Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia


Ogi

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy sie chwala to i ja malej dzis kompiel zafundowalem i kilka fotek strzelilem ( na kilka mi sie ojciec wcisnal z francuzem ale niech mu bedzie ;) ):

P1010013.jpg P1010015.jpg P1010016.jpg

P1010020.jpg P1010021.jpg P1010022.jpg

P1010023.jpg P1010024.jpg P1010025.jpg

P1010028.jpg P1010029.jpg P1010030.jpg

P1010031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ,fajna,tylke te fele troszki za małe jak na takie duze autko!!! ale ogólnie gitersko!! :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, aluski to swiezy nabytek i takie zostaja za duzo jezdze zeby sobie pozwolic na wiekszy rozmiar felgi i mniejszy profil komfort najwazniejszy. W planach jest druga niunia do zabawy to tam juz cos wiekszego sie znajdzie :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny avancik :exclaim: A co najważniejsze z mocnym klekocikiem :wink::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyjemne !

szkoda, że się nie skusisz na większe felgi :cool:

Ogi, planujesz coś z mocą ?

o ho ho ho

dziki warszawskie będą zadowolone :rotfl: :

02ig9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przyjemne !

szkoda, że się nie skusisz na większe felgi :cool:

Ogi, planujesz coś z mocą ?

o ho ho ho

dziki warszawskie będą zadowolone :rotfl: :

Obrazek

Heheh widze ze czuje oko masz :) ( a mialem nadzieje ze nikt az tak sie przygladac nie bedzie :) hehe ). Co do mocy to w ciagu miesiaca ( moze duzo szybciej wszystko zalezy od tego kiedy bede mial troche wiecej czasu ) wybieram sie do Diagtronika na chipsy :) w planach 19x ( gdzie x liczba z przedzialu 1-5 :) :) ) i jakies 400-420 NM. I to wszystko, w zmiany turbo itp. nie bede sie bawil bo w w najblizszej przyszlosci ( tj. jakies 5-6 miesiecy ) planuje zakup S4 w B5 i to bedzie moja zabawka do szalenstw. Czarna jest przeznaczona na trasy i dalsze wypady :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ,fajna,tylke te fele troszki za małe jak na takie duze autko!!! ale ogólnie gitersko!!
felgi stworzone dla tego autka :) wygląda jak czarny pajączek ;) Bardzo ładne zadbane autko, jeszcze poprosimy zdjęcia wnętrza. :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w w najblizszej przyszlosci ( tj. jakies 5-6 miesiecy ) planuje zakup S4 w B5 i to bedzie moja zabawka do szalenstw

aaa ... aaaa....aaaa....

Chciałem o to zapytać też właśnie, ale widzę że odpowiedź udzielona :D

JA mam podobny plan, aczkolwiek nie będzie to S4, ale coś ze stajni Audi (trochę starsze, taki klasyk do zabaw). Ttylko najpierw zmiana auta żony czeka....

planuje zakup S4 w B5 i to bedzie moja zabawka

aaa...aaaa... aj, aj, aj....

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto barzo ładne :exclaim: maże jakiśmini spocik ( ja jestem spod Malborka) :question: co do czipsów to może masz ochotę 18. kwietnia wybrać się do Starogardu Gdańskiego będzie tam Rogal z Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...