Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

dwa się zmieszczą, no ewentualnie trzy ale wtedy tylko miejsca na wypicie flaszki na klapie u Jarka zostanie, hehe

swój muszę tez zrobić w tym tygodniu jak tylko Gwerty bixy odeśle,,.alternator już jest, od Krychy

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

no ale co racja to racja, MCM, trochę lat już minęło naszej współpracy, jak się przeprowadzę do siebie zapraszam na gorzołkę:hi::naughty:

zresztą każdy moze przyjechac, pola wokół mnóstwo,. hehe ognisko się zmajstruje,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

no ale co racja to racja, MCM, trochę lat już minęło naszej współpracy...

to dopiero początek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja podjeżdżam do Robcia to co by nie stało czy leżało :wink: w garażu zawsze wypychamy grata na zewnątrz i wstawiamy moje :decayed: pogódźcie się z tym

Tylko lamusy wjezdzaja do srodka , moja sie mieści ale tylko do przedniego siedzenia :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo u Ciebie pewnie tylko przy silnku jest dłubanina więc szkoda dalej się pchać:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty jeszcze nie dociął desek aby mozna było wjechac do srodka :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kudłaty jeszcze nie dociął desek aby mozna było wjechac do srodka :naughty::naughty::naughty::naughty:

na tych deskach polecisz do garażu jak Stoch dzisiaj na nartach:wink:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NqbkvfJLxB4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal, o jakim Oplu mówisz, pokaż go. A czy myślisz, że jak kupisz E30 to przejdzie badania techniczne bez rezania? I to jeszcze wydmuszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych deskach polecisz do garażu jak Stoch dzisiaj na nartach:wink:

Tak na powaznie to moja musi isc na podnosnik , luźna "najprowdopodobniej" podpora wału :wink:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

Moskal, o jakim Oplu mówisz, pokaż go. A czy myślisz, że jak kupisz E30 to przejdzie badania techniczne bez rezania? I to jeszcze wydmuszka?

Tomek nie ma czego pokazywać , astraI 1.7TD 1993rok :wink: , dobry dupwóz , kompletnie bezawaryjny tylko rdza juz tak wpierdala nadkola z tyłu że koło lipca wezmie sie za szyby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :decayed:

Jeśli za cenę tego Opla to zapomnij o dobrej E30. :wink:

:facepalm:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ----------

Opel jest bezcenny , najchętniej kupiłbym zdrową bude i przełozył silnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciężko będzie znaleźć zdrową budę . Wczoraj widziałem omegę A , buda bez grama rdzy,aż oko się cieszyło bo mało już jest tych aut w tak ładnym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ciężko będzie znaleźć zdrową budę . Wczoraj widziałem omegę A , buda bez grama rdzy,aż oko się cieszyło bo mało już jest tych aut w tak ładnym stanie

Ty , no mi w tej astrze przez prawie 3 lata (100kk km+) pekła linka od sprzegła , klekł alternator i 2x plecionka sie rozleciała. A tak to tylko wymieniam olej i smigam. Silnik Isuzu nie do zajebania , chodzi na wszystkim , jak była promocja w biedrze na olej 3l-9,99pln to 3 zbiorniki wyjezdziłem na nim :grin::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te auta Moskalu więc Ci wierzę, jedyna bolączką są blachy

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

Moskal ,zaczekaj, sprowadzisz sobie z USA jakiegoś zapierdalacza jak dobrze pójdzie to bez cła - Ekspert o zniesieniu cła na amerykańskie produkty - Biznes w INTERIA.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy odgrzybiając klimę pozbędę się przykrego zapachu z nawiewów?

2. Co daje ozonowanie? Czy warto to robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci jebie z nawiewów to przede wszystkim odgrzybianie i wymiana filtra kabinowego, nie ma żartów tym bardziej jak jeździsz z dziećmi. Ozonowanie ponoć też daje radę, ja odgrzybiałem u fachowca, dostał się do parownika, wpuścił jakiś preparat w układ i smród minał,warto zrobić to teraz przed wiosną,nie ma kolejek u fachmanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...