Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

jechać, zklepać po mordzie i będzie kwita :kox:

Proponujesz jakąś ustawkę :naughty::decayed:

A tak na serio to sprawę zgłosić na policję.. takich delikwentów trzeba ścigać i lać pałą ile wlizie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponujesz jakąś ustawkę :naughty: :decayed

Piszcie na PW, jakby co. Nie moze byc tak ze jakis WA robi walki na naszym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przekręt a tłumaczenie to bujda na resorach ale nie o tym chciałem.

Bardzo prawdopodobne, że dojdzie do załatwienia sprawy przez policje, sąd itp.

Powstrzymajcie się z tymi mordobiciami, ustawkami itp.

Nie jestem prawnikiem i w tym miejscu niech się wypowie ktoś kto bardziej zna paragrafy ale nie wiem czy co niektóre wypowiedzi nie podpadają pod jakieś groźby karalne lub coś w tym guście.

Szkoda, żeby skurwy...two jednego cwaniaczka nie obróciło się przeciw co poniektórym userom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przekręt a tłumaczenie to bujda na resorach ale nie o tym chciałem.

Bardzo prawdopodobne, że dojdzie do załatwienia sprawy przez policje, sąd itp.

Powstrzymajcie się z tymi mordobiciami, ustawkami itp.

Nie jestem prawnikiem i w tym miejscu niech się wypowie ktoś kto bardziej zna paragrafy ale nie wiem czy co niektóre wypowiedzi nie podpadają pod jakieś groźby karalne lub coś w tym guście.

Szkoda, żeby skurwy...two jednego cwaniaczka nie obróciło się przeciw co poniektórym userom

No tak. Teraz koles moze sam sie pobić i powiedzieć ze to ludzie z forum, bo mu grozili. :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki spokojnie :)

Pisze tylko zeby bylo wiadomo ze jak byla d*pa tak jest d*pa :)

Tak zrobie : sprawa bedzie zgloszona a jak juz zglosze nie pojde na ustepstwo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przekręt a tłumaczenie to bujda na resorach ale nie o tym chciałem.

Bardzo prawdopodobne, że dojdzie do załatwienia sprawy przez policje, sąd itp.

Powstrzymajcie się z tymi mordobiciami, ustawkami itp.

Nie jestem prawnikiem i w tym miejscu niech się wypowie ktoś kto bardziej zna paragrafy ale nie wiem czy co niektóre wypowiedzi nie podpadają pod jakieś groźby karalne lub coś w tym guście.

Szkoda, żeby skurwy...two jednego cwaniaczka nie obróciło się przeciw co poniektórym userom

No tak. Teraz koles moze sam sie pobić i powiedzieć ze to ludzie z forum, bo mu grozili. :polew: :polew: :polew: :polew:

nikt mu nie groził - to były tylko rady dla kolegi którego mógł oszukać więc IZI :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek napisal mi przed chwila ze zrobil przelew. Zobaczymy jutro o 13 :P [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 15:58_________________________________________________Dzisiaj dostalem kase spowrotem. Nie wiem jak rtocki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia czasu tylko, jak będzie kombinował nowego wałka - powinien zostać wywalony z forum, bo taki typ nigdy się niczego nie nauczy - jak by miał ambicje i honor to sam by się tu więcej nie pokazał a że wygląda na to że nie ma żadnej z tych cech to wrócił i kit wciskał jeszcze - nie osadzam nikogo, a fakty mówią same za siebie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia czasu tylko, jak będzie kombinował nowego wałka - powinien zostać wywalony z forum, bo taki typ nigdy się niczego nie nauczy - jak by miał ambicje i honor to sam by się tu więcej nie pokazał a że wygląda na to że nie ma żadnej z tych cech to wrócił i kit wciskał jeszcze - nie osadzam nikogo, a fakty mówią same za siebie :thumbdown:

dla mnie od razu wylot , taka afera za parę groszy.Gdyby nie było głosno na ten temat na forum to zapewne by nie oddał.

DLA MNIE WYLOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie od razu wylot , taka afera za parę groszy.Gdyby nie było głosno na ten temat na forum to zapewne by nie oddał.

DLA MNIE WYLOT

dokładnie kolego - rzecz w tym że to pare groszy i faktycznie gdyby nie rozdmuchana sprawa to dalej pewnie by wciskał kit koledze że sąsiad zmarł, bo reszta rodziny już od dawna nie żyje :wallbash: powinien polecieć jak nic i cieszyć że zęby jeszcze ma :vava:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem tylko jedno : na 100% bede ostrozniejszy kupujac cokolwiek na forum.

rtocki cot am u Ciebie ?

Chlopaki powstrzymajcie sie na razie z komentami :) Sprawa w toku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa wpłynęła dziś po południu, jak będę miał czas podejdę na komisariat poinformować ich o aktualnej sytuacji, no jest to kolejne zużycie mojego czasu ale niech tam (Ci co mnie znają osobiście wiedzą, że jestem człowiekiem miłosiernym), no oczywiście wizytę wyjaśniającą potraktuje z równie pilnym priorytetem jak on nasze jarzma-kasę. Z mojej strony to chyba wszystko, oby jak najmniej (wcale) takich sytuacji w życiu (nie tylko na forum). Ja jednak nadal staram się ufać ludziom choć np. towaru już nie wyślę (poza znajomymi) nim nie zobaczę zaksięgowanej wpłaty na moim koncie (nie skanu czy faksu wpłaty). Dziękuję wszystkim (także tym bardziej porywczym), którzy wypowiedzieli się w tym wątku, chyba założenie go i przedstawienie sprawy na forum nie było jakimś "gorzkim żalem" z mojej strony i coś z tej historii można się nauczyć. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasa wpłynęła dziś po południu, jak będę miał czas podejdę na komisariat poinformować ich o aktualnej sytuacji, no jest to kolejne zużycie mojego czasu ale niech tam (Ci co mnie znają osobiście wiedzą, że jestem człowiekiem miłosiernym), no oczywiście wizytę wyjaśniającą potraktuje z równie pilnym priorytetem jak on nasze jarzma-kasę. Z mojej strony to chyba wszystko, oby jak najmniej (wcale) takich sytuacji w życiu (nie tylko na forum). Ja jednak nadal staram się ufać ludziom choć np. towaru już nie wyślę (poza znajomymi) nim nie zobaczę zaksięgowanej wpłaty na moim koncie (nie skanu czy faksu wpłaty). Dziękuję wszystkim (także tym bardziej porywczym), którzy wypowiedzieli się w tym wątku, chyba założenie go i przedstawienie sprawy na forum nie było jakimś "gorzkim żalem" z mojej strony i coś z tej historii można się nauczyć. pozdr.

oj można można...a swoją drogą to praca naszej policji jest za***ista... sprawa zgłoszona i ciekawe czy coś już zrobili :mysli: :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem tylko jedno : na 100% bede ostrozniejszy kupujac cokolwiek na forum.

rtocki cot am u Ciebie ?

Chlopaki powstrzymajcie sie na razie z komentami :) Sprawa w toku :P

a dlaczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nienaglosniona nigdy by na wierzch nie wyszla... Straszne ze takie rzeczy dzieja sie nawet tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...