Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Oj kudłaty, Ty to jak zwykle nie doczytasz wszystkiego. O to, że moskal ma prawdziwą eSę się nie spieram. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Pochwa :hi:

No , a seryjna esa posadzona na ziemi nie wyglada przecież "rasowo" :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, mnie chodzi tylko o nadmiar naklejek i świecących dodatków. Z resztą - wg mnie za duża gleba też nie wygląda dobrze. Przede wszystkim jest to niepraktyczne i oprócz "niby wyglądu" nic nie daje. :decayed:

Ale dobra, w przyszłym tygodniu jeszcze raz zerknę na ten wóz - postaram się być obiektywny. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co się podoba jednemu nie musi drugiemu, normalna sprawa

zawsze twierdziłem że te wszystkie testy ADAC to ściema - http://moto.onet.pl/aktualnosci/oszustwa-adac-zaufanie-nie-do-odbudowania/42ptc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, mnie chodzi tylko o nadmiar naklejek i świecących dodatków. Z resztą - wg mnie za duża gleba też nie wygląda dobrze. Przede wszystkim jest to niepraktyczne i oprócz "niby wyglądu" nic nie daje. :decayed:

Ale dobra, w przyszłym tygodniu jeszcze raz zerknę na ten wóz - postaram się być obiektywny. :wink:

ze "sweicacych" dodatkow to mam zegar doładowania i cisnienia oleju - zreszta są to baaaardzo ważne elementy. :wink:

Aha i nie ma czegos takiego jak "za duza gleba" :grin::grin:

BTW mam rozjebany przedni zderzak wiec Twój gust moze z automatu "odrzucić" auto :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się zacznie że benzyna jest cacy a diesel to ch..j heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ramki klubowe hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, moskal, a czemu masz rozjebany zderzak..? :naughty:

za ciasno brałem lampe przy Biedronce w Radziejowicach :decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu , dla Ciebie ,kupuj, pakuj do B6 i niech ten Moskal się w końcu odpi..oli heheheh

Swap audi s4 2.7 biturbo kompletny (3881488263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu , dla Ciebie ,kupuj, pakuj do B6 i niech ten Moskal się w końcu odpi..oli heheheh

Swap audi s4 2.7 biturbo kompletny (3881488263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena bajka , dokłada tysiaka za robocizne i ma w koncu fure z męska mocą :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu , dla Ciebie ,kupuj, pakuj do B6 i niech ten Moskal się w końcu odpi..oli heheheh

Swap audi s4 2.7 biturbo kompletny (3881488263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Słuchajcie, gdyby nie to, że mam jasną tapicerkę to może bym się skusił na taki SWAP. :whistling:

A ponieważ mam jasną tapicerkę to auto zamierzam sprzedać. :decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

Cena bajka , dokłada tysiaka za robocizne i ma w koncu fure z męska mocą :naughty::naughty::naughty:

Nie wystarczy mieć "męską moc". Trzeba jeszcze po męsku jeździć. :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy mieć "męską moc". Trzeba jeszcze po męsku jeździć. :naughty::naughty::naughty:

Dokładnie tak , w końcu bys sie nauczył :naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ----------

BTW ty miałeś jakąś beeme ? masz ja jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ty miałeś jakąś beeme ? masz ja jeszcze ?

Miałem tylko E30. Sprzedałem pół roku temu. Dokładnie tydzień przed tym, jak Poziowiec zaprosił mnie na tor do Ułęża. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie zastanawiam czy jak juz sie rozleci moj opel a raczej nastapi to w tym roku , nie kupic sobie jakiejs E30 , wywalic wszystko ze srodka i zrobic wydmuszke zeby to jakos szło. czesci pewnie tanie ? bezawaryjne maszyny ? bym chciał 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo sie zastanawiam czy jak juz sie rozleci moj opel a raczej nastapi to w tym roku , nie kupic sobie jakiejs E30 , wywalic wszystko ze srodka i zrobic wydmuszke zeby to jakos szło. czesci pewnie tanie ? bezawaryjne maszyny ? bym chciał 2.0

E30 idą w cenę. Myślę, że teraz można zacząc zabawę z E36. No chyba, że masz sentyment do kanciaka to kupuj E30. Chyba najtańszy wóz RWD do tuningu. Ja swoją sprzedałem koledze. To była piękna baza - prosta czarnula coupe. :smiley:

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 to tak srednio bo to strasznie dyskotekowy wóz , wolałbym własnie cos starszego. Jaki motur miałes ? :kox:

tapicerke miałes wywaloną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 to tak srednio bo to strasznie dyskotekowy wóz , wolałbym własnie cos starszego. Jaki motur miałes ? :kox:

tapicerke miałes wywaloną ?

To była 320i, czyli męska moc ~130KM. Wóz idealny pod SWAPa. Zmieniłem hamulce z bębnowych na tarczowe, amortyzatory, sprężyny wszystkie tuleje poliuretanowe, wspomaganie kierownicy z E36 (bo nie było), rozpórki, kubełki, szelki, kierownica itp. Decyzja o wybebeszeniu auta była łatwa, bo... Niemiec zamknął psa w kabinie i wszystkie elementy były pogryzione. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...