Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie tak jest jak ktoś tam napisał . Przyjechał do nas do firmy ostatnio facet który woził kruszywo pod autostradę, nie zapłacili mu 70 tys,a są tacy którym są winni ponad milion,jak to inaczej nazwać?

To też po części wina rządu, bo to Państwo jest inwestorem i trzyma kasę. Ale to wynika też z mentalności ludzi. Często się spotykam z ludźmi, którzy wstrzymują wypłatę wynagrodzenia tak dla samej zasady - żeby podbić jeszcze trochę procent na koncie, albo nawet zainwestować pieniądze w coś innego. :rant:

Kondzik, podobno najlepsi fachowcy od klimy są na Złotej. Mają też niestety spore kolejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę przeciwnie, NIE POLECAM ZAKŁADU NA ZŁOTEJ !!!! Pojechałem tam ostatnio bo każdy ich tak zachwala, chciałem zrobić kompleksowy przegląd układu,odgrzybianie,uzupełnienie układu etc. a ten gnojek,bo inaczej go nazwać nie można, bezczelnie twierdzi że Oni tego nie robia,mogą jedynie dobić gazu:kwasny: podjechałem wracając do domu na Warszawska, gdzie sprawdzili mi szczelność,zrobili ozonowanie i dobili układ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:) mam pytanko:) gdzie w Radomiu klime nabijają itd jakiś macie sprawdzone zakłady:?? Było tu wcześniej kiedyś napisane ale nie mogę znaleźć ??

JA jeździłem na złotą? llub do Marshala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O świetnie, ja też muszę sprawdzić klimę, a na Złotą nie chcę jechać, ze względu na kolejki. Kali, gdzie na Warszawskiej sprawdzają klimkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info o spocie w I poście,

jakies uwagi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obowiązują stroje wizytowe? :)

po co? do Twojej Esy w ubłoconych buciorach się chłopaki wbiją:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być ostro... - w takim razie przyjadę od razu z trumną.... na dachu...

Tylko spróbuj z trumną przyjechać! Nawet o tym nie myśl. :rant: Poza tym to cały dzień pada, więc pewnie spotkamy się w Gie eSie więc nie wiem czy tam się zmieścisz. :eusathink:

A jeśli chodzi o to strój to wystarczą obdarte dżinsy, bo dziewczyn i tak nie będzie. Chyba że o czymś nie wiem. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tam na warszawska typ powiedział że audi nie ogarniają :/ nie wiem czy w ch... wali czy jak a ten Marshal to gdzie jest??

Marshal to pewnie ten ja Józefowie, tam gdzie opony - przed nowobudowanym rondem jadąc od centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obowiązują stroje wizytowe? :)

spodnie w kancik to podstawa :naughty:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Może być ostro... - w takim razie przyjadę od razu z trumną.... na dachu...

...Poza tym to cały dzień pada, więc pewnie spotkamy się w Gie eSie...

u mnie słoneczko wychodzi ... więc Fregata chyba wypali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie wrócilem ze spota ,spoko bylo znowu wasze geby zobaczyć , pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopy, fajny spot. :thumbup1:

streetrace, podrzuć tę wizualkę budynku z 1905 r. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...