Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Taki Off.

Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko

AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesli tak to wypowiedzcie sie

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie nie przekonują auta j**nięte w zawieszenie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak pomyślałem, bokiem może latać:grin:

---------- Post dopisany 04-08-2013 at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 23:38 ----------

lepszy melanż widzę http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xiii-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-3-4-08-2013-ostrow-wielkopolski-270668/index55.html :grin:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

to może zrobimy spota na Pomorzu , stacjonuję w Łebie:wink:

Do kiedy jestes w łebie ?:decayed:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

startuję w nocy w niedzielę by oblecieć wawę bez korków, widziałem co się działo tydzień temu na wlotach nad morzem :facepalm:

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Nowe Audi już wkrótce

ja ruszam między 1-2 w nocy, co ma byc to będzie.....

Tabasco startuję dzisiaj o 3 w nocy a wy jak? :decayed: masz CB?

---------- Post dopisany 05-08-2013 at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2013 at 20:55 ----------

morza szum ptaków śpiew złota plaża pośród drzew:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto ja ruszylem z Radomia 1.30 w nocy a o 9.00 bylem juz w Łebie w tym miałem przerwe 40min. Wiec w sumie dobry wynik. A Ty jak tam? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich radomskich klubowiczów prosto z Wrocławia. Zakładałem osobny temat ale postanowiłem spróbować też w tym wątku - poszukuje kogoś kto mieszka albo ma kogoś znajomego w okolicach lotniska. Najbardziej interesuje mnie ulica skaryszewska. Wybieram się w ostatni weekend sierpnia w Wasze strony na airshow i poszukuje jakiegoś bezpiecznego lokum dla mojego auta. Może mógłby ktoś udostępnić jakieś miejsce parkingowe a swojej posesji? Wiecie jak wygląda kwestia parkowania przy takiej imprezie - każdy staje gdzie popadnie nie patrząc czy kogoś zablokował czy nie. Oczywiście odwdzięczę się w odpowiedni sposób. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto ja ruszylem z Radomia 1.30 w nocy a o 9.00 bylem juz w Łebie w tym miałem przerwe 40min. Wiec w sumie dobry wynik. A Ty jak tam? :-)
bardzo dobry wynik, którędy pomykałes, autostradą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich radomskich klubowiczów prosto z Wrocławia. Zakładałem osobny temat ale postanowiłem spróbować też w tym wątku - poszukuje kogoś kto mieszka albo ma kogoś znajomego w okolicach lotniska. Najbardziej interesuje mnie ulica skaryszewska. Wybieram się w ostatni weekend sierpnia w Wasze strony na airshow i poszukuje jakiegoś bezpiecznego lokum dla mojego auta. Może mógłby ktoś udostępnić jakieś miejsce parkingowe a swojej posesji? Wiecie jak wygląda kwestia parkowania przy takiej imprezie - każdy staje gdzie popadnie nie patrząc czy kogoś zablokował czy nie. Oczywiście odwdzięczę się w odpowiedni sposób. pozdrawiam

Kolega ma plac przy ul. Lubelskiej i z tego co mówił to zrobi tam parking na czas imprezy. Jakby coś to podam Ci adres na PW, o ile ta ulica Cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z poprzedniej imprezy to na ulicę lubelską był zakaz wjazdu z wyłączeniem autobusów mpk chyba że w tym roku jest inaczej. Poza tym bardziej interesuje mnie południowa strona lotniska bo jestem umówiony ze znajomym u zbiegu ulic skaryszewskiej i skrzydlatej a dotrzeć tam z buta z lubelskiej to by mi trochę zeszło tym bardziej, że będę targał kilkunastokilogramową torbę sprzętu i prowiantu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wystartowałem o 3.30 i na 10 byłem w sztutowie z przerwą w macku i na finiszu w korku 5 kmowym leciałem 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam z poprzedniej imprezy to na ulicę lubelską był zakaz wjazdu z wyłączeniem autobusów mpk chyba że w tym roku jest inaczej. Poza tym bardziej interesuje mnie południowa strona lotniska bo jestem umówiony ze znajomym u zbiegu ulic skaryszewskiej i skrzydlatej a dotrzeć tam z buta z lubelskiej to by mi trochę zeszło tym bardziej, że będę targał kilkunastokilogramową torbę sprzętu i prowiantu.
no ale skaryszewska to na pewno bedzie zamknieta dla aut przeciez ona lezy na plecach lotniska po calej długosci -zapomnij ze tam wjedziesz -chyba ze rowerem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedno ,a drugie to ze Skaryszewskiej trzeba spory kawałek "deptać" do bram wejściowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na akademickim dwa

lata temu przed polibudą już był zrobiony parking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu w jeden dzień wjechałem na skaryszewską - bylem o 8 rano i nawet żaden misiek nie stał. Później z tego co wiem to patrol stal i teoretycznie nie wpuszczał aut ale i tak widać bylo ze co chwila cos jechało więc blokada nie byla zbyt szczelna. W każdym razie na lotnisko w ogóle nie wchodzę bo jadę robić zdjęcia a będąc na lotnisku wszystkie pokazy są pod słońce także muszę szukać miejsca po poludniowej stronie pasa a skaryszewska jest do tego najepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin:

A u mnie bardzo przyjemna bryza od morza :whistling:

Osz ty. :foch: właśnie jestem trochę rozczarowany bo nad ranem popadało delikatnie a miał być plażing...

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

Masakra przestawić się nasmarta z kompa ale lepiej mi odbiera wi fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognozy mówią, że dziś spadnie deszcz. Oby tak było, bo w Radomiu jest jeden wielki ulepek. Spałem całą noc na balkonie, a i tak nie odpocząłem, bo było gorąco. Temperatura już od 5.00 zaczęła rosnąć.

Niech tam sobie smaży, tylko proszę o 2 godziny deszczu w nocy. :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...