Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

a może by tak poprostu stworzyć listę tych, na których trzeba uważać ? fanie byłoby przed zakupem sprawdzić czy jest taki sprzedawca jest na liście czy nie.

ciężko będzie rozwinąć taką listę... zwłaszcza jak ktoś sprzedaje coś raz albo 3 ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak poprostu stworzyć listę tych, na których trzeba uważać ? fanie byłoby przed zakupem sprawdzić czy jest taki sprzedawca jest na liście czy nie.

ciężko będzie rozwinąć taką listę... zwłaszcza jak ktoś sprzedaje coś raz albo 3 ...

albo raz na pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czy 4 razy w roku ale na liście by był i to można byłoby zobaczyć - na pewno nie dałoby to 100 % pewności ale zawsze coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś wałka wykręca w takim miejscu, to już raczej nie wróci na forum - a nie wiadomo może już czytał temat jako nie zalogowany, albo może założyć nowe konto i będzie czysty, ale nie ma co nakręcać tematu, pożyjemy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sa swie strony medalu. latwo jest rzucic oskarzenie na kogos pozniej jest tylko smrod... kazda sprawa musialaby konczyc sie na policji i w sadzie zeby nikt nie mial do nikogo pretensji i bylo sprawiedliwie i bezstronnie.

Aczkolwiek takie centrum sporow to dobra rzecz. W razie jakichkolwiek nieporozumien powstaje nowy watek i kazda strona przedstawia swoje racje. Kazdy ma wglad do tego tematu ale wypowiadac moga sie tylko strony konfliktu albo osoby ktore cos wiedza na ten temat/byly swiadkami. Reszta "nakrecajacych" wypowiedzi bylaby bez sensu. Przynajmniej nie byloby tematow tego typu. Wszystko jawne i przejrzyste. obie strony poinformowane i konforntacja a nie temat tego typu gdzie wypowiada sie tylko jedna strona a druga milczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą niektórzy, spokojnie ludzie, nie ma się co nakręcać, ja napisałem to wszystko głównie jako ostrzeżenie i chyba czasem niepotrzebnie są tu poruszane inne sprawy. Brałem oczywiście pod uwagę sytuacje, że gość ma jakieś problemy w życiu, naprawdę niejedno przeżyłem, widziałem i mogę zrozumieć, ale tak jak pisałem: ani razu o tym nie wspomniał, lecz wciąż kłamał twierdząc że już wysyła (lub wysłał) czy to towar czy kasę z powrotem, że zaraz wszystko załatwi itp., więc wydaje mi się, że moja reakcja nie jest jakaś niewspółmierna. O nowa wiadomość (właśnie sprawdzałem sms-y): "Dziś wysyłam kasę", pożyjemy zobaczymy..., wczoraj też był sms: "dziś będziesz miał kase na koncie"... i jakoś nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh witajcie :)

Pozdrawiam kolege grzeska :)

Oficjalnie informuje Cie ze tez ide na policje :)

Mi rowniez sprzedal ( jesli tak mozna to nazwac) jarzma :) Tlumaczenie podobne ze niby panna miala wyslac itp...

Tak wiec grzesio jest na 100% oszustem !!

Mam dowod wplaty z tytulem wplaty a paczki brak :) Grzesiu kolego nasz kochany : zalatwiamy polubownie (zwrot kasy) , oficjalnie ( policja / sad ) czy w stylu dowolnym ? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha panowie moderatorzy : prosze nie wywalac ogloszenia! Jest to dowod.

Acha : numer wozu grzeska WA 46289 (przyda sie do ustalenia danych osobowych wlasciciela) bo ja poza numere konta i telefonu nie mam jego danych nie wiem jak ty rtocki...

A najlepsze w tym wszystkim jest to ze miesiac jezde na nedznych hamulcach i tarcze 312 mi rdzewieja na garazu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warszawa cos pomoze czy mamy liczyc na siebie ?

Adamooo pojedzie.. i będzie wp***dol na miękko :kox::polew: :polew: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) A moze ja sie tam wybiore do was na "spota" :) Wezme kolegow napalimy sE ognisko :D haha :) no kurde teraz wiecej przejezdze na komisariat niz to wszystko warte i musze znalesc w koncu jarzma bo mi tarcze w garazu sie zbiodegraduja w koncu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze ja sie tam wybiore do was na "spota"

Wbijaj..zrobimy wjazd na kwadrat :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na grzesia :) napisalem mu na gg link do tematu moze sie ogarnie i uda sie zalatwic pokojowo :) A jak nie to zostaja 3 opcje : policja , odpuscic no i jeszcze chyba jakas :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tylko dwie :) Swoja droga wyjatkowo spokojny bylem i poblazliwy czekajac na te hamulce :)

PS : ma ktos do sprzedania jarzma pod 312mm ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie udało na allegro kupic dodatkowo jedną sztuke za 100zł ale było cięzko

moge Tobie Daniel podesłać link od bdb dobrego gościa

poprosiłem go i spr. mi wymiary i wysłął tego samego dnia

sorki za OT

koleś miśli że na naszych forumowiczach można nie uczciwie zarobić :thumbdown:

coś czuje, że bedzie miał jarzmowy uśmiech przez nie których :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...