Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=379227232220516&set=a.127648107378431.26359.124778674332041&type=1

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie sprzedam lewą stone panelu plastikowego do B6 przy ktorym są zamontowane przyciski od szyb. Nr części 8E1867171B 7PE, 50 zł w razie co pisac wożę ją w bagażniku. :decayed: a oczywiscie nówka z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam pany ze spocikiem w piątek, jak by była pogoda podjechałbym dwukółką, bo auto mi żona zabiera :decayed:

To dobre jest. Ja mogę przyjechać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce furę przerysować czy coś to do centrum się wbijac, zmienili organizację ruchu, ludziska na pamięć jeżdżą i sami się proszą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam pany ze spocikiem w piątek, jak by była pogoda podjechałbym dwukółką, bo auto mi żona zabiera :decayed:

To dobre jest. Ja mogę przyjechać!

pogoda się zapowiada więc chyba się pojawię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce furę przerysować czy coś to do centrum się wbijac, zmienili organizację ruchu, ludziska na pamięć jeżdżą i sami się proszą :naughty:

No słyszałem o tym. Czyli co, teraz wszystkie krzyżówki są równorzędne?

Co do strefy Tempo 30 - jestem za. W centrum ruch samochodów powinien być uspokajany na rzecz pieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie, ale większość w rejonie Witolda,Kilińskiego,Focha są równorzędne, dodatkowo Focha jest teraz jednokierunkowa. Co do tempo 30 , tam i tak tyle się jeździło wiec nie wiem o co halo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie tylko jak rozjebiemy Struga , Curie , Niedziałkowskiego , Miłą i Czystą :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero się będą na Was chu.e sypały:grin::grin:

Na mnie nie :D Podwykonawcy zbieraja cięgi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce furę przerysować czy coś to do centrum się wbijac, zmienili organizację ruchu, ludziska na pamięć jeżdżą i sami się proszą :naughty:

No słyszałem o tym. Czyli co, teraz wszystkie krzyżówki są równorzędne?

Co do strefy Tempo 30 - jestem za. W centrum ruch samochodów powinien być uspokajany na rzecz pieszych.

na witolda nie jeden dzwona zaliczy Radom: [WIDEO] Strefa Tempo 30 w centrum Radomia spowodowała... komunikacyjny chaos (zdjęcia) - Strefa Tempo 30 w centrum Radomia - 16 kwietnia 2014 - zdjęcie nr 1

---------- Post dopisany at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

DSC_3868.jpgtaka sytuacja CB na masce:whistling:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:43 ----------

Nie pokazuj f*ck you kierowcy TIR-a - Adrenaline Motorsport ale sie zmazał :grin:

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

można? W Holandii oddano do użytku pierwszy odcinek świecącej autostrady - Adrenaline Motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ktos dziś, wracam z roboty 19.30 moge na minute pokazać się,.???

mokom zadzwon w wolnej chwili,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę.

---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

Poczekajcie tylko jak rozjebiemy Struga , Curie , Niedziałkowskiego , Miłą i Czystą :grin::grin::grin::grin:

O maasz.. :decayed:

A co ze Struga i Curie będzie robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze Struga i Curie będzierobione?

DEMOLKA :grin:

W ogóle to zauwazyłem w Radomiu dziwną przypadłość.Mieszkańcy lub moze inaczej , władze nie lubia nowego asfaltu , każą go pruć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal , ale to nie tylko w Radomiu tak jest , najpierw sie kładzie nowy asfalt po to by za rok czy dwa przypomniec sobie że trzeba kanalize albo coś innego zrobić i się pruje od nowa, ot taki pojebany kraj:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze się nad tym zastanawiałem czy nie lepiej zrobić rury i studzienki w chodniku lub pasie zieleni żeby w wypadku awarii nie ryc asfaltu,.???

widziałem tak w Niemczech w niektórych miastach, w UK też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz wyjeżdżam, mam jeszcze kurs do Białobrzeg, ale powinienem być koło 19.30 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...