Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pytanie o przyciski do podnoszenia szyb


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

WItam mam pytanko posiadam audi z 2003r. mam 4 szybki elektryczne i moje pytanko orientuje sie ktos jaki nr jest katalogowy wlacznika? chodzi mi o 4 przysciki do opuszczania szyb i blokade tylnich szyb :) z gory dziekuje pzodrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu chcesz zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede wymienial cala miseczkie to bym chcial wymienic tez to cale :) bo mam juz troszkie zajechane :) i w dodatku przelacznik od szyby pasazera mi cosnie dziala, w dol szyby nie moge zrobic ale do gory to juz moge podneisc ja od strony keirowcy...mysle ze jest juz w srodku gdzies uszkodzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna ten nr co podales to bedzie pasowal do mojego auta kwiecien 2003r 4 szybki i blokada tylnich szybek [br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 23:16_________________________________________________SIEMKA. WRCLAGUNA dzisiaj odkrecilem boczek zeby zobaczyc jaki mam nr wlacznika do szyb, 4 szyby i blokada tylnich szyb, okazuje sie ze na tym panelu od dolu jest taki nr 8Z0 959 851 D 5PR a Ty podales mi z F ? wiec jak to teraz kupic z koncowka D? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha sprawdzalem na stronce to wlacznik z literka D jest po 140zl ok a ten z F jest po 190zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha sprawdzalem na stronce to wlacznik z literka D jest po 140zl ok a ten z F jest po 190zl

Chcesz kupic nowy czy uzywke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha sprawdzalem na stronce to wlacznik z literka D jest po 140zl ok a ten z F jest po 190zl

Na stronce często sa dostepne starsze wersje, aczkolwiek jak pójdziesz zamówić do ASO to będzie dostepna tylko ta nowsza. Przerabiałem podobny temat - z anteną do sedana. Na stronce wyświetlało mi antenke z literka którą mam obecnie u siebie, ale gościu powiedział, ze tego juz nie produkuja i jest z inną literką ale o 150 zeta droższy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje kupować przyciski od B7 z oznaczeniem zaczynającym się od 8E0, są inaczej skonstruowane i nie ma problemu z niedziałaniem przycisku. Chyba że ktoś potwierdzi że 8Z0 poprawili pod tym względem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanko odnoscie przyciskow do szyb :) chce wymienic przycisk o nr 8Z0 959 855 B 5PR ktos sie orientuje ile kosztuje taki? szukalem na allegro i sa same z koncowka C :) podam date auta jakis dzien marca 2003 :) jesli to by pomoglo w poszukaniu :) albo ile w ASO taki kosztuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam pytanko odnoscie przyciskow do szyb :) chce wymienic przycisk o nr 8Z0 959 855 B 5PR ktos sie orientuje ile kosztuje taki? szukalem na allegro i sa same z koncowka C :) podam date auta jakis dzien marca 2003 :) jesli to by pomoglo w poszukaniu :) albo ile w ASO taki kosztuje :hi:

Wejdź na stronę:

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Wpisz w okienku numer - 8Z0959855B5PR - i kliknij >>

Dowiesz się ile kosztuje dana część w ASO.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge np ten wlacznik/przlacznik szyb o nr 8Z0959855B5PR zamienic na jakis inny np z koncowka C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam A4 B6 z 2001r. i kupiłem przełączniki do szyb od B7 bo do B6 dostępności nie ma.. problem polega na tym że B6 są inne wtyczki w drzwiach tylnych oraz w drzwiach pasażera z prawej strony niż w B7 , posiada ktoś może numer części kostek od B7 ? albo używane kostki z kawałkami instalacji... to chętnie odkupię :) pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie 2 szyby przednie w elektryce i 2 przyciski w konsoli kierowcy z tego: przycisk szyby od kierowcy czasami nie chce opuszczać, a z kolei od szyby pasażera nie chce podnosić- daj znać czy jak wymienisz guziki pomoże....

---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

bede wymienial cala miseczkie to bym chcial wymienic tez to cale :) bo mam juz troszkie zajechane :) i w dodatku przelacznik od szyby pasazera mi cosnie dziala, w dol szyby nie moge zrobic ale do gory to juz moge podneisc ja od strony keirowcy...mysle ze jest juz w srodku gdzies uszkodzony :)

to było do ciebie Tomku źle kliknąłem. a trzeba boczek zdejmować by to wymienić? czy da radę podważyć i do góry wyjąć te przyciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. pyt chce wymienic pojedynczy guzik od szyb pasazera oplaca sie ten zamiennik za 30zl? na allegro ori 75zl a moze orientujre sie ile w ASO kosztuje taki guzik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. kupilem z tej aukcji przycisk 

AUDI-A4-B6-B7-PRZYCISK-PRZELACZNIK-OTWIE
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 11,99 zł - AUDI A4 B6 B7 PRZYCISK PRZEŁĄCZNIK OTWIERANIA SZYB (5990494142). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

dzisiaj zamontowalem i smiga elegancko, jest dwustopniowy nacisk jak w ori, ciekawe jak dlugo polata :D jak narazie polecam koszt nie duzy a nie rozni sie od ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...