Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj basenu nie bylo :rolleyes:wszyscy zaniemogli ....

a ja was szukałem :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja was szukałem :wink4:

To wszystko przez Ciebie, bo powiedziałeś, że nie lubisz basenu, no to nie przyjechaliśmy. :decayed:

Opublikowano

a ja was szukałem :wink4:

To wszystko przez Ciebie, bo powiedziałeś, że nie lubisz basenu, no to nie przyjechaliśmy. :decayed:

dobra dobra.. teraz najlepiej zgonić na mnie :tongue4:

Opublikowano

dobra dobra.. teraz najlepiej zgonić na mnie :tongue4:

Oczywiście, że na Ciebie, no bo na kogo innego..? :decayed:

Opublikowano

dobra dobra.. teraz najlepiej zgonić na mnie :tongue4:

Oczywiście, że na Ciebie, no bo na kogo innego..? :decayed:

mógł byś sie chociaż raz zachować jak prawdziwy mężczyzna i przyznać ze to twoja wina :gwizdanie:

:laghing2:

Opublikowano

mógł byś sie chociaż raz zachować jak prawdziwy mężczyzna i przyznać ze to twoja wina :gwizdanie:

:laghing2:

Może kiedyś raz się zachowam, a póki co to Twoja wina i koniec. :decayed:

wuju, tak swoją drogą to zaproś tego swojego świagra czy tam kogoś na spota. Mówię o tym co ostatnio kupił E30 na numerach KR. :wink4:

Opublikowano

wuju, tak swoją drogą to zaproś tego swojego świagra czy tam kogoś na spota. Mówię o tym co ostatnio kupił E30 na numerach KR. :wink4:

mechanik ma tyle czasu co nic.. i jeszcze sie chajta za 2 tygodnie :cool1:

Wuju, co to za pogrzeb był wczoraj w Pionkach, Twoje A4 chyba stało koło cmentarza

nie moje :tongue4:

jest identyczne z zewnątrz rożni sie tylko tym ze ja mam KM w tablicy a w tamtym jest (tez 6 9 )JC czy cos takiego :gwizdanie: i tez ma rameczki klubowe..

nie mogę go złapać.. to bym pogadał z kad ma ramki :cool1:

Opublikowano

kutfa dopiero wstałem :D w sensie wstałem napisałem coś tu padłem i znowu wstałem :D co robiliście w cały czwartek??

Opublikowano

Uwaga, dzisiaj spocimy na Automobilklubie. :kox:

Opublikowano

Brynia i jak dobre:P??

Opublikowano

Co smakujecie? :kox:

Opublikowano

witka :)

Opublikowano

jezdziliscie dzisiaj ? jak bylo

Opublikowano

Tomaszu, pojedziemy niebawem jeszcze raz na te gokarty :rolleyes:

Jasna sprawa. :th:

Opublikowano

powitać :)

i jak byliście na gokartach czy nie?? i jak to wyglada bo ostatnio coś mi się obiło że tylko 2 mają i do tego jakieś słabe moce?? prawda to??

Opublikowano

no to git:P Bryńka teraz wyszło jeszcze mocniejsze :| tylko butelke do zwrotu bo masz opcje wielką dolewkę ;P Bryńka w sobotę mogę Ci pomóc z sernikiem bo jutro jadę do notariusza do ww ;/

Tomaszu next time jeżdżę z wami [;

Opublikowano

sernik musi być gotowy na jutro wieczór- Fifi wraza z wczasów :>

sernik robi się szybko ;P
Opublikowano
  • Autor

sernik musi być gotowy na jutro wieczór- Fifi wraza z wczasów :>

sernik robi się szybko ;P

wystarczy ubić śmietanę :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

sernik musi być gotowy na jutro wieczór- Fifi wraza z wczasów :>

sernik robi się szybko ;P

wystarczy ubić śmietanę :polew: :polew: :polew:

to będzie sernik z samego sera ;P już pytałem :cool1:
Opublikowano
  • Autor

zrobiłem dziś 600 km, zjebany jestem jak koń po westernie :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.