Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic


g_egorz

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja uproszczona to specjalny preparat, którego puszkę (500 ml) podpina się na przewodzie zasilającym (zamiast z baku, silnik chodzi przez kilkanaście minut na tym), sprawdzone kilka razy, korekcje znacznie się poprawiały silniki równiej i bardziej bezdymnie pracowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja uproszczona to specjalny preparat, którego puszkę (500 ml) podpina się na przewodzie zasilającym (zamiast z baku, silnik chodzi przez kilkanaście minut na tym), sprawdzone kilka razy, korekcje znacznie się poprawiały silniki równiej i bardziej bezdymnie pracowały.

... to do "pompek" i reszty... a wersja uproszczona do EGR-a i kolektora.... ? (bo to w szczególności mnie zainteresowało w tym urządzeniu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy gdzies w zachodniopomorskim mozna skorzystac "z uslug tego urzadzenia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe ciekawe... tym bardziej że podzwoniłem do 2ch i w Trójmieście 180-200zł + koszt filtra paliwa a w Szczytnie 150zł (o filtrze nie wspomniali)

koszty znośne... jeśli to coś daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej :>[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:44_________________________________________________Umówiłem się na 5 sierpnia w wawie na tą operacje zobaczymy,w gazecie motor z poniedziałku było napisane że można jeszcze przeczyścić dolt i turbine ale jeszcze niemają sprzętu,sprubuje narazie pompki przeczyścić, zobaczymy,co o tym myślicie,wiadomo mam małe obawy ale co tam niema co ryzykować,a po tej operacji zaraz pędze do rogala doprowadzić auto do porzątku, a potem może coś więcej :naughty:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 19:06_________________________________________________właśnie wróciłem z Warszawy, jestem po czyszczeniu pąpek, jedyne spostrzeżenie narazie może troszke ciszej chodzi a i 150 zeta jestem lżejszy no i pare kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem kiedys takie czyszczenie w benzynie, w starej a6 2.6 i poprawa była, w spalaniu i kulturze pracy... koszty nie wielkie więc warto, tylko kiedyś musiał mechanik stworzyć coś na wzór zbiornika, bo musi się stworzyć podciśnienie... ale mój machaniol dał radę wtedy, teraz są widzę specjalistyczne firmy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa tak jak było to jest,ale kolega też zrobił w starym mercedesie i była większa poprawa, nasze :audi: są jeszcze za młode, to jest tylko dla starych k.....ów,jedyne co to troche bardziej mięko chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś będzie robił to płukanie... to niech zaleje sporo paliwa... zrobi logi na tym paliwie... pojedzie na czyszczenie na tym paliwie i po czyszczeniu zrobi logi również na tym samym paliwie... chyba wiadomo dlaczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sprawdź... sprawdź... bo mnie też to ciekawi... urządzenie też... a na południu nie ma.. :naughty:

jest w Sanoku, a może za miesiąc ja też wezmę to z centrali na testy

Jak będziesz miał to napisz, pasuje mi wyczyścić moje benzynowe wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...