano

Królowa wciąż na trunie ?? :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Oczywiście. :naughty:

Dziwna pogoda jest. :kwasny: Ale jak tylko otworzą (chyba o 12:00) to dzwonię.. Pogoda ma jeszcze czas na poprawę.. :decayed:

Opublikowano

Oziu wczoraj wieczorem.....usnęłam sobie na kanapie w pokoju :rolleyes:

I nie mów już co było dalej, bo to aż wstyd... :gwizdanie: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.