Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

i co,kręcisz ósemki na tym placu?:kox: pamiętam jak na egzaminie kręciło się ósemki,teraz też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądałem dzisiaj kombinezony. W Radomiu gość szyje na wymiar, bardzo dobra jakość. Nie wyobrażam sobie jeździć motocyklem w samej koszulce. :facepalm:

mcm, na wiosnę możemy pogadać o sprzedaży, jeśli będziesz zainteresowany. Chcę pojeździć kilka razy na tym motocyklu, a docelowo będę szukał jakiegoś turystyka. No chyba że spodoba mi się jazda na tym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj kombinezony. W Radomiu gość szyje na wymiar, bardzo dobra jakość. Nie wyobrażam sobie jeździć motocyklem w samej koszulce. :facepalm:

mcm, na wiosnę możemy pogadać o sprzedaży, jeśli będziesz zainteresowany. Chcę pojeździć kilka razy na tym motocyklu, a docelowo będę szukał jakiegoś turystyka. No chyba że spodoba mi się jazda na tym. :wink:

na wiosne pogadamy, jak nie kupie jakiegoś turystyka bo też takiego szukam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co,kręcisz ósemki na tym placu?:kox: pamiętam jak na egzaminie kręciło się ósemki,teraz też tak jest?

czasem:P nie no plac kolega ma w wawie w dobtm miejscu masz i długie proste, zakręty i różnej jakości podłoże;]

Kali nie wiem kiedy zdawałeś ale ogólnie jest to samo - kierunki + obsługa teoretyczna;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daawno zdawałem, obsługa,potem slalom,ósemki ze wskazaniem kierunku jazdy ręką:facepalm: , wzniesienie,hamowanie. Miasto to już tylko pro forma było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj kombinezony. W Radomiu gość szyje na wymiar, bardzo dobra jakość. Nie wyobrażam sobie jeździć motocyklem w samej koszulce. :facepalm::

tomasz ty juz nakupowales podobno kobinezonow na rower na zime i raz chyba w nim byłes ,więc się zastanów zanim cos wykroisz i uszyjesz heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj namiar na tego gościa od kombinezonów,jestem zainteresowany:wink:

LKJ - Producent skrzanej odziey motocyklowej - Radom

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

tomasz ty juz nakupowales podobno kobinezonow na rower na zime i raz chyba w nim byłes ,więc się zastanów zanim cos wykroisz i uszyjesz heheheh

Oj tam, Gośka pewnie znowu jakieś głupoty nagadała. Na rowerze w zimę jeździłem i będę jeździł, więc strój się przydaje. A kombinezon motocyklowy to potrzebny kurna. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, miałem wrażenie, że widziałem Cię dzisiaj w srebrnej E36 w sedanie na niemieckich tablicach. To Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

pomimo że w fachu robię, mam pytanie, braciszek ma A6 c6, 3.0 tdi 224 PS, Q Tiptronic, gdzie w Radomiu mu porządnie olej w automacie wymienią. bo z tego co wiem metodą warsztatową sie tego nie robi??? w serwisie nie chce bo strasznie drogo, i chcą żeby auto zostawić na dobę, :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcm, miałem wrażenie, że widziałem Cię dzisiaj w srebrnej E36 w sedanie na niemieckich tablicach. To Ty?

nie nie ma mnie teraz w Polsce, a ja mam E46 kombi szare :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

pomimo że w fachu robię, mam pytanie, braciszek ma A6 c6, 3.0 tdi 224 PS, Q Tiptronic, gdzie w Radomiu mu porządnie olej w automacie wymienią. bo z tego co wiem metodą warsztatową sie tego nie robi??? w serwisie nie chce bo strasznie drogo, i chcą żeby auto zostawić na dobę, :glupek2:

raczej nigdzie ,niech w skodzie sie spyta albo w seacie tam bedzie taniej niz w vw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

pomimo że w fachu robię, mam pytanie, braciszek ma A6 c6, 3.0 tdi 224 PS, Q Tiptronic, gdzie w Radomiu mu porządnie olej w automacie wymienią. bo z tego co wiem metodą warsztatową sie tego nie robi??? w serwisie nie chce bo strasznie drogo, i chcą żeby auto zostawić na dobę, :glupek2:

raczej nigdzie ,niech w skodzie sie spyta albo w seacie tam bedzie taniej niz w vw

popytajcie sie, chodzi o to żeby auta nigdziie nie zostawiać, zrobić przy właścicielu, co by nic nie pozamieniali,.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ma mnie teraz w Polsce, a ja mam E46 kombi szare :wink:

No pamiętam to kombi, ale myślałem, że może zmieniłeś na jakąś eM Tróję. Za kierownicą jechał taki mcm, jak Ty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie,trening czyni mistrza:wink:

kurcze,tylko trzeba mieć najpierw na czym trenować:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...