Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HEHE.

Jak bym spędził cały dzień nad jednym autem to pewnie też bym skasował 1000pln .

Przynajmniej ktoś kto Ci to zrobił ma teraz dużą satysfakcję z tego że dał radę bo to naprawdę nie lada wyczyn :)

Robi to sprzęt arbitusa (AVDI) ale koszt takiego urządzenia to przeszło 8000Euro.

Opublikowano

Dokładnie, to taki znajomy typ... mówił, że dali koło 30tysi za kompa a moje autko było pierwsze, uczyli sie na nim :> troche może drogo ale satysfakcja jest zarówno po jego stronie jak i po mojej...

Opublikowano

widac ze koszty tej imperezy sa spore bo przekraczaja 1 tys :gwizdanie:

Opublikowano

Mnie wszystko kosztowało 1200zł... ale ja miałem auto USA i zakładałem europejski licznik... tak sobie teraz myślę, cholera warto było :)

Opublikowano

tez wymieniłem na kolorowy ale przepłaciłem konkretnie ale i tak było warto. teraz jezdze z uśmiechem na twarzy

Opublikowano

Ja dwa lata temu dałem 300 za licznik bo gość nawet nie wiedział co sprzedaje:)

Dopisanie do auta na szczęście poszło gładko bo trafił mi się kolorowy z 2003r RB4.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam

na którym kanale odczytam numer licznika :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podepne sie do tematu. Potrzebuje numeru tego licznika z kolorowym fisem do B6. Mam mozliwość zakupu licznika z 2003r ale chcialbym porownac numery zeby wszystko sie zgadało.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a da sie zalozyc licznik od rs4 do 2.0 tfsi? Tzn wiem, ze sie da, ale czy bedzie dobrze pokazywal bo z tym jest problem?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czyli mając auto z 2002 roku i chcąc wyrezać kolorowy fis jaki muszę licznik kupić?

Opublikowano

jak ktoś ma b7 to mam licznik na sprzedaż rs4..tzn samo wnętrze bez tarcz..trzeba sobie przełożyć resztę gratów..na fisie powinna wtedy pokazywać się temperatura oleju oraz lap timer..

Opublikowano

Czyli mając auto z 2002 roku i chcąc wyrezać kolorowy fis jaki muszę licznik kupić?

RB4
Opublikowano

Panowie pytanko:

chciałbym zmienić licznik z MONO na COLOR

czy takim czymś ogarne cały temat dotyczący kodowania??

http://www.telwis.pl/interfejs-vag-tacho-usb-p-70.html

Opublikowano

czy kazdy licznik o kodzie RB4 to kolor? i czy licznik z 2.5 tdi kolor 2003 r pasuje do 1.9 ?

Opublikowano

nie każdy licznik rb4 to kolor..musi być końcówka 31..jeśli jest 00 to czerwony fis..

Opublikowano

A co powiesz adamooo o końcówce 32? :mysli: To jest RB8 CRYPTO? Co Ty na to? :mysli:

Opublikowano

Też ostatnio rozkminiam ten temat i w ETCE znalazłem coś takiego

b4a6930bd3b8965bmed.png

270cebc96753a090med.png

Przeglądałem również allegro w celu weryfikacji numerów i mam wrażeniem, że należałoby się kierować końcówką numerów tzn trzema ostatnimi cyframi. Oczywiście głowy nie daję :mysli:

Opublikowano

czy takim czymś ogarne cały temat dotyczący kodowania??

http://www.telwis.pl/interfejs-vag-tacho-usb-p-70.html

Tym to się nawet do licznika nie podłączysz. Zapomnij.

Kolorowy FIS w A4 B7, to RB8, a tam już i transpondery prekodowane.

Nie ogarniesz tematu.

Chyba że chcesz mieć dyskotekę z awaryjnymi po odpaleniu i brak możliwości zobaczenia przebiegu, tylko napis SAFE, to da rade zrobić.

Opublikowano

czy takim czymś ogarne cały temat dotyczący kodowania??

http://www.telwis.pl/interfejs-vag-tacho-usb-p-70.html

Tym to się nawet do licznika nie podłączysz. Zapomnij.

Kolorowy FIS w A4 B7, to RB8, a tam już i transpondery prekodowane.

Nie ogarniesz tematu.

Chyba że chcesz mieć dyskotekę z awaryjnymi po odpaleniu i brak możliwości zobaczenia przebiegu, tylko napis SAFE, to da rade zrobić.

szogun ale mi chodzi o B6 RB4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.