Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać! Pany sorry że tak tutaj ale zgłupiałem.. mam problem ze swoim Tipem.. jak jadę spokojnie.. to wiesza mi się na 3 biegu.. jak dam w palnik.. to jest super.. wymieniłem olej.. choinkę zapachową.. wsio.. błędów 1.. czujnik powietrza zasysanego w Climatroniku .. Wie ktoś o co tu może chodzić ? Ewentualnie które skrzyżowanie polecacie na dzwona ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Powitać! Pany sorry że tak tutaj ale zgłupiałem.. mam problem ze swoim Tipem.. jak jadę spokojnie.. to wiesza mi się na 3 biegu.. jak dam w palnik.. to jest super.. wymieniłem olej.. choinkę zapachową.. wsio.. błędów 1.. czujnik powietrza zasysanego w Climatroniku .. Wie ktoś o co tu może chodzić ? Ewentualnie które skrzyżowanie polecacie na dzwona ? :D

Takie bez przejścia dla pieszych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radom to się coś jeszcze spotyka ? :P Bo jak na razie to mogę bez obaw do 20km. od domu odjeżdżać to może by to wykorzystał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany

kupiłem żonie inne wozidło,.

niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,.

2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,.

wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,.

może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,

czesc, cos wiecej o aucie? tzn cena? jakis kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, co do lanosa to wiele napisane,.

wiecej pisz pw, co chciałbys wiedziec

wyposażenia brak, silnik 1.4 8v, mpi z sekwencją, ok 220 przelotu, chodzi na 5/40 ,głowaica robiona kompletnie, rozrząd ma 10 tys, hamulce przód też,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pilny temat moze ma ktos w dobrych pieniadzach amortyzatory kompletne przod i tyl do a4 b5 sedan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, to nie załapałeś się na ten samolot? A już miałem nadzieję. :decayed:

no popatrz,nie mogłem Cię zostawić samego na poluu boju :D dziś w tvn turbo, w absurdach znów będzie "beka" z Radumia, własnie dotycząca lotniska widmo ,miłego oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mija listopad... grudzień popruszy, pamiętam, że plac na feniksie zawsze gotowy.... :naughty:

Turbo k03 015 po dobrym utrzymaniu,regeneracji na pv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie kojarzy ktoś salon z motorami na wjeździe do Radomia od Warszawy? Jeszcze przed radomiem chyba to jest. Tam ma motory i zaraz za nim jest duży plac z częściami? Po prawej str.

Siema

Panowie kojarzy ktoś salon z motorami na wjeździe do Radomia od Warszawy? Jeszcze przed radomiem chyba to jest. Tam ma motory i zaraz za MON jest duży plac z częściami? Po prawej str.

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Panowie kojarzy ktoś salon z motorami na wjeździe do Radomia od Warszawy? Jeszcze przed radomiem chyba to jest. Tam ma motory i zaraz za nim jest duży plac z częściami? Po prawej str.

Siema

Panowie kojarzy ktoś salon z motorami na wjeździe do Radomia od Warszawy? Jeszcze przed radomiem chyba to jest. Tam ma motory i zaraz za MON jest duży plac z częściami? Po prawej str.

i co w związku z tym "salonem" ?

Edytowane przez moskal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma na placu m3 i marca sp. Obie fury są boskie. Muszę tam Gall.

Dzięki Panowie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...