Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

  • Goodyear UltraGrip 7+;

miałem w Evce i naprawdę rewelacyjnie się jeździło w taką pół zimę :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Są tylko trochę głośne ze względu na bieżnik "V".

Obecnie mam te Nokiany i po zeszłym sezonie jestem bardzo zadowolony.

Opublikowano

Dobra, Conti odrzucam, bo podobno szybko się ścierają..

Zostaje Nokian i GY. :mysli:

Opublikowano

http://www1.adac.de/Tests/Reifentests/Winterreifen/default.asp?ComponentID=4919&SourcePageID=8762[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 23:59_________________________________________________osobiscie bym brał te Hankook Icebear W440 ze wzgledu na bieznik beda cichutkie [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:00_________________________________________________http://www.oeamtc.at/refresh/frameset.php?p=http://www.oeamtc.at/netautor/html_seiten/reifentests/winter_2009/205_55R16H/index.html[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:02_________________________________________________chociaz milem kiedys tecar i byłem mega zadowolony z trakcji ale były troche glosne[br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:05_________________________________________________

Dobra, Conti odrzucam, bo podobno szybko się ścierają..

Zostaje Nokian i GY. :mysli:

nokian raczej odpadaja wiec z twojego wyboru zostaja GY
Opublikowano

nokian raczej odpadaja wiec z twojego wyboru zostaja GY

Właśnie przed chwilą zamówiłem GY. :)

UWAGA, PILNA SPRAWA! Ma ktoś możliwość pożyczyć lawetę na przyczepce??

Opublikowano

nokian raczej odpadaja wiec z twojego wyboru zostaja GY

Właśnie przed chwilą zamówiłem GY. :)

UWAGA, PILNA SPRAWA! Ma ktoś możliwość pożyczyć lawetę na przyczepce??

dla mnie też;P??
Opublikowano

dla mnie też;P??

Taaa, zamówiłem Ci Dymbice Frigo 165, 13", dobre będą? :decayed:

Opublikowano

Siema. Będzie ktoś na spocie w piątek bo się szukuje?

Opublikowano
  • Autor

nokian raczej odpadaja wiec z twojego wyboru zostaja GY

Właśnie przed chwilą zamówiłem GY. :)

UWAGA, PILNA SPRAWA! Ma ktoś możliwość pożyczyć lawetę na przyczepce??

mam lawete
Opublikowano

mam lawete

Już nieaktualne, ale dzięki. :th:

Siema. Będzie ktoś na spocie w piątek bo się szukuje?

Niestety mnie nie będzie, bo mam w tym czasie kawalerskie kumpla. :drunk:

Opublikowano

mnie też nie;/

Opublikowano
  • Autor

to chyba nikogo nie będzie :gwizdanie:

Opublikowano

ja moge byc tylko zeby jeszcze ktos wpadł

Opublikowano
  • Autor

ja moge byc tylko zeby jeszcze ktos wpadł

no to może ja wpadnę :cool1:
Opublikowano

no to może ja wpadnę :cool1:

Do Radómia w pióntek? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to może ja wpadnę :cool1:

Do Radómia w pióntek? :decayed:

tja ... :evil:
Opublikowano

Tja, chyba pójdę spać.. :lazy:

Opublikowano

To ja se wroce wczesniej

cala warszafka bedzie wyjezdzac a ja bede wjezdzac.

ufff

Opublikowano

Witam!!!Kolega Michał mnie zapraszał i chętnie was odwiedzę.Mam pytanko.Będzie w ten piątek ktoś kto montował światła polifty.Jestem w trakcie i miałbym parę pytań.Dajcie znac bo na razie widzę że niewiela chętnych na ten piątek,a mam małegio bąbla i u mnie też z czasem ciężko...Pozdro

Opublikowano

daleko jest to wasze miejsce spotkania od ul.Koziennickiej :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.