Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Tomaszu temat z kolegą zaklepany Dziękuję :naughty:

Good. :thumbup1:

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

a czy warto z Radomia jechać sprawdzać auto 30km dalej?? sprzedający na to się zgodzi??

Petrolis ma jakieś oddziały w Pionkach i Zwoleniu, a na Warszawskiej rzeczywiście mają jakiś serwis, tylko że ja go nie znam, więc się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

na Warszawskiej mają stację kontroli pojazdów,okręgówka bodajże i tam sprawdzają auto na życzenie potencjalnego nabywcy,niemal każda OSKP teraz w ofercie ma "sprawdzanie auta przed zakupem" , koszt 100zł ,za ścianą jest stacja kontroli pojazdów Speedcar,wjazd od 11-ego Listopada,również mają to w ofercie,polecam diagnostę Artura,chłopak siedzi w diagnostyce od x lat, zna sie na rzeczy:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, pytanko mam w zwiazku z tym, ze bede ogladal furke do kupienia w radomiu. znalazłem takie coś w necie:

Petrolis - dostawca paliw płynnych. mają tam m.in. Sprawdzanie zakupowe aut

Ktoś zna to miejsce? nie chce jechac do vw bo tam zamiast 100zł zabule 300 a historie po vinie bede znał skąd indziej :wink:

a czy warto z Radomia jechać sprawdzać auto 30km dalej?? sprzedający na to się zgodzi??

dlaczego 30km dalej? adres jest przeciez radom warszawska 14.... tak samo przeciez na warszawskiej jest ten serwis vw który tu ktos polecał

a sory nie doczytałem że mają na warszawskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spedzeniu dwoch dni na terenie KWK WUJEK w Katowicach stwierdzam, ze takie filmy jak "Mis" wcale nie sa przesadzone. Jesli tak wygladala komuna to ja dziekuje. A poza tym Katowice to bardzo ladne miasto, wbrew obiegowej opinii. :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że miasto jest obok miasta np Katowice,Sosnowiec,Mysłowice,Jaworzno itd, a nowy dworzec PKP w katach postawią szybciej, niżu nas wyremontują:whistling:

---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

polecam Silesia City Center obok dawnej kopalni

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ----------

wycięte z pewnego ogłoszenia golfa 2 :

""czy auto jest garażowane?"- tak zreguły 2h tygodniowo jak robię zakupy w galerii z zadaszonym parkingiem:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, jesli chodzi o dworzec w Radomiu to miasto niewiele z tym moze zrobic, bo odpowiedzialne za to sa PKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko sprawdzone ori przebieg prawie 150 tys przy 2002 r nie bite 2 elementy malowane pewnie rysy były bo szpachli nic niemal niemożliwe a jednak sprawdzone i faktycznie tak jest :) polecam skode miła obsługa mechanik swoje lata ma ale za***isty gość wiedzę ma konkretną nie żałuję 300 zeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwinto, jesli chodzi o dworzec w Radomiu to miasto niewiele z tym moze zrobic, bo odpowiedzialne za to sa PKP.

wiem widziałem plakaty :wink: ps.jutro wodomierz zakłada :banan:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Turas pod Obi otwiera w niedziele, chwalił się że będzie największe mięso w mieście ale i pewnie najdrożej bo już się przypucował że podnosi ceny a i tak ma jedne z najdroższych : Blowup:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

widzieliście to :Auto na wode, chcesz dobrze - Wiocha.pl - Absurdy polskiego internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko sprawdzone ori przebieg prawie 150 tys przy 2002 r nie bite 2 elementy malowane pewnie rysy były bo szpachli nic niemal niemożliwe a jednak sprawdzone i faktycznie tak jest :) polecam skode miła obsługa mechanik swoje lata ma ale za***isty gość wiedzę ma konkretną nie żałuję 300 zeta :)

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Kwinto, jesli chodzi o dworzec w Radomiu to miasto niewiele z tym moze zrobic, bo odpowiedzialne za to sa PKP.

wiem widziałem plakaty :wink: ps.jutro wodomierz zakłada :banan:

Jakie plakaty? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie plakaty? :eusathink:

nie wiesz jakie plakaty, Ty zatwardziały Radomianin nie widziałeś plakatów ?:decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

pkp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko sprawdzone ori przebieg prawie 150 tys przy 2002 r nie bite 2 elementy malowane pewnie rysy były bo szpachli nic niemal niemożliwe a jednak sprawdzone i faktycznie tak jest :) polecam skode miła obsługa mechanik swoje lata ma ale za***isty gość wiedzę ma konkretną nie żałuję 300 zeta :)

:thumbup1:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

Kwinto, jesli chodzi o dworzec w Radomiu to miasto niewiele z tym moze zrobic, bo odpowiedzialne za to sa PKP.

wiem widziałem plakaty :wink: ps.jutro wodomierz zakłada :banan:

Jakie plakaty? :eusathink:

co były na przystankach Radom: Radni Prawa i Sprawiedliwości rozwiesili plakaty i odcinają się od opóźnionego remontu w Radomiu - 15 grudnia 2012

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

o Kali był szybszy dokładnie o to chodzi ale w katach pewnie też pkp zarządza mieniem a tam jeszcze większy mexic:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teleexpresie mówili że babę do innego szpitala przewieźli, a ten lekarz który się pomylił wysłał jej kwiaty w ramach przeprosin:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...