Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Królu Ozixie, ty zobaczysz jak Królowa te kajdanki zakłada :gwizdanie: to też zebyś nie zamilkł

Michał - ratunkuuuuuuuuuuu :gwizdanie:

ach normalnie super będzie ale jako Królowa możesz wybrać mi innego męczennika :D[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 20:56_________________________________________________Możemy zrobić wymianę ;P zrzeknę się bonusu w zamian wypijesz piwo :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tambu-tambu jak mawia mój synek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne zamiany, wygrałeś- nalezy Ci się! :naughty:

Królowa też może się wypowiedzieć chociaż nie jak ją wybiorę to zniszczę swoja reputację ;( :kox: :kox: Biorę MCM:D[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:05_________________________________________________501 też mój :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix Twoja reputacja jest najważniejsza

ale się jeszcze zastanów byłes kiedyś przykuty kajdankami do zderzaka

:polew: :polew: myslę że On na to czekał całe życie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix Twoja reputacja jest najważniejsza

ale się jeszcze zastanów byłes kiedyś przykuty kajdankami do zderzaka

a raz miałem tam taki epizod w życiu ... i nawet mile go wspominam :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:15_________________________________________________

a jednak musiało byc o sexie heheheh

bo to uniwersalny temat ale jakoś nie zauważyłem żeby ktoś użył tego słowa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja zawsze tak czarne to czarne biale to............. :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:20_________________________________________________ale i tak fajnie ze juz 500 peklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja zawsze tak czarne to czarne biale to............. :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:20_________________________________________________ale i tak fajnie ze juz 500 peklo

opierdzielamy sie szkoda że tak późno ;/ ja kursuję między składaniem szafy a forum :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis u rogala ale calkiem przypadkiem i poznalem naszego kolege klubowego norbiego co mial byc u bryni na parapecie wtedy [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:22_________________________________________________buja sie teraz bmw 330d z 2005 i był na programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie myle to wyszło mu 215ps 450 Nm tyle ze to chyba orginal tak ma 205 ps a jemu wyszło 215 a po programie to nie weim ile mu wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzis u rogala ale calkiem przypadkiem i poznalem naszego kolege klubowego norbiego co mial byc u bryni na parapecie wtedy [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:22_________________________________________________buja sie teraz bmw 330d z 2005 i był na programie

a to o czy z mim gadałes, ?????

bo on albo o samochodach, albo o ciachaniu :polew:

Bryniu pierwszy raz czlowieka na oczy widzialem a i tak sie dogadalismy ze mial byc u ciebie :polew: pogadalismy chwile ale dowiedzialem sie czym jezdzil s4 2.8 2.6 i 1.9 bodajże jak wszystko zapamietalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh odzim, Ty tylko o jednym :decayed:

siemanko chlopaku :wink4:

tzn że z nim wszystko OK

Ozix strasznie mi przykro, że Cię już ktoś ,,przymocował" do zderzaka- chciałam być oryginalna ;(

Trudno, w takim razie bierz mcm-a

Bryniu do zderzaka nie do wnętrza tak ;P do zderzaka to mogę Ci z porzdu wkręcić ten hak jak Ci to tylko sprawi przyjemność MOJA KRÓLOWO :notworthy: :notworthy: :notworthy:

bylem dzis u rogala ale calkiem przypadkiem i poznalem naszego kolege klubowego norbiego co mial byc u bryni na parapecie wtedy [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:22_________________________________________________buja sie teraz bmw 330d z 2005 i był na programie

ja nim wziąłem swoją sie zastanawiałem nad 330xd z 03 w kombiaczu ;P ale zrezygnowałem ;P za duże koszta przy rejestracji/utrzymaniu ;)

odzim tra było się odezwać że w WW jesteś[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:31_________________________________________________502 MOJA!! :D

o ciachaniu i samochodach to każdy z nas może :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:31_________________________________________________jeszcze widno :kox: :kox:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 21:33_________________________________________________RFS gdzie na wakacje jedziemy :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latalem z zona po sklepach nie było czasu sie zastanowic a jak omijalem korki bylem przejazdem na mineralnej to wstapilem zobaczyc co sie dzieje w swiecie tuningu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latalem z zona po sklepach nie było czasu sie zastanowic a jak omijalem korki bylem przejazdem na mineralnej to wstapilem zobaczyc co sie dzieje w swiecie tuningu :)

a jak przyszłe pokolenie:D??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...