Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra.

Jak będziemy wracać z Lublina to przez Kozienice..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra.

Jak będziemy wracać z Lublina to przez Kozienice..

oby wszystko się dobrze zakończyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra.

k**wa przejebane :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie go odwiedzić , ku..a dużo porąbańców jeździ i nie wie co to są prawa fizyki [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:10_________________________________________________mój kumpel wrócil wczoraj z bukowiny i mówił ze snieg to lezy dopiero od krakowa w dół czyli strone kielc i radomia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ale chodziło o to ze w radomiu jest wiecej :cool1: tam biało jest ale nie ma rewelacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piatek to już mnie nie ma, lecę w góry. Na tygodniu trzeba go odwiedzić z jakąś ćwiartka jak trochę wydobrzeje :decayed:

Rano z nim rozmawiałem, mówił, żeby przyjechać z ćwiartką.. Za jakieś 3 godz będę u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak bedą to mogę się wpisac...

zapisz się zapisz ... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to dzisiaj napitala na maxa- aż ciżko jeździć bo tak sypie

no to ok ubijarki wjada to bedzies miala po czym smigac :naughty: - jak tam kregosłup Bryniu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Jarka. Ogólnie dobrze, tzn. miał operowane kolano i teraz jest usztywniony. Biedny chłopaczyna wkurza się, bo nie może zapalić.. W szpitalu spędzi 5 tygodni.

Gorzej z jego ojcem - ma pękniętą czaszkę itp.. Przykra sprawa. :kwasny:

Jakby ktoś chciał to możemy się wybrać do niego jakoś na tygodniu. Ja pewnie też jutro pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Jarka. Ogólnie dobrze, tzn. miał operowane kolano i teraz jest usztywniony. Biedny chłopaczyna wkurza się, bo nie może zapalić.. W szpitalu spędzi 5 tygodni.

Gorzej z jego ojcem - ma pękniętą czaszkę itp.. Przykra sprawa. :kwasny:

Jakby ktoś chciał to możemy się wybrać do niego jakoś na tygodniu. Ja pewnie też jutro pojadę.

i cały czas w Kozienicach będzie czy do rmai go wezmą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...