Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Drift - PaczTo.pl

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

widzieli koszulki? http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/t-shirt-2013-spring-edition-d-262079/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty dał bys sobie zagipsowac prawa noge jak bys przyszedł do lekarza ze napierdala cie lewa ,no chyba ze bys był niapity w trzy d*py

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ty dał bys sobie zagipsowac prawa noge jak bys przyszedł do lekarza ze napierdala cie lewa ,no chyba ze bys był niapity w trzy d*py

nie wiem jak to się stało,może baba usypiana była? kolega mi mówił,ze ta baba to matka jakiegoś pollityka z Radomia i dlatego poszło to w media:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do gipsu nie usypia sie i potem wypuszcza do domu czyli wszystko odbylo sie na izbie -szukanie taniej sensacji ludzkiego błedu i tyle ale drugiej strony ze pacjent jakis dziwolag i daje sobie gips na inna noge załozyc to cisza ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to się stało,może baba usypiana była? kolega mi mówił,ze ta baba to matka jakiegoś pollityka z Radomia i dlatego poszło to w media:facepalm:

Asz te matki polityków.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale kompletnie przestał mnie rajcować tuning. Może podświadomość mówi mi, żeby jeździć fabrycznym autem, bo tak jest taniej?:eusathink: Poza tym nie wyobrażam sobie jechać do klienta wypasioną bryką po tuningu. Wniosek? Trzeba mieć dwa auta. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest zrobione z głową to spoko, pominę tuningi odpustowe Ja też mam często wyjazdy po klientach w różnym terenie nie powiem gwint mnie rajcuje ale nie sprawdził by się u mnie:kwasny:

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

albo to AUDI A4 B5* ZDERZAK PRZEDNI IMITACJA B7+dokładka (2988722581) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :polew:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

zastanawiam się czy jest sens wymieniać wahacz i stabilizatory bo u mnie powstał naturalny próg zwalniający i zmuszający jazdę lewostronna

DSC_0182.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tuning to mechaniczny ,auto z wygladu seria a robi robote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz jeździć z rozklekotaną zawiechą to nie wymieniaj,w niedługim czasie wymienisz komplet:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e jutro jadę umuwić wymiane:wink:

tylko nie zakładaj czegoś taniego, bo szkoda roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"umuwić" doj**ałem :whistling: umówić jadę a zestaw w domu tylko lema od Toma biorę z wawy najlepsze widzę ma ceny na wszystkim co brałem

DSC_0167.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"umuwić" doj**ałem :whistling: umówić (...)

No właśnie już prawie zwróciłem Ci uwagę. :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: Bag: jazdę mi dzisiaj tajniaki zrobili jak wracałem do domu przed ostatni zakręt i stojąc na lewoskręcie czekałem aż przelecą wszyscy z naprzeciwka a tu w lusterku kijanka tajniacka na bombie bez syreny za mną i myślę o już...:shock3: a oni lecieli na jakąś akcję :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...