Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

dobrego machera od komórek w Radomiu potrzebuje, skopał mi się wyswietlacz :disgust:

Chyba na Słowackiego to ogarną, numar kamienicy ok 30, dokładnie nie pamietam, na przeciwko jest fotograf Wajzer, wiec powinieneś łatwo znaleźć

Ew pojedz na Witolda, tam jest pełno komisów i napraw telefonów

spróbuje

Mam koleżkę który sie tym zajmuje, na Kusocinskiego ma punkt, dawaj znac jak bedziesz w R-miu to podjedziemy :wink4:

ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

to się ucz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix, Ty baranie! Mówisz, że piszesz wniosek o klubowicza, a właśnie teraz na Twoim profilu zauważyłem, że nie spełniasz warunków - zbyt krótki staż, poza tym cholera Cie tam wie czego jeszcze nie spełniasz.. Ogarnij się i czytaj regulamin. Nie rób wstydu. :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix, Ty baranie! Mówisz, że piszesz wniosek o klubowicza, a właśnie teraz na Twoim profilu zauważyłem, że nie spełniasz warunków - zbyt krótki staż, poza tym cholera Cie tam wie czego jeszcze nie spełniasz.. Ogarnij się i czytaj regulamin. Nie rób wstydu. :bicz3:

ccśśiiiii on sie uczy teraz... :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ccśśiiiii on sie uczy teraz... :>

Nie martw się, on jest na tyle uparty, że się tym nie zrazi. Poza tym to taki jego fetysz jak jego obiekt westchnień krzyczy na niego. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się ucz ...

NIE!

Ozix, Ty baranie! Mówisz, że piszesz wniosek o klubowicza, a właśnie teraz na Twoim profilu zauważyłem, że nie spełniasz warunków - zbyt krótki staż, poza tym cholera Cie tam wie czego jeszcze nie spełniasz.. Ogarnij się i czytaj regulamin. Nie rób wstydu. :bicz3:

czego krótki??

data rejestracji 10 Grudzień 2008, 11:17

teraz mamy 13 maja to jest pół roku?

znowu mi smutno przez Ciebie!

PA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego krótki??

data rejestracji 10 Grudzień 2008, 11:17

teraz mamy 13 maja to jest pół roku?

a nie 5 miesięcy :mysli:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:14_________________________________________________szóstka minie 10 czerwca[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:14_________________________________________________uzbrój się w cierpliwość i bądź grzeczny bo poparcia nie będzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego krótki??

data rejestracji 10 Grudzień 2008, 11:17

teraz mamy 13 maja to jest pół roku?

a nie 5 miesięcy :mysli:

zalezy jak liczysz!! dobra walic to nie chce już :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:16_________________________________________________

czego krótki??

data rejestracji 10 Grudzień 2008, 11:17

teraz mamy 13 maja to jest pół roku?

a nie 5 miesięcy :mysli:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:14_________________________________________________szóstka minie 10 czerwca[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:14_________________________________________________uzbrój się w cierpliwość i bądź grzeczny bo poparcia nie będzie :>

ZGODA! ale bez LODA![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:16_________________________________________________ale i tak za moje zasługi tutaj powinienem być królem![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 13:17_________________________________________________

ccśśiiiii on sie uczy teraz... :>

Nie martw się, on jest na tyle uparty, że się tym nie zrazi. Poza tym to taki jego fetysz jak jego obiekt westchnień krzyczy na niego. :decayed:

NIE ODPOWIEDZIAŁEŚ CO Z PUSZKĄ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak za moje zasługi tutaj powinienem być królem!

Ależ królem to jesteś. Jeszcze raz Ci mówię, że bez Ciebie by nie było spotów radomskich. :wink4:

Ale jak chcesz być różowym królem to musisz jeszcze poczekać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak za moje zasługi tutaj powinienem być królem!

Ależ królem to jesteś. Jeszcze raz Ci mówię, że bez Ciebie by nie było spotów radomskich. :wink4:

Ale jak chcesz być różowym królem to musisz jeszcze poczekać. :decayed:

Oj bo skaram Cie moim różowym przyjacielem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak za moje zasługi tutaj powinienem być królem!

Ależ królem to jesteś. Jeszcze raz Ci mówię, że bez Ciebie by nie było spotów radomskich. :wink4:

Ale jak chcesz być różowym królem to musisz jeszcze poczekać. :decayed:

Oj bo skaram Cie moim różowym przyjacielem!!

kurfa oZiU znowu oplułem monitor ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj bo skaram Cie moim różowym przyjacielem!!

Nosz ku*wa, witki mi opadły. :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ci tomaszu nie pozostaje jak trzymać d*pę nisko i z daleka od oZiA ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ci tomaszu nie pozostaje jak trzymać d*pę nisko ... :polew:

Ja już nie wiem co mam robić. Ozix zaczyna grać w otwarte karty. Straszy mnie... nie będę mówił kim, a raczej czym. Kuźwa no. Nie można się ruszać z domu bez stalowych gaci. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ci tomaszu nie pozostaje jak trzymać d*pę nisko i z daleka od oZiA ... :polew:

dla ścisłości mówiłem o czymś innym zboczki!![br]Dopisany: 13 Maj 2009, 14:02_________________________________________________

nic ci tomaszu nie pozostaje jak trzymać d*pę nisko ... :polew:

Ja już nie wiem co mam robić. Ozix zaczyna grać w otwarte karty. Straszy mnie... nie będę mówił kim, a raczej czym. Kuźwa no. Nie można się ruszać z domu bez stalowych gaci. :wallbash:

Uważaj! Bo jak ja założę męski pas cnoty to będzie bolało!!

POGLĄDOWO:

pascnoty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaa .... :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 14:06_________________________________________________oZiX widzę że nie rzucasz słów na wiatr i poważnie na tomaszka się szykujesz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 14:07_________________________________________________ale chyba rozmiar o 2 x za duży jak na ciebie oZiU :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ja sie tak w pracy nie mogę śmiać bo się klienci oglądają czy ja normalny jestem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

spadłam z krzesła po przeczytaniu ostatnich postów

dziękuje dziękuje skończyły mi się zajęcia więc lecę!!:D[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 14:10_________________________________________________

ludzie ja sie tak w pracy nie mogę śmiać bo się klienci oglądają czy ja normalny jestem :polew:

a ja w szkole:P na wykladach i ćwiczeniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...