Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

przyjade :D

Z pejczykiem na Ozia. :naughty:

no ba...[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 23:55_________________________________________________

przyjade :D

Z pejczykiem na Ozia. :naughty:

no ba...

a tak apropos-to jakiegos grila bedziemy montowac za 2 tyg w piatek-na Mostkach

moze sie zbierzecie i zawitacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Oki oki, też się zwijam, bo oczy mi siadają.

Na dobranoc ciekawa reklama:

No to dobranoc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o mnie dbacie ;( ;( KOCHAM!!

Musimy dbać o Ciebie, bo jesteś naszą maskotką spotową. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boń się!! Dawno o mnie nei zadbałeś!!

A bo Ty byś chciał tylko pinkiego i pinkiego. Tak to nie umiem dbać o Ciebie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno cię nie było :tongue4:

wiem że tęsknisz!! za to w nagrode przed snem o Tobie pomyślę i przyjdę do Ciebie w Twoim! PA:*

przeżyję to jakoś :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boń się!! Dawno o mnie nei zadbałeś!!

A bo Ty byś chciał tylko pinkiego i pinkiego. Tak to nie umiem dbać o Ciebie. :decayed:

czasem mógłbyś mi jakiegoś kwiatka kupić albo do kina zabrać albo chociaż czekoladę a Ty nic nawet głupiego smska nie napiszesz ;([br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________

dawno cię nie było :tongue4:

wiem że tęsknisz!! za to w nagrode przed snem o Tobie pomyślę i przyjdę do Ciebie w Twoim! PA:*

przeżyję to jakoś :tongue4:

TObie się to chyba podoba :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mógłbyś mi jakiegoś kwiatka kupić albo do kina zabrać albo chociaż czekoladę a Ty nic nawet głupiego smska nie napiszesz

Czekaj, zaraz Ci napiszę. :decayed:

Dobra, zmykam już. Do jutra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TObie się to chyba podoba :D

nie, ale nic na to nie mogę poradzić że tobie się podoba...

ide spać BRA noć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!! p0ierwszy ale dramat miałem w robocie przychodzę i kawy nigdzie nie ma :slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:27_________________________________________________dramat mówię wam!![br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:28_________________________________________________Witaj Bryniu :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :rose: :rose: :rose::giveheart: :giveheart: :giveheart: :giveheart:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:28_________________________________________________chyba trochę masz do poczytania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Królu :buziak:

Bry All, wstawać śpiochy :buziak:

Tylko 2 strony doszło :gwizdanie: marnie :gwizdanie:

no marnie marnie ale za to u mnie na PW tłoczno i grubo i na sms-ach też :D:kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:35_________________________________________________jakoś chyba nasi temowicze lubią dyskrecję :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:35_________________________________________________qurde bez kawy dziś bym poległ :D[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:38_________________________________________________gdzie reszta>! WSTAWAĆ!![br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 07:38_________________________________________________"Przez lata doczekała się 15 dzieci, 54 wnucząt i 37 prawnucząt. (..)." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzba przenieść rozmowy z PW na radomskie i zrobić zamkniety dział :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

1000 stron do zlotu poleci :polew: :polew: :polew:

no myślę że spokojnie:D hehe ja wczoraj miałem takie miłe PW aż normalnie prawię dałem się uwieść :gwizdanie: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzba przenieść rozmowy z PW na radomskie i zrobić zamkniety dział :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

1000 stron do zlotu poleci :polew: :polew: :polew:

no myślę że spokojnie:D hehe ja wczoraj miałem takie miłe PW aż normalnie prawię dałem się uwieść :gwizdanie: :gwizdanie:

prawie??????????????? to kiepsko :gwizdanie:

no ja wiem że kiepskawo ale co ja poradzę na to że tylko Ty to potrafisz zrobić porządnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzba przenieść rozmowy z PW na radomskie i zrobić zamkniety dział :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

1000 stron do zlotu poleci :polew: :polew: :polew:

no myślę że spokojnie:D hehe ja wczoraj miałem takie miłe PW aż normalnie prawię dałem się uwieść :gwizdanie: :gwizdanie:

prawie??????????????? to kiepsko :gwizdanie:

no ja wiem że kiepskawo ale co ja poradzę na to że tylko Ty to potrafisz zrobić porządnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Tak mówisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a to ciekawe :gwizdanie:

a czy ja powiedziałem coś czego jeszcze nie wiedziałaaśśś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzba przenieść rozmowy z PW na radomskie i zrobić zamkniety dział :polew: :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

1000 stron do zlotu poleci :polew: :polew: :polew:

no myślę że spokojnie:D hehe ja wczoraj miałem takie miłe PW aż normalnie prawię dałem się uwieść :gwizdanie: :gwizdanie:

prawie??????????????? to kiepsko :gwizdanie:

no ja wiem że kiepskawo ale co ja poradzę na to że tylko Ty to potrafisz zrobić porządnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Tak mówisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a to ciekawe :gwizdanie:

a czy ja powiedziałem coś czego jeszcze nie wiedziałaaśśś??

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:friends::giveheart::rose::kwiatek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

musze się pochwalić latałem wczorak A6 2.8 silnik i co tu można więcej mówić chcę A4 z tym silnikiem:D:D:D:D piękna sprawa

Bryniu zazdroszczę tych prawie 200kucy no zazdroszczę...

Jak będziesz sprzedawał swoją A3 to daj znać. :wink4:

Bryń, zaraz jadę do Pionek... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...