Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę że ciekawa noc była :naughty:

ach śniłeś mi się miałeś takie fajne bawełniane gacie !! knebel w ustach i skórzane buty i stanik w rekach trzymałeś pejcz ja byłem skuty kajdankami do zderzaka... Brynia była przebrana za Kobietę Kota Mcm z odzimem pili cały czas i patrzyli z boku jak Ty w tym swoim pięknym kubraczku latałeś dookoła wymac**jąc pejczem podbiegłeś do mnie i chciałeś mnie zbić nim a wtedy kobieta Kot wbiła w Ciebie swoje pazury padłeś więc przegryzła Ci tętnicę i wstałem :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:37_________________________________________________znaczy się obudziłem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ciekawa noc była :naughty:

ach śniłeś mi się miałeś takie fajne bawełniane gacie !! knebel w ustach i skórzane buty i stanik w rekach trzymałeś pejcz ja byłem skuty kajdankami do zderzaka... Brynia była przebrana za Kobietę Kota Mcm z odzimem pili cały czas i patrzyli z boku jak Ty w tym swoim pięknym kubraczku latałeś dookoła wymac**jąc pejczem podbiegłeś do mnie i chciałeś mnie zbić nim a wtedy kobieta Kot wbiła w Ciebie swoje pazury padłeś więc przegryzła Ci tętnicę i wstałem :kox: :kox: :kox:

o qzwa.............................................. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Michał Ty lepiej zobacz swoje plecy :polew: :polew: :polew:

i sie zaczyna na nowo :polew: :polew: :polew: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

i tam ja po prostu dbam o Twój brzuch :D:D :evil: :evil: :evil: ale spoko już się uspokajam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

oZiu az mnie dreszcze przeszyły :decayed:

:kox: :kox: :kox: a pomyśl jak mi latały jak taki beidny skuty byłem ;/[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:47_________________________________________________a wam co sie śniło ??:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na szczęscie to tylko sen :decayed:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:57_________________________________________________ha..505 moje..wreszcie :wink4:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 08:58_________________________________________________moze jakas nagroda? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się sniło ze jestem "pod" :decayed:

No i dobrze :polew: :polew: :polew:

a ja nad :gwizdanie: :gwizdanie: a nad nami Brynia :D a z góry patrzy wielki Brat T :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ja nie wiem, czy dwóch facetów w akcji, to jest to na co ja chce patrzeć :polew:

a dwóch + Ty :D?? i kto tu mówi o patrzeniu ja tam pomyślałem o czynnym udziale w tym spocie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem krótkodystansowcem :tongue4:

dlatego to sztafeta :> Będziemy sobie przekazywać pałeczkę i biec dalej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ozix prosze Cię :polew: :polew: :polew:

ja już wole historie o Twoim Przyjacielu, bo przynajmniej bez mojego udziału

zawsze możesz zamknąć oczy i pomyśleć o kimś ładnym :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:13_________________________________________________

Ozix prosze Cię :polew: :polew: :polew:

ja już wole historie o Twoim Przyjacielu, bo przynajmniej bez mojego udziału

wpadłaś Bryńka po uszy w ta zabawe :polew:

to nie zabawa tylko prawie że olimpiada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...