Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

Mądry Polak po szkodzie, Ja może dwa razy w życiu brałem coś za pobraniem.. Na szczęście jeszcze nie zaliczyłem takiej wtopy :thumbdown: I to juz naprawdę nie chodzi o parę złotych, ale o to całe wkurwienie.. Czekasz, czekasz, piszesz, czekasz, piszesz, dzwonisz.. czas leci a Ty jesteś w czarnej d*p.. Później okazuje się, że wyszła kupa i tak szy siak musisz kupić to coś gdzie indziej a jeszcze bujasz się z debilem, co by nie być w plecy i pokazać su***synowi, że źle trafił..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli od początku planował że to będzie przekręt, to za pobraniem po prostu dostałbym 2 cegły..., a ja jestem jednak jakiś staroświecki i wierzę, że większość ludzi jest uczciwa (czasem za to płacę niestety ale myślę, że to wszystko jakoś się wyrówna - nie odczytujcie tego jakoś teologicznie, bo akurat jestem agnostykiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli od początku planował że to będzie przekręt, to za pobraniem po prostu dostałbym 2 cegły...

masz prawo przy kurierze otworzyć :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem spotkanie z nieuczciwym forumowiczem, chodziło o felgi...

gnojków nigdy nie brakowało...

Sprzedaję na allegro i o dziwo zawsze miałem problemy z ludźmi mającymi problemy poprawnie sklecić zdanie po polsku ( wustyle masz chłopie rację), nie znoszę gnojków z pożółkłymi od papierosów paluchami z wiecznie założonymi na baniaki kapturami :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się można otwierać paczki przy odbiorze, ale wiesz sporo tego odbieram, wysyłam itd więc i tak raczej bym się nie bawił w sprawdzanie stosunkowo taniej przesyłki, tak jak pisałem chodzi mi tu o zasady, bo moje 200,- to naprawdę nic przy tym co ewentualnie mógłby jeszcze komuś nawywijać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja do tej pory żyłem w słodkiej nie świadomości że można całkiem śmiało handlować z forumowiczami - tym bardziej że nie z jednym już pohandlowałem i wałka nie miałem, a tu taki wałek, moim zdaniem ogłoszenia o sprzedaży powinny być dozwolone tylko dla ludzi którzy są przynajmniej od 2 lat na forum i mają chociaż z 200 postów - pół roku to nie wiele a 100 postów można nawalić bez problemu pisząc bzdury w strefie śmiechu i tak dalej - może zrobić coś w stylu zezwolenia na zamieszczanie ogłoszeń przydzielane przez moda lub coś w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie dobry pomysl z przyzwoleniami przez moda :tongue4: przed daniem ogloszenia potwierdzenie adresu i numeru koma itp adminowi pisemnie :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bo widzę że temat się ostro nakręca...

1. Wszyscy nadajecie na gościa nie dając mu szansy na jakiekolwiek wytłumaczenie... ( nie mam tu na myśli Ciebie Robercie )

2. Gość może ma za Sobą kilkadziesiąt udanych transakcji, tylko raz dał ostro d*py - z wydawaniem osądu poczekałbym jeszcze troche...

3. Jeżeli zrobimy na forum listę zaufanych sprzedawców to do kogo przyjdziecie po kasę jak transakcja się nie uda...

Jest na forum status "klubowicz" i myślę że to już jest spora rekomendacja dla sprzedającego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bo widzę że temat się ostro nakręca...

( nie mam tu na myśli Ciebie Robercie )

myśle kolego nie jednemu psu burek :> a na klubowicza też nie każdy może sobie pozwolić bo jednym z warunków jest jeżdżenie na spoty a ja na przykład nie mogę sobie na to pozwolić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bo widzę że temat się ostro nakręca...

( nie mam tu na myśli Ciebie Robercie )

myśle kolego nie jednemu psu burek :> a na klubowicza też nie każdy może sobie pozwolić bo jednym z warunków jest jeżdżenie na spoty a ja na przykład nie mogę sobie na to pozwolić :disgust:

nie martw sie, ja tez nie moge jezdzic na spoty i tez mnie do klubu nie chca :wink4:

end OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie, ja tez nie moge jezdzic na spoty i tez mnie do klubu nie chca :wink4:

end OT

bo brzydki jestes .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bo widzę że temat się ostro nakręca...

( nie mam tu na myśli Ciebie Robercie )

myśle kolego nie jednemu psu burek :> a na klubowicza też nie każdy może sobie pozwolić bo jednym z warunków jest jeżdżenie na spoty a ja na przykład nie mogę sobie na to pozwolić :disgust:

W pewnych przypadkach pewne warunki można delikatnie nagiąć, ale to nie temat o przyznawaniu statusu klubowicz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo od poczatku nie miał zamiaru wysyłac ani zaciskow ani kasy, liczyl na to ze za 2oozł nikt nie bedzie składal doniesienia na policji. I tu sie zdziwi!!!

A tłumaczenia? miał na to czas, nic nie zmienia faktu ze jest oszustem!

Gratuluje wytrwałości, takim gnojkom nie mozna odpuszczac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zamknąć temat do czasu, aż wypowie się oskarżony?!

Po co się nakręcać!

Niech jeszcze rtocki ma możliwość updatu sprawy i wszystko.

Ostrzeżenie otrzymaliśmy - bardzo dobrze.

Każdy niech ma swoje zdanie na ten temat - nie ma potrzeby dalej wieszać psów i wyciągać, w tym wątku napewno, kolejnych spraw.

(Ja np. ramki od wspomnianego wyżej kolegi dostałem dość szybko - nie mam zastrzeżeń. Do tego wiem z forum, że miał pewne komplikacje w życiu, które mogły mu utrudniać pewne sprawy).

Oczywiście nie bronię nikogo, bo uważam takie uniki/ściemnianie za niepoważne, ale dalsza dyskusja wydaje mi się zbędna.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak zamknąć temat do czasu, aż wypowie się oskarżony?!

Po co się nakręcać!

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zamykac temat... moze kolega sie w koncu pojawi :wink4:

A temat nakrecacie wlasnie Wy, wiec zluzujcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: aleeee kanał :shocked:

Z jednej strony slyszy sie o wielu pozytywnie zalatwionych tego typu sprawach...z drugiej zaś caly czas trzeba na takich wieśniaków uważać jak cholera...

Mam nadzieje ze sprawa znajdzie sój odpowiedni finał :):good:

Z drugiej strony współczuje naciagaczowi poproszonemu o swiadectwo niekaralności :) :) :mysli: :mysli:

Lac :bicz3::bicz3::bicz3: i patrzec czy równo puchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak poprostu stworzyć listę tych, na których trzeba uważać ? fanie byłoby przed zakupem sprawdzić czy jest taki sprzedawca jest na liście czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...