Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

hehe pytam bo z tego co teraz wnioskuje to te 90 i 110 to najlepsze silniki podobno gdzies doczytalem ze 115 130 to pompowtryski i naprawa droga itd jeszcze malo wiem o 2,5 ale mowia ze w A6 to porazka a niby w a4 daja ladnie rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

115 i 130 też dają radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu. Mój brat szuka teraz A6 < 2000 r. i uparł się na 1.9. W sumie słusznie, ale wygląda na to, że 2.5 są tańsze - warto się pchać w ten silnik?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu. Mój brat szuka teraz A6 < 2000 r. i uparł się na 1.9. W sumie słusznie, ale wygląda na to, że 2.5 są tańsze - warto się pchać w ten silnik?? :mysli:

silnik 2,5 zaczął być dobry chyba po 2002 roku ten 163 KM, te 150 podobno strasznie blado wypadały,

tomaszu niech brat szuka coś ze 110 lub 116 i chipuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszu [/b]niech brat szuka coś ze 110 lub 116 i chipuje

No niby tak, ale ciężko znaleźć A6 1.9 - mało tego jeździ. Poza tym wydaje się, że są droższe od 2.5. :mysli:

Tak czy siak przekażę bratu to co mówisz. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszu [/b]niech brat szuka coś ze 110 lub 116 i chipuje

No niby tak, ale ciężko znaleźć A6 1.9 - mało tego jeździ. Poza tym wydaje się, że są droższe od 2.5. :mysli:

Tak czy siak przekażę bratu to co mówisz. :th:

zastanów się dlaczego tak mało A6 z 1,9 się sprzedaje, :mysli: bo to dobry samochód z b.dobrym silnikiem :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2002 163 lub 180KM :naughty:,juz poprawiony, bardzo dobry motor...jednak ja bym poszedł w 1.9 130KM ale tak jak zauwazyłeś, w przypadku A6 ze świecą takiego szukac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat chce jechać we wrześniu do Niemcowni z jakimś znajomych handlarzem - może coś znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trafią, mój sąsiad ma właśnie takie 180 konne Q , fajnie to lata :naughty: , tylko mi akurat nie podobają sie te kraciaste tapicerki, w A4 poliftowych też one często wystepują :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a Ty w Polsze jesteś??[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 13:25_________________________________________________Pamiętacie że dziś Asia zapraszała do siebie na 20[; koło adres na pw albo dzwońcie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oziu jak wszyscy to i ja tez prosze o info chyba ze mnie nie chcecie:(:(

co do A6 z tym silnikiem 2.5 to slyszalem ze padaka duzo tego jeżdzi i za grosze można kupić ale mówią ze straszne naprawy itd a jak ten silnik w A4 to samo bo słyszałem że w A4 jest ok?? nie kumam tego trochę:/[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 13:44_________________________________________________Tomaszu kiedyś wspominałeś bym dał znać jak ma A3 będzie szła w handel więc jeżeli chcecie możecie oglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu kiedyś wspominałeś bym dał znać jak ma A3 będzie szła w handel więc jeżeli chcecie możecie oglądać:)

Hmm, Ania raczej teraz się nie zdecyduje na zamianę, ale napisz ile chcesz za ten samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a godzinka?? bo bym was odwiedzil:D

O 20:00. Ozio pisał kilka postów wcześniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu auto ubezpieczone :> przyjade nim do Ozia :>

OJEZU, NAPRAWDĘ!!!??? :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał a Ty w Polsze jesteś??[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 13:25_________________________________________________Pamiętacie że dziś Asia zapraszała do siebie na 20[; koło adres na pw albo dzwońcie :>

Tak, już jestem, ale niestety nie wpadne bom chory strasznie...jutro rano lecę do lekarza ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, już jestem, ale niestety nie wpadne bom chory strasznie...jutro rano lecę do lekarza ;(

Pan, o klimie chciałem z Tobą pogadać - będziesz w piątek na spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...