Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

siema

ODZIM oto wykres tej 110tki, Turbo BRD, cooler FMIC od A6 2.5tdi, wtryski 216, brak kata i EGRa, kolektor AWX strojenie Witek,.,,

jednomas, sprzęgło 2.8vr6

całkiem ładne kreski wyszły, :banan:

JACEK_MAD.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

tu cały opis::naughty:

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c5-avg-srebrny-klekot-a6-c5-avant-1-9-tdi-avg-247461/#post3056750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali to jak mieszkasz koło kościoła to może widziałeś moje B5, bo zostawiam je na parafii jak jeźdzę do roboty... Takie srebrne na borbetach A :decayed:

B5 na Borbetach A ?? Poka foty, jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biemdabliu jest 5x120 chyba tak? A w sumie felgi kupiłem w miarę tanio, bo dałem 550 zł i koleś mi je w cenie z Łodzi do Białobrzeg przywiózł :naughty: Za oponami musiałem jechać do Ząbek aż, przez całą naszą wspaniałą stolicę, masakra... Zawsze podobały mi się te Borbety i nie mogłem znaleźć w necie zdjęć B5 na tym, ale zaryzykowałem i kupiłem. Jak się samochód umyje i na żywo to dużo fajniej to wygląda.

Panowie, znacie jakiegoś pompiarza w Radomiu albo okolicach? Bo chyba mam kąt wtrysku do ustawienia, na zimnym pali ok, na ciepłym tak z sekundę, dwie trzeba dłużej potrzymać go, albo ze 2 razy mi tak odpaliła jakby na 2 garach tylko chodziła i gasła zaraz. Jak za krótko przytrzymałem na rozruszniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mało jest felg? Chyba w golfach mk1,2,3 jest też taki rozstaw? Z resztą teraz rozstaw śrub nie robi wielkiej różnicy, jest wybór dystansów zmieniających rozstaw. Ciężko to znaleźć coś sensownego na 4x108, to już całkiem wynalazek... Wcześniej miałem 80 b3 to też szukałem długo czegoś w miarę do niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie jakiegoś pompiarza w Radomiu albo okolicach? Bo chyba mam kąt wtrysku do ustawienia, na zimnym pali ok, na ciepłym tak z sekundę, dwie trzeba dłużej potrzymać go, albo ze 2 razy mi tak odpaliła jakby na 2 garach tylko chodziła i gasła zaraz. Jak za krótko przytrzymałem na rozruszniku.

widuje Twoje audi,po felgach go poznaję:wink:

kąt wtrysku jakbyś miał przestawiony to tak na zimnym jak i na ciepłym by kiepsko palił. Spróbuj odlaczyć czujnik temperatury jak jest ciepły silnik i zobacz jak wtedy będzie palił:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał zobaczyć, bo i tak niedługo mam zamiar zrobić tajunink czyli wtryski od afna i program to i tak na przerzutkę wtrysków do jakiegoś speca bym się chyba udał, jeszcze się ogarnie temat :wink:

Kurdę, ktoś miał w podpisie, że ma na sprzedaż wtryski od AFNa, i był z Radomia, nie wiecie kto to był? Bo ja znaleźć nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski zmienic to ja ci moge co to za problem i sprawdzic kat wtrysku i takie tam inne diagnostyczne cuda i inne w waszych 0000

ps wtryskow to szukaj od asv bo inne to juz dawno zajechane bedą a asv w skodach do 2010 roku montowali i nie trudno zanlezsc takie zeby miały 100tys a druga sprawa maja lepsze wartosci wtrysku 220/300 a afn 190/300 ,jak bedziesz zainteresowany to podam ci numery bosch zeby nikt cie w bambuko nie nabil i innych ci nie sprzedał ,

wtryski kompatybilne do silników na pompie vp 37

2437010084 (P280-) 2,5 TDI SIL. AAT

2437010076 (P442) 1,9 TDI SIL. AGR 2,5 TDI SIL.ACV,AUF,AGX,AHD,BBF,APA,AXC,AYC,BBE

2437010082 (P502) 2,5 TDI SILNIK AEL średnica otworków 0,210mm

2437010077 (P520) 1,9 TDI SILNIKI AHF,AFN,AVG średnica otworków 0,205mm

2437010060 (P764) 2,5 TDI SILNIK AHY średnica otworków 0,216mm

2437010083 (P357) 1,9 TDI SILNIKI 1Z,,AHU,ALE,AFF średnica otworków 0,185mm

2437010059 ( P706) 2,5 TDI SILNIKI AYY,ACV,AUF,AXL,AYC,ANJ 1,9 TDI SILNIKI ALH,ALE

2437010111 (P873) 1,9 TDI silnik ASV średnica otworków 0,205mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski zmienic to ja ci moge co to za problem i sprawdzic kat wtrysku i takie tam inne diagnostyczne cuda i inne w waszych 0000

ps wtryskow to szukaj od asv bo inne to juz dawno zajechane bedą a asv w skodach do 2010 roku montowali i nie trudno zanlezsc takie zeby miały 100tys a druga sprawa maja lepsze wartosci wtrysku 220/300 a afn 190/300 ,jak bedziesz zainteresowany to podam ci numery bosch zeby nikt cie w bambuko nie nabil i innych ci nie sprzedał ,

Zmienić wtryski to i ja bym zmienił, chodzi mi jedynie o ustawienie potem pompy, nie mam odpowiedniego sprzętu, np. lampy a chcę mieć ustawione jak potrzeba... Ustawianie na słuch to dla mnie średnia opcja :) A wtryski oczywiście chcę kupić jak najpewniejsze, najlepiej żeby były sprawdzane na maszynie.

Ale fajnie że już mam do kogo się udać w sprawie ogarnięcia pompy. Jak coś to będę pisał PW. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta będę ... nie daleko na 2 zmianie :whistling: do 21 rowerem :wink:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dobry filmik podpatrzony w batalionie Joy Ride on Vimeo:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...