Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

ale fakt faktem jest ze b5 wygląda jak z poprzedniej epoki i nie mowie tu o latach 90tych:grin: a miedzy b5 a b6 jest przepaść generacyjna i gdyby nie lift w b5 to przepaść byłaby jeszcze wieksza...takie moje zdanie:hi:

A czego ty chciałeś od przedliftowego B5 jak to wychodziło rok po B4 ??

Środek w poliftowym B5 wyglada o niebo lepiej niz w B6 gdzie po dwóch latach uzytkowania schodzi ci guma z kazdego plastiku :naughty: B6 ma fajny srodek jak jest RNS-E i full opcja , jak nie ma to bida az piszczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Bielun poka foto swojego środka , ja wstawie swoj i zobaczymy ktory fajniejszy - czy za***iste B6 czy B5 z poprzedniej epoki :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastiki w B6 to lipa straszna, nie równają się z tymi w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielun dawaj swój środek :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastiki w B6 to lipa straszna, nie równają się z tymi w B5

i chyba ścierające się znaczki na nich

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Kolejne cwaniaki z netu oby kogoś nie podkusiło zarejestrować sie Regulamin mówi: zapłacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze z twoim recaro, wyflokowanym i podświetlany na różne kolory teczy kokpitem mój będzie wyglądał dziwnie ale ja mowie o wygladzie z wierzchu jako bryle b6niebo - b5ziemia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze z twoim recaro, wyflokowanym i podświetlany na różne kolory teczy kokpitem mój będzie wyglądał dziwnie

no to po co fikasz ??? :naughty::naughty::naughty:

Wygląd ?? Ja bym bude B5 zamienił dopiero na B8 albo RS4B7 , B6 dla mnie słabe , zwłaszcza sedan :wink:

aktualna S4 to moja trzecia buda B5 w ciagu 6 lat wiec widzisz ze chyba sie zakochałem :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz porównać b6 do b5 to zajrzyj do Bart-S bo tam tylko koniobijki brakuje... a tak jeśli chodzi o zmiane to mi tez się b7 (wogóle) nie podoba dopiero b8 ma swój urok:wink:

ps. przemawia przez Ciebie sentyment do b5 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0154.jpgjeden woli rybki drugi akwarium :wink:

---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ----------

a trzeci pipki:decayed:

---------- Post dopisany at 00:53 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

Kierowca naśladuje dźwięk Scanii :whistling:z Holandii wraca chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy wyborze auta nie kieruję się sentymentami. Dla mnie auto ma być wygodne, dlatego nigdy nie byłem zainteresowany obniżaniem auta i zakładaniem "wypasionych" felg. Fajnie jest mieć ładne auto, ale bez przesady - przede wszystkim ma być wygodne. Trafiło mi się V6 w budzie B6, więc łyknąłem, tym bardziej, że znam historię tego auta. I o ile wygląd mnie nie powala to właściwości jezdne tak. Nie rozumiem, dlaczego do tej pory nie miałem Quattro. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlany na różne kolory teczy kokpitem

Bielun jesli przez całe życie widziałes tecze, ktora składa sie z dwóch kolorów (biały i czerwony) to albo musisz udać sie do okulisty albo do psychiatry :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież podobno od bielunia ostre jazdy mozna mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież podobno od bielunia ostre jazdy mozna mieć :)

raczej trip po bieluniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe dobre są na yt filmiki po szałwii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze "Dopalacze" były legalne to była i szałwia , teraz to pipa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu , zajrzyj tutaj może się dogadasz z kolesiem, szuka B6 takiej jaką masz - http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-b6-mobile-de-315260/#post4064313

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek , jak byłem u nosba 2 tygodnie temu , to w garażu u niego leży idealny gadżet dla Ciebie - świeżutko wyjęty z rozbitka kompletny do Swapa 2.7TT , nie byłbyś zainteresowany ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ostatnio nowke sztuke 2.4 za 5 k to dużo czy mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...